Лятото дойде, а ФЕВРУАРЧЕТАТА мечтаят за слънце и море.

  • 24 280
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте, сама да споделя нещо май не харесаме пюрето от моркав, плю го мръщи се, и като каже нейй, утре ще го пробвам с картоф по-може да мине.

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
И ние поставихме началото на захранването. Дадох картоф с малко кърма и също Вилито плю. ooooh!

# 47
  • Мнения: 554
Мери, Гери, много ви мерси за инфото, момичета Hug

Съни кис, честита годишнина Hug Най-важното е да си спокойна. Дори и да имаш наистина диабет, повтаряй си колко много хора имат това заболяване и водят пълноценен живот Hug

Феичке, и аз се зачудих дали е от паузата или от цикъла и за това реших да питам, макар че имам спомен, че миналия месец като ми дойде (беше за пръв път след раждането) пак ми намаля кърмата, но вече се чудя намаляла ли е, внушавам ли си...постоянно се вкарвам в някви филми, че ми е последен ден кърмене ooooh!

Скрит текст:
Имам уплах от спиране на кърмата, защото със синът ми си се кърмихме 6-7 месеца без никакъв проблем, без дори и за миг да ми мине през акъла, че е намаляла или нещо подобно и един ден вечерта си го накърмих като хората, легнахме да спим, а сутринта нямаше капка. Спря от раз. Стисках, стисках и по нищо не си личеше да съм кърмила някога, наистина нямаше капка без да преувеличавам. За друг такъв случай не съм чула, аз явно съм феномен Joy Имайки предвид, че нито съм се уплашила, нито съм се стреснала, нито нищо. Бяхме си на село и ми беше толкова спокойно 2 седмици, че няма на къде повече. Освен да ми е спряла от спокойствие newsm78

Феичке, може да не харесва картофи детето Mr. Green Пробвай утре пак и ако не иска, опитай друг зеленчук Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 24
Кръстева имам едно въпросче  към теб беше писала по назад в постовете,че Мони имал зелено ако.. та  разбра ли се от какво е ..?  И има ли още

# 49
  • Мнения: 472
Съни кис Честита годишнина! Бъди спокойна и всичко ще е наред!  Hug

Относно цикъла нямам все още, но и преди да забременея не ми беше редовен имах проблем с хормоните!

Ние от понеделник ще се захранваме и ще споделя как е!

Хубав и спокоен ден от нас! Simple Smile

# 50
  • NE
  • Мнения: 10 999
Елефтерия Нормално е да намалява кърмата преди цикъл, все пак става в хормоналния баланс на тялото и влияе върху производството на пролактина. Аз си го обяснявам така.

П.П. Всички бебоци са в колажа. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 141
Безобидничке - да ти е жив и здрав племенника, да расте послушно и здраво дете  Hug
Elefteria, guerry - и ние снощи с Мони към 04,30 като ни тръгна една приказкаааааа, че нямаше заспиване до 5 и нещо - то не беше смях, пищене  hahaha комшиите под нас не искам да ги мисля hahaha
Flower-че и ние идем ли на море ще му ги топна, дори мисля, че няма да има проблем да поседим час-два на плажа с Мони, естествено нали той ще е на сянка с басейнчето Hug Браво на теб и за търпението с колажа, супер си  Heart Eyes
Thea - само да пристигне и да го пробваме и ще дам отзиви непременно  Hug
didkata_dk - виж ако не иска и картофчо, значи още не е напълно готов, по мое мнение ако не го иска остави го да си почина 10на дена и пак пробвай. Аз лично така ще направя само че с мааалко по-голяма пауза от 10 дни защото на Мони докарах коликите /ние като новородено нямахме, а сега... Crossing Arms /
Дано да не те ядосам, това е само мое мнение  Hug
Desislava G A - да, имахме зелено ако, нашето е от чистене на колики, които както вече казах му ги докарах от пюретата, нищо плашещо нямало от тези зеленикави и леко слузести акита, но аз всяко ново нещо го мисля за опасност  Hug и все пак давам лечебен нан за всеки случай
sunny*kiss -честита годишнина, дълги години семейно щастие и разбирателство   bouquet

Днес не съм се включвала, ама днес излязохме само за кафе и после като се прибрахмеееее, че като му легнахме с моят син, че аз чак сега станах, а той още не е Grinning

# 52
  • Варна
  • Мнения: 24
 Кръстева,  Мерси много за отговора ...  Hug  bouquet А , това което му даваш какво е ..? Може ли да ме информираш..  baby_neutral

# 53
  • Мнения: 642
Здравейте, февруарски мами Simple Smile първо да се извиня, ако се повтарям, но нямам време да прочета старите постове, а имам няколко належащи въпроса - по скоро сондиране на мнения:
Бебка е родена на 5 февруари, роди се началото на 37 седмица 2850 гр, сега сме почти 7 кг. Само на кърма сме досега и не мисля да й давам друго поне до 5 и половина месеца. но има голям натиск от свекито да се почне веднага (тя е пенсиониран педиатър). Вие от кога започнахте?
Как обличате бебоците за спане? При нас в стаята термометъпът показва 27 градуса, дори с отворени врати, климатикът не работи, а и не искам много да го ползваме - аз мисля че бебка трябва да спи по боди с къс ръкав и тънки ританки без чорапче и завита с тензухена пелена, свеки твърди че щели да й замръзнат ръцете и че трябва да спи с боди на дълги ръкави и без да я завивам...

# 54
  • Мнения: 591
Здравейте  wavey
Съни кис ,честита годишнина ! Още дълги години да се радвате един на друг, да се обичате и уважавате!  newsm51
Нели Н, Съни шайн, и аз забелязвам от седмица насам, че Бобчи е неспокойна вечер докато заспи. То е рев, гърчене, въртене - не знам на какво се дължи  newsm78 A и наистина става изнервящо по някое време - и за мен и за детето, а и тази жегааа  ooooh!
 За цикъла - от няколко дена ме поболяваше кръста точно като преди да ми дойде и вчера май ми дойде  Laughing "май", защото беше много слабо и само един ден. Може би е нормално първия път да е по-различно от колкото е било преди  smile3506
 Започнах да спортувам като заспива Бугубу!  newsm39 (ето така)  Laughing че нито един летен панталон или пола не ми стават  newsm45 Embarassed

# 55
  • Варна
  • Мнения: 72
[/b] kopchelino [/b] Върни страница две назад и ще прочетеш доста постове за спането на малките ни бебоци . Между другото  , аз не бих позволила никога да ми се бъркат толкова много (мое мнение ) Wink

# 56
  • Мнения: 2 141
Деси - давам нан безлактозен ли как се води не знам - адаптирано мляко, с което го храня като замествам нацяло храненията с аптамил, но го давам на 2 хранения през деня. Дори днес ми свърши, всичко е нормално за сега.
kopchelino - Мони също е роден на 5ти феввруари, попринцип захранихме преди 2 седмици, но му докарах колики и спрях. Внимавай да не сгрешиш като мен, защото го отчитам като моя грешка. Мони зяпаше ли зяпаше за още пюренце и аз давах, ама трябваше много бавно да захраня - вече ще знам.
Иначе няма проблем с ранното захранване / СПОРЕД МЕН, защото е много спорен въпроса /
Както го усетиш ти - ако мислиш, че детето ти е готово за захранване - опитай. Ако ли не изчакай още мъничко, но пак казвам това е моят съвет и лично мое мнение.
А за обличането също - както го усетиш и както детето ти покаже. Аз проверявам винаги носленце и ръчички / от китката до лакътя / ако са много топли го разсабличам, ако е студено слагам нещо тъничко от горе. Снощи спаахме по тениска с ръкав до лакътя и по памперс. В 4 сутринта като станахме да поиграем му сложих и едни тънки ританки, защото се бе отвил и краченцата му бяха лед студени, но слава Бого всичко е нормално.
duceto - и на мен така нищо не ми ставаше за това си купих  Crossing Arms като отслабна още ще ги стесня  Joy хубаво е че можеш и има къде на спокойствие да спортуваш. Аз изчаквам съпружеското тяло ад си дойде и понеже ще му се насъбере отпуска от 2 3 месеца ще спортуваме семейно с детето в парка Grinning
За яденето да попитам  newsm78 абе ние ядем по 2 пъти на ден и 1-2 пъти вечер - от жегите мисля, че не иска мляко, а само чай. Днес е изпил 380мл до сега - 2пъти правя по 200мл и сега има останали 20мл. При вас така ли е?

# 57
  • Мнения: 554
съни шайн, това е ужасно! Е може ли да ти дадат да ползваш нещо и да го върнеш все едно е минало през френската революция #Cussing out

kopchelino, бебчето нали си има негов си педиатър? Слушай си него. Бабата да си гледа работата. Ти не си и се бъркала в отглеждането на нейните деца, нали? Mr. Green
Иначе, както Джоя е казала, една-две страници назад доста мами писаха с какво спят бебоците. Общо взето повечето са по боди с къс ръкав. Peace

Кръстева, Мони е много добро детенце  Heart Eyes Не можеш да си представиш колко ти завиждам за спането. Искам и ааааазззз Sad

Знам, че е малко рано, но мислили ли сте за такива неща

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-16CM-long-style-Cut … y/1486054875.html

http://www.aliexpress.com/item/Child-kids-Baby-Animal-Cartoon-Ja … ee/861015685.html

Аз мисля да взема да поръчам, докато съм се сетила. Че после ще се сетя когато вече много ми трябват и докато ги доставят.... Laughing

# 58
  • Мнения: 80
Знам, че е малко рано, но мислили ли сте за такива неща

Даааа. Вчера ги гледах в онлайн сайта на Аiko. Ще взема определено докато сме в Бг, за да имам като дойде момента. Ще поръчам предпазители за врати, за контакти и за ъгли. Ще търся и за дръжки на шкафовете.

# 59
  • Мнения: 2 141
Elefteria -не се бях замислила, а трябва. Аз съм на мнение от по-рано, докато не е станало късно. Така че благодаря ти, че ме подсети. А тези вторите - шаренките за какво са, не мога да разбера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт