СЕДМОКЛАСНИЦИ - заявления за класиране - седмична (13.06-19.06)

  • 43 068
  • 889
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Sash, благодаря за новата тема!  bouquet

# 31
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Annyto_e, РИО София ги пуснаха на сайта си. За Варна не знам.
Погледнах в сайта им - да не би да е това?

# 32
  • София
  • Мнения: 337
Благодаря и аз за темата   bouquet

Ето част от това, което ние попълнихме за онагледяване:

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 32
А как мога да видя резултатите от матурите в конкретно училище? Защото на сайта на нашето училище са публикували всичко друго, но не и това. Само чувам от родители, че са много слаби и посредствени, затова си местят по- малките деца , докато е време...
 

# 35
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Би трябвало да са разпечатани на някое табло в самото училище.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 32
Няма такива работи

# 37
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48

Къде ги гледате тези кодове, моля да ми подскажете. Благодаря!

http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/2014_docs/p … alelki_kodove.pdf

това са паралелките за София по училища и със съответните кодове

# 38
  • Мнения: 154
Привет, при нас мина купона по случай завършването, голям рев паднал.  Официалното закриване на учебната година ще е на 16.06, тогава ще им раздават бележките и свидетелствата. Ние имахме една драма с физическото, че по всичко има 6, а господина остави 5, но здраве да е. Заявлението ще го подаваме на 18.06, че на 17- ти е на състезание от танците.

# 39
  • Мнения: 14
Имам един въпрос.... Примерна хипотетична ситуация:

"Иванка има бал 34,50 , първо желание - 1АЕГ, 2 желание - ФЕГ. След изнасянето на резултатите от първи етап вижда, че е приета във ФЕГ, но..... най-ниският бал в 1АЕГ е 34,00 и определено би и стигнал за прием в 1АЕГ. Към кого трябва да се обърне Иванка за да потърси правата си и какъв е редът?"

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 554
Добро утро !!!Да попитам старозагорските мами - във вашите училища раздадоха ли Служебните бележки ???

# 41
  • Варна
  • Мнения: 91
Annyto_e, в предната тема пуснах копие на писмото, което ми изпратиха от РИО Варна, че няма да публикуват кодовете. Те се вписвали от комисията по приемането и били тяхна отговорност.
Ние ще носим отпечатано на принтер заявление без кодове. Дори може да си разпечатам писмото от РИО и да оставя служителите в у-щето да попълват.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 499
Здравейте, вече сме на финалната права.  Grinning Има още 12 дена до първо класиране и истината за част от децата  Grinning Да се надяваме, че нашите ще са между тези щастливци и на 27-ми ще се запишат там, където са приети.  Grinning Извинете, ако се повтарям, но... искам да питам за кое се изисква присъствието на детето:
- подаване на заявление за първо класиране /мисля, че е задължително и детето да присъства/;
- записване след първо класиране;
- отписване от училището, където учи;
- подаване на заявлеие за участие във второ класиране.
Щерката се чуди дали да чака до 27-ми или още на 20-ти да отиде на гости при баба и дядо.
Надявам се да си хареса на първо класиране паралелката и още на 27-ми да я запишем в новото, отпишем от старото училище и на 28-ми да започне планираният ни отпуск 1 седмица.  Grinning
Успех на всички умни и трудолюбиви деца. Спокойствие на всички вас! Приятен ден!   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 9 520
Да, това с подреждането на желания, както и на много такива, може както да помогне, така и да ни изиграе лоша шега. Особено, ако не можеш да проучиш всяка една ситуация и паралелка, предлагана в списъците с училищата. Thinking

Аз лично не искам да пиша 40желания с училища в покрайнините на София. Naughty За мен е важно и до къде ще трябва да ходя после самата аз на родителски срещи. Grinning ooooh!

# 44
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Имам един въпрос.... Примерна хипотетична ситуация:

"Иванка има бал 34,50 , първо желание - 1АЕГ, 2 желание - ФЕГ. След изнасянето на резултатите от първи етап вижда, че е приета във ФЕГ, но..... най-ниският бал в 1АЕГ е 34,00 и определено би и стигнал за прием в 1АЕГ. Към кого трябва да се обърне Иванка за да потърси правата си и какъв е редът?"

Първо желанията се въвеждат по паралелки. Описаната ситуация е възможна само , ако не сте писали всички паралелки в 1 АГ и всичките паралелки които сте писали в заявлението си са с мин. бал по-висок от 34.50, а точно неписаната е с мин. бал 34.00. Тогава нищо не можете да направите , освен да се жалвате на арменския поп Peace

Общи условия

Активация на акаунт