СЕДМОКЛАСНИЦИ - заявления за класиране - седмична (13.06-19.06)

  • 43 059
  • 889
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 131
Добро утро и от мен. Преди да отлетя за работа ( да потормозя учениците  Mr. Green), да се включа и аз в темата. Ние ще пишем около 15 желания.

# 16
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Вчера позвъних на дадения телефон от рекламен плакат за КГК и говорих с учител от училището, което е първо желание на сина ми, местната МГ. Попита ме за бала му и някак много настървено ме насърчи да мина през училището, за да ми обяснят как да попълня заявлението, за да не ме заблудят други учители, които агитират за други едни гимназии. Каза ми, че за бал над 32 със сигурност ще бъде приет в желаната паралелка и на затравяне пак ме подсети да не се влияя от чужди убеждения.
Явно "борбата" за ученици е "жестока".
***

Ние ще пишем най-много три-четири желания. При положение, че категорично се е отказал от нашата  ГПЧЕ "Хр. Ботев", остават само още едно-две хубави училища, в които да кандидатства с по едно желание.

# 17
  • Мнения: 17
Добро утро! Дано нашето РИО се натуткат да качат Заявление и за Ст. Загора!
И само да споделя от позната учителка "Децата имат нужда и от късмет!" Тя е била квестор по английски език миналата година и е имало дете /ромски произход- просто отбелязвам, иначе нищо против/, което 10- 15 минути преди края не е имало нищо попълнено и тя му е казала да побърза, а то и отговаря, че абсолютно нищо от теста не може да попълни............ Г-жата се втрещила и се чудела какво да направят, а ученикът казал "Аз г-жо на тото ще я карам" и начаткало за нула време въпросите с избираем отговор. Тя се поинтересувала от колежката си по англ. как е ученикът и разбрала, че трудно му пишели 3. Само да уточня НЕ става въпрос за езикова гимназия! Когато имало резултат г-жата квестор решила да провери колко има ученикът и ...... оценката му е била над 4.5........ Grinning
Така че КЪСМЕТ на децата ни! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
това с тотото си е стратегия. При въпроси с 4 отговора, вероятността да налучкаш верния е .25, така че има голям шанс, особено ако летвата е много ниска. Дори си има разновидности на стратегиите, например да заграждаш само отговор Г. Обаче при кадърно направените тестове веднага могат да те хванат и да го анулират.

# 19
  • Мнения: 17
http://www.starazagora.biz/novini/item/8445-starozagorskite-zrel … on_types=og.likes

Може на някой от Ст. Загора да му е интересно Laughing

# 20
  • Мнения: 17
Мили майчета, моля, как успявате да съберете пълното наименование на училището и паралелката на един ред в заявлението newsm78

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Попълнихме един списък с имена и кодове и един само без кодове. Нали най-отдолу пише, че кодовете се пишат от длъжностните лица.

раче, аз копирах наименованията от файла с кодовете на паралелките - така разбрах.
Да каже някой по-запознат.
Примерно:
2.      СГСАГ, Строит.и архитектура-НЕ                        4192

# 22
  • Мнения: 17
Благодаря, но нали пише да се попълни пълното наименование на уч-щето, та се чудих дали да напиша НТБГ или трябва да е Национална търговско банкова гимназия и т.н. newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 173
И ние вчера наредихме 20 желания - като реалните шансове са за след 14-тото... baby_neutral  Дано детето има къъсмет и мине по -напред   Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Преписваш всяка буква, точка, запетайка, тире ипр., както е написано в списъка от РИО. Или правиш копи-пасти. Ако ви накарат в гнездото да попълвате на ръка - пак точно като в списъка.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте. Извинявам се ако е коментирано, но за Варна има промяна на училищата в които се подават заявленията http://rio-varna.bg/images/files/zapoved_05062014.pdf .

# 26
  • Мнения: 21 455
Преписваш всяка буква, точка, запетайка, тире ипр., както е написано в списъка от РИО. Или правиш копи-пасти. Ако ви накарат в гнездото да попълвате на ръка - пак точно като в списъка.
В смисъл, както от РИО са ги съкратили? Понеже в списъка не пише " профил природоматематически" , а ПрМ.
Ей, по избори се скъсват да обясняват по ТВ как се попълва бюлетината, пък за заявлението едно клипче не им се откъсна от сърцето.  Joy

Последна редакция: пт, 13 юни 2014, 09:03 от Дидева

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
да, точно така.

# 28
  • Мнения: 13
Sash   bouquet  bouquet  bouquet
Аз все още се колебая кое да е първото ми желание. Дали да е 1ЕГ с немски или МГ с математика и английски ? Thinking

# 29
  • Мнения: 489
Попълнихме един списък с имена и кодове и един само без кодове. Нали най-отдолу пише, че кодовете се пишат от длъжностните лица.

раче, аз копирах наименованията от файла с кодовете на паралелките - така разбрах.
Да каже някой по-запознат.
Примерно:
2.      СГСАГ, Строит.и архитектура-НЕ                        4192
Къде ги гледате тези кодове, моля да ми подскажете. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт