Хигиената при татковците ;-)

  • 9 779
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
Цитат на: mama kenga
Баси тъпата тема!
Четенето не теми не е задължително Simple Smile А още по-малко отговарянето  #Cussing out

# 46
  • Мнения: 3 146
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.

# 47
  • Мнения: 1 975
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.


абе не е чак толкова тъпо зададена ..  Confused  айде сега  Stuck Out Tongue


  bigdance2

# 48
  • Мнения: 1 363
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.


ъ...
аз нали съм тъпичко... и не умея да се изказвам.. нито мога да "задавам правилно" теми.. искам да те помоля ти да я "зададеш" правилно "тъпата" тема и да ми обясниш защо аджеба мислиш по този начин. според мен, когато някой изказва крайно становище - излага аргументите си.. ако ли не... е пордния спам.. празнословие.. или както искате го наричайте.

# 49
  • Мнения: 5 539
И аз свързвам хигиената преди всичко с редовното къпане, а обезкосмяването при мъжете е въпрос на личен избор. Не гледам на косъма като на нещо особено гнусно, което трябва моментално да се елиминира.
И пак казавам, за един мъж не е задължително да се прави на гол охлюв. Всъщност приемам и двата варианта.

# 50
  • Мнения: 1 363
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking

# 51
  • Мнения: 51
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


че то направо ще приличаме на тарзан...
мисля, че отдавна отмина ерата на пещерните мъже...
"аз набора редовно го пращам войник", а  подмишниците същата работа...

# 52
  • Мнения: 5 539
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


Ехе, ти къде отиде при ушната кал и ноктите... Laughing
А космите по главата махаш ли си ги?
Айде да не се вманиачаваме толкова. Всъщност ако мъжът ми беше по-космат може би щях да съм на друго мнение Thinking

# 53
  • Мнения: 3 146
Цитат на: lilita
Цитат на: BeaZtiE
може би човек ако се къпе редовно може да си отглежда нокти, косми, ушна кал.. да не си мие зъбите и т.н.
къпането стига.. така ли?..
може и да имаш право.. ама аз не смятам така  Thinking


Ехе, ти къде отиде при ушната кал и ноктите... Laughing
А космите по главата махаш ли си ги?
Айде да не се вманиачаваме толкова. Всъщност ако мъжът ми беше по-космат може би щях да съм на друго мнение Thinking
 202uu

# 54
  • Мнения: 1 363
Цитат на: lilita

А космите по главата махаш ли си ги?


нямам полови органи на главата Wink нито отделителна система Wink /ти имаш ли?/
макарче си "махам" брадата ПОНЕ 1 път седмично.. и косата си  подстригвам.. познай ако откак съм се родил да не си избръсна брадата и косата.. дори и неандерталците биха ми завидили

# 55
  • Мнения: 46 528
Mъжа ми бръсне само долу, подмишниците - и там ги махаше, ама аз не му давам, така ми харесва Embarassed , сега като му писне ги реше малко с ножичка! Grinning

# 56
Цитат на: mama kenga
OOO Вейдъре - тук съм старо куче и не ги гризкам такива.Обичам по-сочни заяждания, това е бая анемично.Слава богу, че мъжа ми не си маха космите като някой гей.И хигиената няма общо с космите, тъпата тема е неправилно зададена.
Thinking Мъжът ти да не е Буги Барабата случайно  ooooh!

# 57
  • Мнения: 3 146
не е - не понасям такива свръхкосмати мъже.Виж , ако той ми беше мъж със сигурност щях да го карам да си маха поне някои косми.Може би защото мъжа ми е доста "безкосмест" не съм фен на обезкосмяването при мъжете.Педерастее ми и това си е.В никакъв случай не казвам, че тези които си правят коламаска или се обезкосмяват по друг начин са гейове.Просто такова ми е вътрешното усещане.А пък познавам и доста обратни и като съм ги слушала как се вайкат за всяко косъмче......

# 58
Цитат на: mama kenga
не е - не понасям такива свръхкосмати мъже.Виж , ако той ми беше мъж със сигурност щях да го карам да си маха поне някои косми.Може би защото мъжа ми е доста "безкосмест" не съм фен на обезкосмяването при мъжете.Педерастее ми и това си е.В никакъв случай не казвам, че тези които си правят коламаска или се обезкосмяват по друг начин са гейове.Просто такова ми е вътрешното усещане.А пък познавам и доста обратни и като съм ги слушала как се вайкат за всяко косъмче......
Е ти от там трябваше да започнеш - че мъжът ти няма косми а ти искаш да има  Twisted Evil  Аз имам един такъв приятел - има три косъма на кръст по тялото, 5-6 на брадата и в никакъв случай не е педераст! И човека се бръсне изцяло  Tada  А ако имаш в предвид половата ориентация на повечето татковци тука(понеже повечето си обезкосмяваме поне членовете(гати думата културна) и подмишниците) - в голяма грешка си изпаднала! Няма да ти обяснявам защо - отговори си сама!  ooooh!

# 59
Цитат на: BeaZtiE
бръснетеи подстригвате ли си "срамните части"

аз лично си бръсна "топките" и подмишниците
и над "оная работа" се бръсна на черта (да съм в тон с жената) и на чертичката оставям дължина макс 2 см..
иначе гъза ми е.. като делиормана Wink

иначе.. брадата май по-редко си бръсна от срамните части

вие как сте?

макарче.. гледам сега съвременната младеж си бръсне и краката (без да са педерасти) което мен лично ми звучи.. мноу педалско.. ама кво да правиш..
а мен в казармата ме обвиниха в педерастлък - като видяха, че си бръсна мишниците..
като им обясних.. че просто по-малко мирише потта.. всички се избръснаха и в спалното миришеше на Уволнение (т.е. пролет)



Тук ми намирисва на педерастия.................................
Женооооооо, къв мъж си си взела................................
Космите нямат нищо общо с ХИГИЕНАТА.
И КОТКИТЕ ИМАТ КОСМИ АМА................
Ако не се миеш цял месец............да ти ..... на хигиената и бръсненето и обезкосмяването и.......

Общи условия

Активация на акаунт