Отговори
# 45
  • Мнения: 121
Аз също съм от първескините и изключително много се притеснявам за раждането ....имам изключително голям страх от болка и болници..... no....Незнам дали ще разбера кога трябва да тръгна за родилното.....Много едно негативно се получи, но наистина се страхувам както всяка една от първескините тук... Flushed  hahaha Dizzy Face Tired Face

# 46
  • Мнения: 10 874
Аз също съм от първескините и изключително много се притеснявам за раждането ....имам изключително голям страх от болка и болници..... no....Незнам дали ще разбера кога трябва да тръгна за родилното.....Много едно негативно се получи, но наистина се страхувам както всяка една от първескините тук... Flushed  hahaha Dizzy Face Tired Face
Аз също съм първескиня, но не ме е страх изобщо. Blush Нямам търпение да дойде моментът. Heart Eyes

dida771, дано стигнеш 37 г.с. безпроблемно и притесненията ти да се окажат напразни. Praynig

salji4ka, пиеш ли нещо за кръвното? Confused Дано се укроти, че не е никак хубаво. Praynig

# 47
  • Мнения: 121
И аз нямам търпение разбира се да си видя детенцето, но някакси колкото повее наближава момента и повее страх ме обхваща......

# 48
  • Мнения: 10 874
И аз нямам търпение разбира се да си видя детенцето, но някакси колкото повее наближава момента и повее страх ме обхваща......
Напълно нормално е. Повечето жени ги е страх, дори да не им е първо раждане. Аз не мога да обясня защо не се страхувам, но така го чувствам.  Blush Всеки път като си помисля за раждането и в главата ми са само положителни неща. Не ме е страх нито от болката (даже се надявам да родя без упойка), нито от неизвестността... От нищо. Абсолютно спокойна съм. И доста нетърпелива вече. Blush

# 49
  • Мнения: 10 874
bdbaloni
Честит рожден ден, Миме!!!
Да си все така усмихната и положителна,
да си много щастлива и обичана
и най-гордата мама в скоро време!!!

И "лалетата" да станат световни шампиони!!!
baloni Tada baloni

# 50
  • София
  • Мнения: 558
Благодаря за темата! Започна бебевалежа вече, а аз като гледам, че има-няма 3 седмици ми остават до термин и направо нереално ми се струва  Mr. Green

Ние още сме в ремонт и ако ви кажа,ч е нищо не съм оправила за бебчо, че и комплект за изписване нямам още сигурен.....ще ме вземете за ку-ку сигурно  Rolling Eyes

Ще гледам другата седмица да пусна поне една пералня,  че все си викам "има време", ама май вече няма. newsm78 newsm78 хахах

Първескините -
вас не ви е страх, защото не знаете какво ви чака, но по-добре така. Бъдете спокойни!  Пожелавам ви безпроблемно раждане (това на всички го желая, де)и най-вече бъдете много положително настроени. Не отивайте да раждате със страх. Само може да си навредите така.

На мен хем ми в второ раждане, хем ме обхваща вече лека "еуфория" и се притеснявам как ще се оправям с две малки дечица. Знам, че всичко ще е наред, а и има кой да ми помага, но явно ми идва в повече това, че познати и непознати се скъсват да ми обясняват сега колко ще ми е трудно. Бе, кой ги пита, че ми говорят?  Да си гледат себе си! #Cussing out

Да ви се похваля, че класираха Ади на ясла и от септември ще тръгне, та поне ще ми е малко по-спокойно Simple Smile

Пайче,
разкажи за докторката как се е опулила от новината  Joy hahaha

Хайде, лека нощ от мен!  newsm46 smile3524 Sleeping

# 51
  • Мнения: 613
Записчеее и мерси за хубавата темичка за пореден път!   bouquet

Мимеее  Laughing Laughing Не ти минава номерът с мен !  Mr. Green

В предната тема се осъждаше нещо за присъствието на анестезиолог. Би трябвало във всяка болница да има дежурен такъв, така че не се притеснявайте  Peace

Също някой беше питал как се разпознава смъкнатото коремче - При мен го разпознах, защото дишам по-лека, но също така вече си виждам ребрата! Има едно празно пространство между гърдите и корема ми, което преди го нямах.

Josi_Josi, да знаеш все пак че китайското, което е мазно и пържено е враг номер едно за жлъчката. Черешите са номер 2. Т.е. с тази "чудна комбинация" си си докарала тази криза, така че внимавай.И аз страдам от жлъчка  и китайско не помирисвам дори. А череши гледам по малко, но никога на гладно. Оправяй се бързо!  Hug

# 52
  • Мнения: 121
Аз до скоро въобще и не давах някои да ми пълни главата с глупости.......Мислех само за хубавите неща ,които ни предстоят.....Мислех за раждането с голямо вълнение и ентусиазъм въобще не съм позволявала да ми минават лоши мисли,......Но в последно време покрай изневиделичните болки,които незнам дали са контракции или там каквото са и приказките на много познати да не се мача,ами да раждам секцио, че нормалното раждане било ужасно.....Прокараха много съмнения в главата ми и разбира се страхове.....Сигурно ще ме помислите за луда,но изведнъж ме обзема голяма паника,а знам че това пречи на раждането.... Embarassed

# 53
  • Мнения: 8
Miss Pavlova благодаря ти , успокои ме  Praynig

За нищо. Wink

# 54
  • Мнения: 58
Честит Рожден Ден, Миме! Желая ти крепко здраве, много късмет в живота и любов с главно Л! И за капак, едно слънчево юлско мъниче, което да радва дните ти и да изпълва живота ти със щастие!

# 55
  • Мнения: 366
Айде и аз цоп в новата тема - благодаря Лаленце Simple Smile  bouquet

До сега имахме гости и сега като тръгнах да ги изпращам ( цяла вечер си седя)  и едни болки в глезена и като поглеждам надолу ми то глезенни няма  Shocked- зветски подути такова нещо до сега не е било - подували са с ама чак така и сега съм вирнала краката.

Миме Честит рожден ден   bouquet Много щастие,смях и сбъднати мечти нека изпълват живота ти  newsm59

Лека и спокойна от мен Simple Smile

# 56
  • Мнения: 212
Добро утро   food010



 newsm59 на рожденничката ни! Да си жива и здрава Миме

# 57
  • Мнения: 90
Avencis, много сладко събуждане. Мерси.
Добро утро на всички, ококорили очички.

Благодаря за темата   bouquet Лаленце, вижда се, че го правиш с ентусиазъм Heart Eyes

Ако си отдъхнем от преждевременното и дай боже го прескочим,сигурно после от преносване ще ни е страх!При мен поне от самото начало все си викам айде това да мине и ще съм спокойна и вземе та друго изскочи,както ме бъзика мойта лекарка,че съм зараждала от 5-ти месец Simple Smile
Ох и аз съм така. Няма да изпускаме притеснение я! Пълна програма моля.Joy Първо за преждевременно после и за преносване ще се притесняваме. (дано не се наложи второто, че нямаме търпение вече да си го видим тигъра.) Онзи ден едни приятели ни съобщиха, че очакват и те бебе. В 6 седмица са и ММ като каза, "ей сега се започва едно чакане, ще видите вие. " Горкият имал чувството, че минали 3 години поне, откакто видял тестът. Вчера го чувам, по телефона с брат си говори, че до 2-3 седмици трябва да сме родили. А то тогава почваме да чакаме да се роди вече и има още 2-3 седмици след тези 2-3 седмици.

MAMA_SANCHO ти си герой, до 1 часът. Глезените и на мен ми отмъщават, ама аз си ги и тормозя, та сме квит.

kotenze_84 за сутиен пробвай в кварталните детски магазинчета. Някои имат и част за бременни. Там сутиените за кърмене са към 15-20-30 лв и са по-разтегателни, с по-лек ластик. Аз съм с голяма чашка и голяма обиколка (100D). При мен платът не е много, ама го пълня. До 15 ДКЦ Дианабад е магазинът, но предполагам е като всеки квартален.

salji4ka ох мила,  Hug. Виж да ти обърнат по-голямо внимание лекарите, да го стопират това кръвно, да се успокоиш и ти

За страхът от раждането - абе страх си ме е и от болката и от непознатото, ама и много ми любопитно Joy и нетърпеливо да го изживея. Едно такова смесено коктейлче от чувства. Страх ме е  (по-скоро притеснение) и как ще се справяме после, че то не е само раждането, ами и грижите, и цялата промяна, която ще стане. Няма вече да сме двама. Как точно ще стане всичко и да не го уморим  Rolling Eyes малкото ( да не му навредим нещо). Такова едно несигурно-уплашено-щастливо ми е.

Josi днес как си? надявам се всичко отмина вече.

Честит рожден ден, Миме. Желая ти само: усмивки, слънце, любов и смях! Я да видим колко бебчета ще се родят на твоят ден Simple Smile.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 366
Добро утро на всички ранобудни мами   food010
Миме да си жива и здрава, много късмет и щастие за теб и семейството ти  newsm59
Връщам се да Ви чета, че да не изпусна нещо  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 90
Не е по темата, но да сте виждали някъде прясна мента и лайм, да знаете в Метро дали има  newsm78 ?

Общи условия

Активация на акаунт