Децата на АРТ технологиите - размисли и страсти №7

  • 19 450
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 002
Добро утро   Hug Hug Hug

Още един брой буден или поне тъй си мисля  Crazy
Лек ден от мен  Peace аз ще я започвам  Whistling

# 721
  • Мнения: 4 651
Аз бях много възмутена от събуждането си в 5 и успях да заспя пак  Mr. Green
Добро утро Simple Smile

# 722
  • Мнения: 6 624
Ко правите вие бе, от 5 часа наскачали Laughing Ооох на мен много ми се спи, нещо напоследък не мога да се наспивам ooooh!

Тия алергии са ми болна тема. Аз от малка, може би към 10 годишна ми се появи от нищото много тежка алергия към хранителни продукти, като така и не откриха точно към кой продукт, въпреки че ми правиха многократно тестове и във Варна и в София. Едем на Квинке - най-тежката съществуваща алергия, на няколко пъти като по чудо съм оставала жива. След като родих дъщеря ми, изчезна и повече никога не се появи. Да чукна на дърво. Затова и притесненията ми да не са алергични децата са големи...

# 723
  • Мнения: 4 651
Аз си мисля, че след като успя да ги захраниш без проблем, опасността е една идея по- малка.

# 724
  • Мнения: 6 624
Дано, че моята беше много страшна. Интересно обаче как, и всички лекари това се чудят - как изчезна след като родих и сега си ям всичко, сякаш никога не го е имало този проблем. Явно с раждането наистина настъпват големи промени в организма.

# 725
  • Мнения: 11 479
Фиксче, някои казват, че се влияят, някои - че можем да ядем от всичко по малко. Засега имам подозрения снощи какво може да ги е предизвикало, ще наблюдавам днес. И аз станах в 5  Mr. Green

# 726
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Добро утро  Heart Eyes
Дано да е един прекрасен слънчев ден  Peace

# 727
  • Мнения: 6 624
Тук е прекрасно времето, слънчево и няма вятър. Четвъртък и петък смятам да ходя на плаж, тъкмо го дават да е по-хладничко. Ше топна краци и за теб Миеринко Hug И най-обичам от плажа на обяд да седнем на някое капанче и да хапнем пържена рибка, миди и да пийна студена бира...

# 728
  • Мнения: 520
Утре среща в 04:30 за кафе  Crazy
Моя син, че не е спал никога цяла нощ не е, НО от 5 дни вече е  #Crazy Буди се към 04-05 сутринта с истеричен писък. Реве докато спи. Пищи и се захласва, много се захласва. Чак със сълзи плаче и пищи...  Будя го и чак тогова леко поспира да плаче и то трябва да светна крушката. Унася се да заспи и аха и пак истеричен писък. И така...  няколко часа.  Вече не знам какво да го правя.  newsm78

# 729
  • Мнения: 4 651
Фиксче, някои казват, че се влияят, някои - че можем да ядем от всичко по малко. Засега имам подозрения снощи какво може да ги е предизвикало, ще наблюдавам днес. И аз станах в 5  Mr. Green
Моме, ако ти са здрави стомаха и червата, можеш да разчиташ на това, че не се влияе от това, което ядеш. Обаче имаш ли гастрит и особено колит, дори да не са активни в момента- много внимавай, особено с мляко и млечни, вафли и шоколади, купешки салами и прочае неща с консерванти, оцветители и подобни.

Наде, аз имам една екзема, лишей или не знам какво е - започва да сърби, кожата се сцепва и стои така, не зараства с месеци. След като родих до скоро се бях оттървала от нея. Не знам дали има връзка с бременността или с факта, е заради алергията на детето си промених изцяло начина на хранене. Неща в пакетчета от магазина, крави мляко и млечни, салами и безалкохолни не бях помирисвала година и половина. В момента ям отново доста боклуци и отново се появи. Може и да няма връзка, но странно съвпаднаха нещата.

# 730
  • Мнения: 6 624
Фиксче, това ми прилича на атопичен дерматит. Ходила ли си на дерматолог? Моя Пенчо има и такова, но Шарки го спаси от тая гадост, че е много упорита, ако искаш на лични да ти дам инфо.

# 731
  • Мнения: 4 651
Ходила съм, всеки казва различни работи. Изписват кортикостероиди и емолиенти. За 10 години съм измазала какво ли не и файда няма. Сега се каня да си купя масло от вечерна иглика, уж помагало за кожни истории.
Сподели ако искаш, какво е казала Шарки   bouquet

# 732
  • Мнения: 6 624
Пратих ти на лични.

# 733
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Четвъртък и петък смятам да ходя на плаж, тъкмо го дават да е по-хладничко. Ше топна краци и за теб Миеринко Hug

Наде задължително  Peace Hug Hug

# 734
  • Мнения: 6 624
Ехеее, тая вечерна иглика е като панацея - дават я за подобряване на фертилността на жената, за подобряване състоянието на нокти, кожа и коса, за профилактика на сърдечно съдови болести, хипертония, образуване на тробми, за отслабване - активизира изгарянето на мазнини, за лечение на ревматоиден артрит и остеопороза, против диабет, лечение на кожни заболявания, екземи и псориазис #Crazy #Crazy

Ми то като гледам, май на всички по една вечерна иглика ни трябва и ставаме чисто нови Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт