Лидл ::45::

  • 75 860
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 728
Моето мнение е, че горещата им линия функционира точно като развален телефон.Това го доказват и много от тукашните мнения.Една такава патка усилено ме убеждаваше, как от ЛИДЛ са ми звъняли , аз съм говорила с тях, но не съм отишла и са продали стоката в последствие.А такова нещо не е имало! ooooh! ooooh! ooooh! Ефекта беше същия и след като писах и на фейсбук страницата.Изказаха "съжаление" за неприятностите, че щели да направят проверка и до там! Crossing Arms

# 61
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
Хареса ми боровинковото сирене  Crazy
Сега ще ходя за такова с кайсийки  Laughing

# 62
  • Мнения: 69 280
Аз на това боровинково сирене му се каня от миналата промоция...

сега взех, току-що го дегустирах - добро съчетание е, бива за опитня...на мен ми сладнее една идея повече, но е интересно като вкус - препоръчвам Peace

От дрехите нищо не си харесах, взех само едни джапанки...

# 63
  • Мнения: 18 057
Само сладоледа през уикенда си харесах, но едва ли ще се уредя  Confused

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 239
Ще се разходя днес до магазина, дано са останали малки номера от бюстиетата.

# 65
  • Мнения: 69 280
Незнам на кое викаш бюстиета, но баш бюстиетата са от другата седмица Peace

# 66
  • Мнения: 596
Уредът за понички от другата седмица ми харесва,но има време да помисля,пък и да го видя,но е само за понеделник,защо така само за 1 ден го пускат,странно ми е.

# 67
  • Мнения: 805
за да гледат сеир...

# 68
  • Мнения: 544
За уреда за понички и аз ще го измисля до понеделник, че да не стане като машината ми за сладолед. Четох във форума-много са доволните, само не ми е ясно не става ли вкуса същия като на гофретите, щото сместа им е почти същата...
За сеира-съгласна съм, сигурно пак им са ограничени количествата

# 69
  • Мнения: 6 728
Уред за донъти ли ще пускат? Имам го от миналата година.Не е лош, но нямам много време да го ползвам.

# 70
  • Мнения: 544
 biskit  , моля те кажи какви са на вкус донътите с този уред-като казанлъшките или подобни на кекс или гофрети

# 71
  • Мнения: 1 486
Видях че пак ще пуска от лака за дърво... може ли мнение? Струва ли си да го взимам?

# 72
  • София
  • Мнения: 595
Някой има ли отзиви за електрическия уред против комари, който е от следващата седмица?

Благодаря  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз също се интересувам от електрическия уред против комари, като гледам цената му е наполовина на тази в другите магазини.. и модела е друг де но... дали върши работа?

Искам да попитам за електрическата плоча за палачинки, т.к. до сега не съм ползвала такъв уред, се чудя какво точно му е предимството пред един тиган, било то тефлонов или керамичен и има ли смисъл да се дават 50лв. за това чудо, при наличие на подходящи за палачинки тигани, за което ще трябва и място да му се търси, защото си е обемно  newsm78

Иначе си харесах светещите камъчета и закачалките за колани, от американската седмица има много вкусотиийки, ама все калорични Sad От предна промоция си спомням, че хлебчетата за бургери бяха много вкусни.

# 74
  • Мнения: 6 728
biskit  , моля те кажи какви са на вкус донътите с този уред-като казанлъшките или подобни на кекс или гофрети

Ох, как да ти кажа-не са точно типичните понички-все пак се пекат, а не се пържат в олио и в тестото няма мая. Та не стават много меки-просто едно кръгче с дупка по средата от среднотвърдо тесто.Дано си ме разбрала.На моите хора обаче им харесват.
Ако купиш уреда и не си доволна как стават, може и да го върнеш.

Общи условия

Активация на акаунт