Кратки въпроси – бързи отговори

  • 353 138
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 4 170
  • Мнения: 1 496
И още един въпрос - откъде мога да изтегля по-стара ос? Баща ми има един лаптоп от ерата на динозаврите, веднъж се пробвах да го преинсталирам, но дава някакви грешки постоянно, не знам какво не правя като хората, а 50лв за ос на лаптоп, който ползва веднъж на 3 месеца не ми се дават особено.
В замунда ги има до Windows XP назад. Сега се инсталират windows с 2-3 клика и няма какво да се обърка, ама преди Windows 7 има много потенциялни проблеми при инсталация и си трябваше една идея по-висока компютърна грамотност или просто добро разбиране на Англииски за да си гугълнеш вскичките евентуални грешки.

# 4 171
  • София
  • Мнения: 3 959
И още един въпрос - откъде мога да изтегля по-стара ос? Баща ми има един лаптоп от ерата на динозаврите, веднъж се пробвах да го преинсталирам, но дава някакви грешки постоянно, не знам какво не правя като хората, а 50лв за ос на лаптоп, който ползва веднъж на 3 месеца не ми се дават особено.
В замунда ги има до Windows XP назад. Сега се инсталират windows с 2-3 клика и няма какво да се обърка, ама преди Windows 7 има много потенциялни проблеми при инсталация и си трябваше една идея по-висока компютърна грамотност или просто добро разбиране на Англииски за да си гугълнеш вскичките евентуални грешки.


Да, точно 7 ми дава грешки. Благодаря!

# 4 172
  • Мнения: 38
Има ли добър таблет под 200лв? Трябва ми за вайбър, гугъл и качване на 2-3 игри, примерно?

Погледни Alldocube Iplay 20, около 220лв. струва. Китайче е но за тези пари е с чудесни параметри и 10 инча при това.

# 4 173
  • Мнения: 30 122
Цял ден не мога да вляза в пощата в дир.бг. Цяла година имат разни проблеми. Друг без достъп?

# 4 174
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Малиии - дир.бг.  - тези са от  ерата на динозаврите при бг.нета  - така де...първите интернет страници в България 1999г.....не вярвях че съществуват още.

# 4 175
  • Мнения: 168
Цял ден не мога да вляза в пощата в дир.бг. Цяла година имат разни проблеми. Друг без достъп?
От няколко дни е така, откакто направиха промените през лятото, ако не се лъжа, често има проблеми.

# 4 176
  • Мнения: 30 122
Цял ден не мога да вляза в пощата в дир.бг. Цяла година имат разни проблеми. Друг без достъп?
От няколко дни е така, откакто направиха промените през лятото, ако не се лъжа, често има проблеми.

Благодаря. Реших да не е при мен проблемът. Влизах последно преди 3-4 дни и тогава беше ок.
Като цяло не отговарят на запитвания и съобщения, така че няма смисъл да им пиша.

Пощата ми е от доста години, може би 15 и не искам да я сменям, понеже всички регистрации и контакти са ми там..... Доста е неприятно, дано оправят проблема.

# 4 177
  • Мнения: 1 894
Моля за мнения за HUAWEI P smart 2021. Препоръчайте телефон до 500 лв.

# 4 178
  • Мнения: 5 345
Моля за мнения за HUAWEI P smart 2021. Препоръчайте телефон до 500 лв.
В тази тема Избор на телефон попитай.

# 4 179
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Как мога да разбера от файла на едно изображение/снимка дали ще се разпечата върху целия лист (формат А3), без бели полета отстрани?!?
Да е така...

Скрит текст:

А не така...

Скрит текст:

# 4 180
  • Мнения: X
Ако е съотношението на снимката е като това на А3 няма проблем. Но винаги остават около 5мм във всички посоки

# 4 181
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Ако е съотношението на снимката е като това на А3 няма проблем. Но винаги остават около 5мм във всички посоки
5 мм да кажем не е проблем... от къде се вижда това съотношение?!?

# 4 182
  • Мнения: 1 281
Зависи от резолюцията, всяко изображение може да се разтегли до каквито искате размери, но ако резолюцията ниска и качеството пада. КАто имате страница с размер А3 (или колкото искате) и разтеглите изображението да пасне на страницата, обикновено се вижда дали е подходящо за печат в дадения размер.
Ако искате без кант, трябва да се даде в печатница.

# 4 183
  • София
  • Мнения: 4 051
Да не би да имате предвид настройката "Fit picture no frame"?
Скрит текст:

# 4 184
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря за полезната информация по въпроса ми...

Общи условия

Активация на акаунт