Шумен - 21( век) :)

  • 147 100
  • 779
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 53
О да, градска съм. От 5 години работя в София, но на всеки празник се прибирам. Simple Smile

# 556
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 10:25 от jovigirl

# 557
  • Мнения: 53
Здравейте дами,
Вече сме в Шумен и взимам кухня от руския, като не ми искаха никакви документи. Simple Smile Някой знае ли, къде гравитират стъкло? Става въпрос за сватбените ни чаши. Благодаря

# 558
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 378
Добре дошла! Тези дни не бях влизала във форума и едва сега виждам въпроса ти. В понеделник мога да попитам колежките, че те стягаха сватби, естествено, ако не ти е късно.

# 559
  • Мнения: 53
Не, изобщо. Simple Smile

# 560
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Имаше детска кухня зад ПМГ преди, не знам дали още седи. Thinking

Това кога? С деца се занимавам от 17 години, никога не съм знаела за такава кухня.

# 561
  • Мнения: 305
Имаше детска кухня зад ПМГ преди, не знам дали още седи. Thinking

Това кога? С деца се занимавам от 17 години, никога не съм знаела за такава кухня.

Ами 2009,2010та със сигурност я имаше.

# 562
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Стига, де! малката ми дъщеря е раждана 2010 и ако имаше кухня около ПМГ, нямаше да ходим до Руския всеки ден; тогава живеехме на Пети полк. Нещо друго е било вероятно...

# 563
  • Мнения: 305
Стига, де! малката ми дъщеря е раждана 2010 и ако имаше кухня около ПМГ, нямаше да ходим до Руския всеки ден; тогава живеехме на Пети полк. Нещо друго е било вероятно...


Хм, ами тогава е било по-отдавна значи. Бъркам се нещо за годината в такъв случай. Но наистина имам спомен, че имаше кухня там по-едно време, лично съм ходила да прибираме храна  Thinking  Е явно, вече няма  Laughing Жалко.

# 564
  • Мнения: 855
Извинете, че нахълтвам, но знаете ли дали все още Лавена имат фирмен магазин в индустриална зона?

# 565
  • shumen
  • Мнения: 22 192
Лавена,все още работят и магазина им май също,но не съм много сигурна.

# 566
  • Мнения: 855
Благодаря много bouquet

# 567
  • Мнения: 2
Аз го намерих и ми вдигна по телефона.Не знам защо на Вас не е.

Бихте ли ми дали номера на Дидо лечителя

# 568
  • shumen
  • Мнения: 22 192
Мартина,ако го намеря къде съм го завряла ще ви го напиша.

# 569
  • шумен
  • Мнения: 100
0898537336  Simple Smile -Дидо лечител

Общи условия

Активация на акаунт