Кратки въпроси – бързи отговори

  • 350 624
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 4 410
  • Мнения: 980
Здравейте!Имам мфу НР Deskjet 2320, мастилено струен.Касетата,с която го купих свърши.Мога ли със спринцовка и универсално мастило да го заредя,или е необходимо да си взема нова касета? Благодаря!

# 4 411
  • Мнения: X
Купи си нова или дай касетата там, където зареждат, защото ще протече това, което ще направиш със спринцовка и ще ти омаже целия принтер.

# 4 412
  • Мнения: 1 326
Здравейте.Както има принт скрийн-за снимка от екрана на лаптопа, има ли подобна безплатна програма за запис на видео от екрана на лаптопа?

# 4 413
  • Мнения: 2 799
OBS Studio
Здравейте.Както има принт скрийн-за снимка от екрана на лаптопа, има ли подобна безплатна програма за запис на видео от екрана на лаптопа?
[/b]

# 4 414
  • София
  • Мнения: 4 548
Здравейте.Както има принт скрийн-за снимка от екрана на лаптопа, има ли подобна безплатна програма за запис на видео от екрана на лаптопа?
Ползвам DU Recorder. Записва всичко от екрана на компа плюс звук от микрофон и образ от камерата, ако разрешиш достъп на програмата до тях. Абсолютно елементарна програмка е. Ако ти трябват екстри и редактиране на видеата, ти трябва нещо от рода на гореспоменатото OBS. За него ще ти трябва да изгледаш някой туториъл как се ползва. Аз се отказах от него. Сложността му не е оправдана за целите ми. За рязане и слепване на части от видеата ползвам програмките на MP4 Tool.

# 4 415
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Здравейте.Както има принт скрийн-за снимка от екрана на лаптопа, има ли подобна безплатна програма за запис на видео от екрана на лаптопа?

Ако имаш инсталиран МС Офис и Пауър Пойнт, може директно от него да записваш, отваряш нов файл, и от менюто "Вмъкване /Insert" най-вдясно ще видиш Screen Recording.

Здравейте!Имам мфу НР Deskjet 2320, мастилено струен.Касетата,с която го купих свърши.Мога ли със спринцовка и универсално мастило да го заредя,или е необходимо да си взема нова касета? Благодаря!
Касетите, който са сложени в принтера при закупуване обикновено са с по-нисък капацитет от стандартния. Аз бих си купила една оригинална и после да ходя да ми я зареждат.
Аз имам лазерен принтер и открих съвместими тонери на доста приемлива цена (100 лв оригиналната, 20 лв съвместимата). Потърси съвместима касета за твоя, може също да излезе на сносна цена

# 4 416
  • Мнения: 1 326
Благодаря на отзовалите се на запитването ми🤗🤗🤗.

# 4 417
  • софия
  • Мнения: 25 464
Някой запознат с новия безумен вид на hotmail/outlook може ли да ми помогне, че вече не искам дори да влизам, а имам 2 акаунта, които все пак ползвам за неважни неща?
Генералният ми въпрос е от къде да променя изгледа?
Най-малкото, което ме вбесява е, че в момента не мога да маркирам определен брой съобщения, които искам да изтрия. Трябва да се влезе в съобщението и да се изтрие. Трябва да го правя едно по едно. Гледах, рових в settings и никъде не виждам опция да избера нещо различно от това, което е в момента.
Четох и в съпорта и там не намирам нищо полезно за мен. Ще полудея с тази тъпотия.

# 4 418
  • Мнения: 7 744
Въпрос- пратен е шернат линк в гугъл- драйв. Изпратен е рикуест за отваряне на линка, съответно-  даден е достъп до файловете в линка. Питането е- ако получателят на инфото реши да си го свали, изпращачът ще разбере ли, че файловете са свалят, а не само преглеждат? Става въпрос и за документи в word, както и за видео файлове?

# 4 419
  • Мнения: 144
Вие изцяло на български не можете ли да пишете или ви се губят българските думи ,аз разбирам английски ,ама тези дето не разбират какво правят ? А пък дори и да разбират ,е грозна смесица на български с английски думи ,написани на български.

# 4 420
  • SF
  • Мнения: 21 223
Искам да направя виртуална покана, която да се разпраща по   Viber или Wharsapp. Знаете ли какви размери трябва да бъде - резолюция и основа, височина? Мога да направя gif във Фотошоп, но не знам дали работят в тези приложения.

# 4 421
  • Мнения: 1 281
След като свободно се пращат снимки, не би трябвало да има проблем с размера. Може да експортнете в jpeg, но се пращат и гиф и видео формати. Пращала съм видео 50 МБ, няма проблем, само малко време отнема, зависи от връзката.

# 4 422
  • SF
  • Мнения: 21 223
А размерите основа-височина имат ли значение?

# 4 423
  • Бостън
  • Мнения: 13 502
А размерите основа-височина имат ли значение?
Не!

# 4 424
  • Мнения: 13 284
Искам да купя такъв подаръчен ваучер
https://www.amazon.de/-/en/dp/B081KHJBFD/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1 … x+gift&sr=8-1 ,
обаче го няма за бг. Ако купя, изпращат ми пина по мейл, дали ще може да се регистрира и активира  от компютър базиран в България?

Общи условия

Активация на акаунт