Лидл ::45::

  • 75 811
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 67
Аз искам да попитам за купата за плодове, нещо скъпичка ми се вижа, дали е метална, ако е - няма ли да ръждяса, не си спомням да са я пускали преди newsm78

Метална е и ръждясва .....................имам е от миналата година(купих си е тук в Словения)...................не си струва.Но гевгира си заслужава....не е мръднал  Peace

# 47
  • Мнения: 67
Аааааа забравих да напиша и за гумената чистачка за баня......много е добра имам е от година  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз искам да попитам за купата за плодове, нещо скъпичка ми се вижа, дали е метална, ако е - няма ли да ръждяса, не си спомням да са я пускали преди newsm78

Метална е и ръждясва .....................имам е от миналата година(купих си е тук в Словения)...................не си струва.Но гевгира си заслужава....не е мръднал  Peace

Благодаря  за отговора Simple Smile

# 49
  • Мнения: 9 050
Благодаря за насочилите ме към това къде стоят британските неща. Изкупих си всичко, което обичам.
Сайдер имаше на Лидл до мола на Стамболийски. Аз не съм му фен и само го отразих, че видях тук няколко търсещи го.
Да похваля нещо, което не видях в брошурата, но там го видях и напълних количката - има един йогурт с лимонов пай. Много е вкусен. Аз и портокаловия харесвам, но вкъщи не е много популярен, та не смея да го хваля.
Има и едно сладко - портокал с бренди. Стават уникални коледни сладкиши с него. Другите неща са си стандартни, но аз ги обичам, а рядко ги намирам, та си накупих и от тях.
И понеже консултирах там няколко дами, и на вас да кажа. Имайте предвид, че повечето неща с череши имат вкус на горчив бадем. Не знам защо е така, но и в Англия не ги ядях. Та, онези тартички (едни малки с бял крем и черешка по средата, 6 броя в кутия) е много вероятно да имат също такъв вкус. Пиша го само, за да не си ги купи някой, който не обича горчив бадем и да се разочарова.

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 729
Наистина тарталетките имат вкус на горчив бадем, което на мен ми е страшно неприятно. Със сигурност няма да повторя. Naughty

# 51
  • София
  • Мнения: 16 123
  bouquet за новата тема.
Утре ще връщам лампата за в шкафове. У нас няма как да се ползва.
И освен да инвестиам парите в чистачка за банята  newsm78

# 52
  • Мнения: 67
  bouquet за новата тема.
Утре ще връщам лампата за в шкафове. У нас няма как да се ползва.
И освен да инвестиам парите в чистачка за банята  newsm78

newsm10

# 53
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 856
  bouquet за новата тема.
Утре ще връщам лампата за в шкафове. У нас няма как да се ползва.
И освен да инвестиам парите в чистачка за банята  newsm78

Пиши като я пробваш.

# 54
  • софия
  • Мнения: 25 686
  bouquet за новата тема.
Утре ще връщам лампата за в шкафове. У нас няма как да се ползва.
И освен да инвестиам парите в чистачка за банята  newsm78

Имаше мнения, че не е особено добра  Peace

# 55
  • Мнения: 399
За запис и аз не можах да си купя смесител за баня в понеделник. Затова поръчахме, ако има да ми доставят от друг магазин, но на другия ден ми пратиха SMS, че артикула е изчерпан навсякъде, дали наистина е така или просто са ме разкарали  Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 9 850
Писах им във фейсбук, казаха, че ще проверят и ще ми пишат отново. Някак си се съмнявам да се случи и да има ефект, но... А дано!
На английски и аз мога да си напиша оплакването, въпроса е, че хич не се оправям с формата за контакт в немския сайт, а транслейта 'услужливо' отказва да ми преведе нещата така, че да ги схвана Simple Smile
В събота ще ходя пак на пазар - много ми допадна белия Стилтън с кайсии, дано има от другите видове Simple Smile
Дейзи, просто са те разкарали. Дори днес от телефона ми потвърдиха, че има 2 бройки, но преди това твърдяха, че няма налични...

# 57
  • Мнения: 544
Малко Коте, само да ти кажа, че едва ли ще имаш успех. преди няколко дена и аз им бях набрала много.Ставаше въпрос за машината за сладолед-докато се наканя да я купя... тя изкупена-НО само по думите на лидълските служители.Тука в темата ми казаха, че имало в Провадия и Бургас.... и така...звънях, писах на пощата, във ФБ страницата ...и едно голямо нищо... и се отказах в крайна сметка, да си ги държат машините, останах си с разочарованието. На тебе ти пожелавам успех, дано развръзката да е различна от мойта!

# 58
  • Мнения: 69 103
Чистачката за баня може ли да се ползва за измиване на прозорци?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 758
Може.

Общи условия

Активация на акаунт