Изнесен ритуал на плажа без агенция? Мисията (не)възможна?

  • 7 177
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 473
Извинете, че навлизам в темата..
Но..каква е процедурата за изнесен ритуал?

От хотела ми казаха, че са правили такива, но в нета четох , че трябвало първо да сме разписали в общината?

Искам да си спестя Гражданското и разкарванията.. #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 140
Exquisite, не разбрах дали искаш да спестиш разкарването или подписа в гражданското.

Процедурата е горе долу следната - говоря за София, но в другите градове би трябвало да е същото.
Отивате тук - http://www.sofia-svatbi.info/ или на същото място в съответния град. Трябва да е 1 месец преди датата на сватбата - демек ако отидете днес може най-рано на 30 юли да се ожените. Ако искате да е в рамките на месец трябва основателна причина - бременност, болест и т.н.
Като определите дата има 3 варианта - разписвате в гражданското в делничен ден /мисля, че нищо не се плащаше или беше символично/ разписвате събота и неделя или избирате изнесен ритуал. Ако изберете изнесен ритуал таксата е най-висока. Избирате служителка, давате адрес на хотел, дата и час и тя идва на място с книгата, диск с музика и т.н. Казва каквото казва и вие разписвате. Това е. Организацията като маса, арка, украса, устройство за музиката и т.н го организирате вие или хотел или агенция. Дано да съм била полезна и честито!   bouquet

# 17
# 18
  • Мнения: 2 140
Ох, май те подведох, защото сега се сетих, че книгите май не ги разнасят и се налага да минеш да разпишеш /друг ден преди церемонията/ Ние така щяхме да правим, но после се отказахме от изнесения ритуал и само разписахме. Най-добре звънни на тел. от линка там обясняват много любезно.

# 19
  • Мнения: 6 833
Ние имахме изнесен ритуал и книгата се изнесе  Peace Става дума за Благоевград, но мисля, че го правят във всички общини  Peace

# 20
  • Мнения: 12 473
Да, даже се разходих до там, но им беше свършило работното време..
Утре пак ще пробвам..
П.С - има ли тема за сватбени агенти?
Чудя се дали да не наема някого за всичко..не ми се занимава на мен и с това..

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте отново и от мен. Само да вметна, че не навсякъде изнасят книгата, зависи си от общината, напр. в Бургас не я изнасят, така че най-добре да се провери Simple Smile
Ние също мислим да подпишем в делничен ден, а самият ритуал ще е тип "театър", т.е. само за пред гостите и за снимки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт