Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 107 Много ми липсваш.....

  • 22 672
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 192
Красавици,добро утро на Петровден!

Пепи,честит имен ден!Бъди здрава и щастлива! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
 
На всички слънчеви момичета весела неделя!Прегръщам ви! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Да ви е сладко кафето!  food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee

Последна редакция: нд, 29 юни 2014, 12:26 от Omagjosana

# 706
  • Мнения: 2 804



    На всички християни-ЧЕСТИТ ПЕТРОВДЕН! На имениците- да са здрави като името си!!

       На изповядващите исляма- Tebrik ederim  за началото на Свещения месец Рамазан-дни на опрощение,милосърдие и съпричастност!


        Честити празници,скъпи приятелки!

       

# 707
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Добро утро,слънчеви момичета!НЕДЕЛЯ Е! !!
Наси  Hug Бабче Hug
Честит имен ден на всички,коитопразнуват днес Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
На Пепи и Пепина, да сте живи, здрави,весели, щастливи и с много любов и обич да ви даряват всички   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Спокоен почивен ден желая на всички до "В очакване на слънцето"  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 2 804
Hug HugЕли Hug HugНасе Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 1 241
Добро утро и от мен в неделя!  sun
Честит Имен Ден на всички празнуващи! Пепи и Пепина, здраве, щастие и много любов ви желая     newsm51  newsm51  newsm51
Бабче  Hug  Ели  Hug  Насе  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 30 279



***

Честит Петровден!  newsm51 smile3525 newsm51

***

Днес сме от 21ч., нали?

# 711
  • Мнения: 1 873
Честит празник на всички именници!

# 712
  • Мнения: 4 314
Привет ,
ОООООООООООООООООО , щъ съ черпим днес ............

Здраве и много любов на всички именници  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 9 365
Момичета  Hug  Heart Eyes  Hug

От Фуркан Согут - винаги пуска вярна информация:


Екипа на ГБ през новата година ще снима нов сериал в главната роля отново ще е Керем Бюрсин!

Което според мен означава, че очакваме финала на ГБ

# 714
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Момичета  Hug  Heart Eyes  Hug

От Фуркан Согут - винаги пуска вярна информация:


Екипа на ГБ през новата година ще снима нов сериал в главната роля отново ще е Керем Бюрсин!

Което според мен означава, че очакваме финала на ГБ
Бу, много хубава новина,ама дето не казват коя ще му е партньорката, да не ни изненадат с ЯТ  newsm78 Mr. Green

# 715
  • Мнения: 3 917
Момичета  Hug  Heart Eyes  Hug

От Фуркан Согут - винаги пуска вярна информация:


Екипа на ГБ през новата година ще снима нов сериал в главната роля отново ще е Керем Бюрсин!

Което според мен означава, че очакваме финала на ГБ
Много "надежден" ми изглежда Hug. .... Това го пише, защото сутринта  беше пусната статия  със същата информация.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 365
Ели никой не знае коя ще му е партньорка, още е рано сериала няма да почва през новия сезон, а през следващата година най-вероятно ще почне през полусезона (Януари или Фервруари).

Влади  Hug - До сега Фуркан никога не е пускал невярна информация или аз не съм попадала на такава. Имам му доверия.

# 717
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=660086027416127&id=466 … e=46&refid=17
 newsm78 newsm78Какво пише отдолу-че КБ не е бил там ли newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 9 365
Ели пише bak sen - Погледни

Яамур е била на рожден ден с приятели, но без КБ

# 719
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
честит празник на всичси именници, нека бъдат здрави и щастливи
Бабче, благодаря за меститката, макар, че не мога да спазвам много Рамазана, но се старая извън оруча, да спазя всичко останало..
Момичета на страницата на ФБ има кампания да не се спира сериала, феновете на различни сериали пращат съобщения на админите на ФБ страницата на слънцата, че тази вечер, за тях, в тяхна подкрепа ще гледат сериала от ТВ, няма да сменят канала дори по време на рекламите. Момичетата са повече от приятно изненадани от тази подкрепа, има фенове на ПО, на Чучулигата, на някакъв сериал който не мога да разгадая кой е понеже едни съкращения са праснали, та така....Подкрепата е голяма, но не зная дали някой ще отрази тази кампания...
Чакайте да видим дали има още нещо, че тепърва почвам да се ровя

Общи условия

Активация на акаунт