Бихте ли се срещнали с "конкуренцията" ?

  • 22 328
  • 419
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 780
Познавам жена, която роди дете от женен мъж, ходи натроши му прозорците, наби жена му и само защото той не искам да остави жена си и да вземе нея...  Laughing

# 376
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ауу, каква тема!  Mr. Green
Връщам се да изчета всичко от началото.

# 377
  • София
  • Мнения: 23 109
Познавам жена, която роди дете от женен мъж, ходи натроши му прозорците, наби жена му и само защото той не искам да остави жена си и да вземе нея...  Laughing
Жена му пък какво е виновна, нали не тя й е направила бебето...  ooooh!

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Познавам жена, която роди дете от женен мъж, ходи натроши му прозорците, наби жена му и само защото той не искам да остави жена си и да вземе нея...  Laughing
Жена му пък какво е виновна, нали не тя й е направила бебето...  ooooh!

 hahaha Тия да не са роми  Crazy Любовницата да вземе да се обади на Жоро Игнатов да ги "уплаши с телевизора"  Laughing

# 379
  • Мнения: 11 572
 hahaha
Аз имам пример пред очите си. Жената знае за забежките на мъжа си и познава конкуренцията си- по- млади от нея, не една и две, а много. Но, седи си с тях на маса, на общи приятелски сбирки, щото обикновено са нейни приятелки и познати, лафят си, и всеки се прави че нищо няма.
Сега мъжа й скъса яко синджира, много е влюбен горкия, жената му събра багажа, уж щеше да се развежда, ама сега ще ходят да си празнуват годишнината от сватбата. И така. С конкуренцията дори може и да се яде и пие. Той има и друго дете от друга, тийнейджърче.

# 380
  • Мнения: 780
Познавам жена, която роди дете от женен мъж, ходи натроши му прозорците, наби жена му и само защото той не искам да остави жена си и да вземе нея...  Laughing
Жена му пък какво е виновна, нали не тя й е направила бебето...  ooooh!

 hahaha Тия да не са роми  Crazy Любовницата да вземе да се обади на Жоро Игнатов да ги "уплаши с телевизора"  Laughing
Жената е българка, а семейството е ромско  Wink

# 381
  • Мнения: 1 040
 newsm78 На оня с трите любовници как му остава маТРИЯл и за жената,
или и тя е с три любовника?

# 382
  • Мнения: 702
По темата- и да я видя, не виждам с какво това ще промени фактите, че някой ме е предал. Освен това, красотата, физиката и добрият ум са временни и относително субективни.

Моят мъж винаги е бил с хубави момичета, обаче ми е казвал, че най -хубав секс е правил с една, дето го е било срам да се покаже с нея навън. Това преди мен, разбира се  Mr. Green е, виждала съм я. Не е кой знае колко грозна, просто има малко клюновиден нос. Иначе е симпатяга.

От друга страна, един от най -фрапиращите случаи беше, когато мъжът на приятелка й изневерява ше с една наистина много дебела ( ся, не се обиждайте и аз не съм вейка), в сравнение с жена му и наистина изглеждаща като кака Пена кранистката, която си реже ноктите с лозарската ножица и си бръсне мустака се ловджийски я нож на дядо ми . И най-интересното беше, че тая прекрасница имаше мъж и малко дете, които прекрасно живееха в яснота с нейните забежки, тъй като се оказа, че не е бил само един влюбеният.


Аз направо бях потресена!

И да се върна на килограмите и мъжа ми-  сега сигурно някой ще ми каже, че си има друга, обаче милото от известно време постоянно ми повтаря колко съм красива, как обичал извиките ми и не знам си кво бял бял, докато преди, когато бях 50 кила не ме поглеждаше. Все му се натисках. Интересен обрат. Той твърди, че никоя друга не би го заинтригували, колкото и красива да е и колкото и да му се натиска, защото знаел какво имал. Моят проблем е че не вярвам  Thinking Grinning Laughing

# 383
  • София
  • Мнения: 23 109
newsm78 На оня с трите любовници как му остава маТРИЯл и за жената,
или и тя е с три любовника?
Той не уважава жена си в интимен план често. А и все пак не хвърчи всекидневно от любовница на любовница. Да не излезе, че го защитавам де.  Grinning

# 384
  • Мнения: 702
newsm78 На оня с трите любовници как му остава маТРИЯл и за жената,
или и тя е с три любовника?
Той не уважава жена си в интимен план често. А и все пак не хвърчи всекидневно от любовница на любовница. Да не излезе, че го защитавам де.  Grinning

Честно казано, такива мъже ме отвращават. Може да е най-добрия във всяко едно отношение, но за мен си е чист измамник, не на една , а на няколко жени. Ся, може те да знаят за останалите, но това прави ситуацията още по тъпа, защото жена ми едва ли е наясно и тя излиза най-голямата уфсъ. Оная, дето ще му бърше лайняния гъз, когато почне да се посира.

Такива нямат доблест, не знаят какво е чест и достойнство, пък да не говорим да опазят това на партньора си. Повдига ми е от подобни индивиди. Независимо дали са мъже или жени.
Като му се хойка да се разведе и да си има 15 любовници. Що стои при жена си?! Егати и мразния лъжец. Извинявам се,Тони, ама много е тъпо и ето, ти като негова приятелка, а вероятно и не само ти, си информирана, което е толкова мерзко и долно от негова страна, че ако жената знае и стои, то значи или е много отчаяна или е много зле ментално.

# 385
  • София
  • Мнения: 2 901
ако жената знае и стои, то значи или е много отчаяна или е много зле ментално.

Подкрепям целия ти пост, и аз не мога да понасям такива типове, даже съм отвратена от подобно поведение, но само искам да добавя, че има още 1 вариант жена му да стои с него (ако знае, разбира се) - да е зависима финансово от него или да има друга изгода, което пак не прави картинката по-разбираема. Жал ми става и за хора като него, и като нея в такъв случай. Да му се не знае и градския бик!

# 386
  • Мнения: 11 572
В случая, който аз дадох за пример, идея си нямам защо стои жената- нито е ментално увредена, с хубав доход е, че и неговите кредити изплаща, с хубава и престижна работа, чуждото му дете гледа, недай си Боже тя да каже въпреки нещо на това дете, бива навикана пред всички. Питала съм я преди време как търпи всичко това- вече 25 години, вдига рамене и мълчи. Да кажеш да е хубавец, не е, нормално изглеждащ мъж с много миришещи крака и много хъркащ.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В случая, който аз дадох за пример, идея си нямам защо стои жената- нито е ментално увредена, с хубав доход е, че и неговите кредити изплаща, с хубава и престижна работа, чуждото му дете гледа, недай си Боже тя да каже въпреки нещо на това дете, бива навикана пред всички. Питала съм я преди време как търпи всичко това- вече 25 години, вдига рамене и мълчи. Да кажеш да е хубавец, не е, нормално изглеждащ мъж с много миришещи крака и много хъркащ.

Просто е типичната смачкана жена с комплекс за малоценност, без самочувствие, достойнство и себеуважение. Такива хич не ги съжалявам. Обикновено разни ла*нари надушват такива жени и се лепват за тях, защото само такъв тип жени биха ги изтърпели.

# 388
  • София
  • Мнения: 23 109
Извинявам се,Тони, ама много е тъпо и ето, ти като негова приятелка, а вероятно и не само ти, си информирана, което е толкова мерзко и долно от негова страна, че ако жената знае и стои, то значи или е много отчаяна или е много зле ментално.
Съгласна съм с всичко, което си написала!  Peace
Жена му не знае, но си мисля, че подобни плейбои все някога ще се издънят. Казвам му го постоянно, но той уверено твърди, че няма начин.  Rolling Eyes
И за да не си помислите, че съм една от бройките му - била съм, понеже бяхме гаджета 3 години по студентско време (но и аз му кръшнах цели два пъти, ей така да му направя напук).  Mr. Green Сега си чатим във фейса или се чуваме служебно по телефона. Спомняме си лудите стари времена.  Grinning

# 389
  • Мнения: 1 040
Коцкарите могат да докарат на жена си най-лошия щам на HPV вируса,
ако изневеряват без презерватив.

Общи условия

Активация на акаунт