Земя на бунтовници

  • 28 716
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 331
Нека коментираме тогава Simple Smile Кой от двамата ви харесва повече? На мен и двамата са ми страшно привлекателни, но имам едно леко влечение към по-отрицателните герои, и за това  ме влече малко повече господарският син. А тази главната,  дето играе ябълката на раздора, ми е изключително неприятна като визия. Не е някаква хубавица, та да си отрежеш главата за нея. И сестра и не е кой знае каква красавица. Май тази дето харесва Андрея е най-красивата жена в сериала. Тази от кръчмата.

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Андрея ми харесва повече на мен.
И Елена ми харесва.

# 32
  • Мнения: 188
И на мен повече Андрея ми харесва.Но има нещо и в Якопо.
Елена има някак странен поглед,едно заглеждане като че гледа през теб.
Уф,голямо обяснение направих Laughing
И момичето от кръчмата е хубаво.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Момичето от кръчмата имах догадки за нея вчера, че може да се окаже някаква специална личност, но не посмях да споделя.
Иначе защо ще е включена, само за да покажат заигравките на мъжете ли?
Хубаво е, че през седмицата го дават всяка вечер.

# 34
  • Мнения: 188


В това клипче има кадри от сериите напред,но не мисля че издава кой знае колко.
Все пак който не иска да не гледа.
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 31 181
Андрея ми харесва повече на мен.
И Елена ми харесва.

Много ми харесва Андрея. Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 49
Да се включа преди серията и аз харесвам Андрея и жената от кръчмата, но Елена също ми харесва-има страхотни очи

Последна редакция: чт, 12 юни 2014, 21:43 от ava

# 37
  • Мнения: 1 209
И аз следя сериала,направо е за учудване ,че пуснаха нещо различно от риалити и турски сериали,а този е различен .Много ми харесват Андреа и Елена.Андреа има страшни очи!

# 38
  • Мнения: 79
Привет  Hug
Сцената с цветето и целувката от тази вечер беше много сладка  Blush
Аз по принцип не гледам  сериали освен един преди 3 години  Embarassed), но този ме плени с красивите артисти. Всеки си има някакъв свой си чар. А Андрея и Елена много си пасват като двойка  Heart Eyes
Ще му се насладя максимално. Само дано БТВ го излъчат целия от началото до края  Praynig

# 39
  • Мнения: 49
Интересна ми е ролята на монаха който се появява. Ама сестрата на Елена, голяма гад а.

# 40
  • Мнения: 49
Интересна ми е ролята на монаха който се появява. Ама сестрата на Елена, голяма гад а. #2gunfire

# 41
  • София
  • Мнения: 9 857
Уау, не очаквах такъв развой!
Някой може ли да ми каже какво гледаше Елена по тялото на мъртвеца, че вършех и друга работа и не схванах?

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Уау, не очаквах такъв развой!
Някой може ли да ми каже какво гледаше Елена по тялото на мъртвеца, че вършех и друга работа и не схванах?
Раната от ножа. Прерисува си я в бележника си. Като са нямали фотоапарати...

# 43
  • Мнения: 1 331
Много ми харесва тоя Якопо Heart Eyes Има невероятни очи, но и Андрея ми харесва. Аз май за това го почнах, като ги видях на рекламата колко са хубави. Да плакна очи. Напреднах с епизодите. Днес ще гледам техен 4-ти, а за нас това сигурно ще бъде 11-12.

# 44
  • София
  • Мнения: 9 857
Благодаря, Лиляна! Сега явно ще се зарови Елена в учебниците по медицина, за да разбере как точно стоят нещата с раната. Нещо като " От местопрестъплението" във вариант от стари векове. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт