Кратки въпроси – бързи отговори

  • 352 011
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 4 125
  • София
  • Мнения: 3 757
Преинсталирахме компютъра.Сега детето казва,че игрите му лагват от FPS-а.Каквото и да значи.Как можем да го оправим?

# 4 126
  • София-Младост
  • Мнения: 23 373
Инсталиран е офис пакет, но на български. Може ли (от настройки някъде) да бъде променен на английски?
Ако да, от къде?

# 4 127
  • Мнения: 2 806
През мобилната версия на форума не мога да качвам снимки от галерията на телефона. С други сайтове нямам проблем с ъплоуда на фотоси от тел - само тук . Къде може да търся проблема?

# 4 128
  • Мнения: 1 495
Преинсталирахме компютъра.Сега детето казва,че игрите му лагват от FPS-а.Каквото и да значи.Как можем да го оправим?
След първоначалната инсталация windows 7-10 обикновенно ден два си тегли и инсталира надгражданията, които са излезли между датата на записването на инсталационния  диск/флашка и днешна дата. През това време производителността на системата може да падне, макар и да не трябва да е много.

Вижте дали са инсталирали последните драйвери на видеокартата.

# 4 129
  • София-Младост
  • Мнения: 23 373
През мобилната версия на форума не мога да качвам снимки от галерията на телефона. С други сайтове нямам проблем с ъплоуда на фотоси от тел - само тук . Къде може да търся проблема?
Да не би да надвишават позволения размер.

# 4 130
  • Мнения: 2 806
Твърде възможно е да са тежки за тук, но не ми е попадал лимита за форума...

# 4 131
  • София
  • Мнения: 4 429
Твърде възможно е да са тежки за тук, но не ми е попадал лимита за форума...
Ако надвишаваш размера, щеше да ти излезе това съобщение
________________________________________________
 Файлът, който желаете да публикувате,
е по-голям от максимално позволения
 размер от 5MB
_________________________________________________
 
   Опитай, през друг браузър.

# 4 132
  • Мнения: 2 806
Проблемът явно е друг, защото след като избера иконката за постване на снимка в отговор към тема и ми излезе опция "Прикачане от това устройство", играта приключва там, оставам си с такъв екран и като избера да прикача от тел-а, не ме препраща към галерията, за да избера който и да е файл - "замръзва" , все едно бутонът за прикачане е неактивен и толкоз.
P.S. под лимита съм иначе.

# 4 133
  • София
  • Мнения: 4 051
Инсталиран е офис пакет, но на български. Може ли (от настройки някъде) да бъде променен на английски?
Ако да, от къде?
Присъединявам се към питането.

# 4 134
  • Мнения: X
Проблемът явно е друг, защото след като избера иконката за постване на снимка в отговор към тема и ми излезе опция "Прикачане от това устройство", играта приключва там, оставам си с такъв екран и като избера да прикача от тел-а, не ме препраща към галерията, за да избера който и да е файл - "замръзва" , все едно бутонът за прикачане е неактивен и толкоз.
P.S. под лимита съм иначе.
Може би трябва да активираш някое разрешение в самия телефон за достъп до галерията.

# 4 135
  • Мнения: 2 806
Само форумът не харесва снимките ми Simple Smile, другаде нямам проблеми да качвам от тел.
Може би трябва да активираш някое разрешение в самия телефон за достъп до галерията.

# 4 136
  • Мнения: X
Ясно... значи е лично отношение Wink

# 4 137
  • Мнения: 5 274
Само форумът не харесва снимките ми Simple Smile, другаде нямам проблеми да качвам от тел.
Пробва ли с друг браузър?

# 4 138
  • Мнения: 2 806
Не, само с хром съм. Мозилата ми е тежка, друго не си струва да инсталирам за 5 снимки. Grinning

# 4 139
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Когато ми изпише, че дадена снимка надвишава разрешения размер, пращам си я в месинджър и от там качвам във форума.

Общи условия

Активация на акаунт