втора много бледа черта

  • 4 654
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте много ми е сложно след направения тест днес показа се една много бледа втора черта почти незабележима незнам дори дали не си въобразявам   от желанието за 2 черти

# 1
  • Мнения: X
Колко ти е закъснението и след колко време се появи чертата?

# 2
  • Мнения: 35
10 дни ми закъснява след около 5мин мисля след два дни да направя още един тест

# 3
  • Мнения: X
Значи най-вероятно си бременна.

# 4
  • Мнения: 35
моля се да е така стискай палци следващия тест да е по точен Praynig

# 5
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Моята много, много бледа втора черта от теста вече е на седем години.
 Whistling

# 6
  • Мнения: 35
симптомите са на лице определено но този тест днес ме разочарова ама там някаде в мен знам че не е така

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Моята много, много бледа втора черта от теста вече е на седем години.
 Whistling
А моята на 4-ри Heart Eyes

И аз имах бледа черта на теста, и тогава когато се консултирах с други, всеки казваше, че щом е има  я има , дори и бледа. След седмица си повторих теста, беше по-ясна втората черта. Така че, стискам палци Praynig

# 8
  • Мнения: 146
Пусни си един кръвен тест.Бременна си честито..  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 35
утре сутрин правя още един в къщи ще видим какво ще покаже,ако не кръвен

# 10
  • Мнения: X
Е добре де, защо кръвен (без да се заяждам). Има някаква мода да се правят кръвни тестове до откат, те нали пикливите също са тестове за бременност и са ѝ показали втора черта. Така някак си се вменява, че пикливия може да си показва каквото иска, няма значение, докато кръвен тест не е потвърдил- не се знае. Така само допълнително се тревожат жените и се стресират. В Англия дори след инвитро ти дават в клиниката пиклив тест, кръвни не се правят изобщо, ако има черта си бременна, казват ти честито и те изписват като пациент. Явно не смятат кръвните тестове за необходими, в България ги правят след инвитро за да определят имало ли е имплантация или не, но иначе .... Всеки си знае де, може някой да се тревожи заради предишни проблеми някакви, но ми прави впечатление как масово, дори и млади момичета, дето не са имали никакви проблеми, търчат по лаборатории, смятат, изчисляват удвоява ли се, на колко се удвоява и т.н. и пишат по темите "кажете ми! ще полудея!", " не мога да издържа до следващия тест!" и т.н. вместо да си се радват на двете чертички и да гледат да са спокойни.

# 11
  • Мнения: X
Ами точно защото една и съща жена пише в десет различни теми: "Ама дали съм бременна?!?!", "Ама наистина ли съм бременна?!??!?!", "Ама възможно ли е да съм бременна?!!!!!!?!??!?!"
Или пък хукнат на следващия ден след положителния тест на лекар, въпреки че им се обяснява, че е рано, и после: "Ами той, лекарят, нищо не видя.", "Ами сега какво да правя?", "Ами възможно ли е да е прекалено рано?" и т.н.

Ето, и на авторката ѝ казаха няколко души, че бледа втора черта означава положителен резултат, но тя си знае нейното.

# 12
  • Мнения: X
Е да, има го и това Simple Smile. Моят пост беше по-скоро реакция на този на Теди, която казва- направи си кръвен, бременна си. Та аз попитах защо я съветва за кръвен.

# 13
  • Мнения: X
Затова я съветва - евентуално, като види резултата от кръвния, вече да повярва.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 35
Ами точно защото една и съща жена пише в десет различни теми: "Ама дали съм бременна?!?!", "Ама наистина ли съм бременна?!??!?!", "Ама възможно ли е да съм бременна?!!!!!!?!??!?!"
Или пък хукнат на следващия ден след положителния тест на лекар, въпреки че им се обяснява, че е рано, и после: "Ами той, лекарят, нищо не видя.", "Ами сега какво да правя?", "Ами възможно ли е да е прекалено рано?" и т.н.

Ето, и на авторката ѝ казаха няколко души, че бледа втора черта означава положителен резултат, но тя си знае нейното.
беше ми нужно да се убедя първо ми е първа бременност,теста беше с доста бледа черта но си го обеснявам направих го в20ч.вечерта днес сутринта се показа една ясна втора чертичка която ме радва най много

Общи условия

Активация на акаунт