Лидл ::45::

  • 75 813
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 099
Незнам дали опитахте продуктите от тази седмица, но ние вчера си купихме от двата вида англ. трифъл и никак не ни харесаха, сиренето чедър много ни хареса, чътнито също, но е доста сладичко, сладкото от портокали и уиски не е лошо, но алкохола се усеща доста.

# 31
  • Мнения: 452
Да не ви изпусна,че напоследък лидл нещо мн ме разорява.
Утре съм си наумила да отида за обувките,ако ме впечатлят.

# 32
  • Мнения: 2 099
Не е по темата, но тъй като стана въпрос за зехтина се поинтересувах как да различим истинският зехтин, може на някой да му е интересно - "Според дегустаторите има само два отличителни белега, по които може да се разпознае фалшивият студенопресован зехтин. Характерно за "екстра върджин" е, че се втвърдява, когато е на студено. Консистенцията на бутилка, поставена в хладилника, трябва да бъде мътна, да се сгъсти леко. Другият знак е, че истинският зехтин е запалим." Остава само да пробваме дали е запалим.  Wink Laughing

# 33
  • Мнения: 1 483
Имате ли мнение относно батерията за баня???

# 34
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Аз си купих няколко бутилки от един зехтин , около 9лв беше литъра .
На мен ми харесва вкуса му / горчив / . Grinning
Екстра върджин е и е по- добър от тубите им които бяха по 5 л.
От тях също взимах екстра върджин , но тогава нямаше и взех литрови бутилки .  Peace
Май приличаше на показаните снимки в предишен пост  newsm78Crazy
Ама съм шматка Mr. Green

Относно оплакването- мога да напиша оплакване на английски , понеже опита ми показва , че всички немско говорящи знаят и английски  Peace

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Взехме мъжките слипове размер XL,но имаше разлика между 5те чифта.Едните по-широки,другите по-плитки....... Crazy

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Взехме мъжките слипове размер XL,но имаше разлика между 5те чифта.Едните по-широки,другите по-плитки....... Crazy
Хмм, сериозно ли? А тъкмо ги заглеждах..... Thinking

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Разликата не е фрапираща,но наистина не са 5 те чифта еднакви.

# 38
  • София
  • Мнения: 972
Запис да не ви изпусна.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз искам да попитам за купата за плодове, нещо скъпичка ми се вижа, дали е метална, ако е - няма ли да ръждяса, не си спомням да са я пускали преди newsm78

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 686
Вече има сайдер. Купих от магазина на вагона.
Но тебешир против мравки не нaмерих. Виждали ли сте го?

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 18:21 от zvanche

# 41
  • Мнения: 9 488
Ние сме на море, и на час път от най-близкия лидл..та затова и не съм се разписвала скоро Crazy

# 42
  • Мнения: 594
Вече има сайдер. Купих от магазина на вагона.
Но тебешир против мравки не немерих. Виждали ли сте го?
Леле, zvanche, жива и здрава да си! Току що изпратих мъжа ми за бира, ама май няма да изтрая до утре за сайдер ... hahaha

# 43
  • Мнения: 483
 newsm71 Напоследък ми прави впечатление, че цените са се  повишили на някой неща. Тази седмица ще има едно червено кантарче и искам да кажа, че го имам същото от миналата година и много съм доволна. Също и дървеното столче е хубаво - имам го от 2012 . но понеже го зарязах на вън цвета му се промени и лака се съсипа но ако си го пазите без да го мокрите е супер.

# 44
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 856
Недоволните да пишат на Контакти в сайта на Лидл.бг. Мисля че ще получите коректен отговор. Опишете това, което се е случило. Аз веднъж писах и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт