Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 107 Много ми липсваш.....

  • 22 670
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ели пише bak sen - Погледни

Яамур е била на рожден ден с приятели, но без КБ

Бу, това означава - виж ти , ще дам и пример - Виж ти каква е умна
Нали не се сърдиш, че те допълних, иначе бак - означава погледни / виж

Актьорт Мехмет Гюнсюр следав К.Б. в Тт, мисля, че от вчера се следват, така ли се казва не знам
Та може би наистина ще имат общ проект заедно, мен и с Мете Х. ми направи впечатление, че си казаха на слизане от сцената - ще се видим, нали и за тях се говореше , че ще имат общ проект...Много слухове, една вероятност

# 721
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ели пише bak sen - Погледни

Яамур е била на рожден ден с приятели, но без КБ
Peace Heart Eyes

# 722
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Лени Hug Hug
Аз имах в предвид последното изречение под снимката newsm78

# 723
  • Мнения: X
тази седмица ще има среща между продуцента и Канал Д, очаква се да организират и актьорите, обаче не разбрах кой да ги организира, продуцента ли да ги води при Канал Д или и те са поканени ли...иди разбери
Катето да не ми се сърди, но разликата във феновете е очевадна :

# 724
  • Мнения: X
Лени Hug Hug
Аз имах в предвид последното изречение под снимката newsm78

Ели била е на р.ден, на който присъствали еди кои си лица, направило впечатление , че К.Б е присъства, това е текста във вестника. Аз не разбрах кое точно питаш сега ? В ФБ пише бак сен - което означава виж ти , в смисъл кефят се, и се правят на учудени все едно, че К.Б го няма.
Слънциче, погледнах още веднъж, друг текст не видях, дано съм успяла да те разбера правилно

# 725
  • София
  • Мнения: 9 365
Ели пише bak sen - Погледни

Яамур е била на рожден ден с приятели, но без КБ

Бу, това означава - виж ти , ще дам и пример - Виж ти каква е умна
Нали не се сърдиш, че те допълних, иначе бак - означава погледни / виж

Актьорт Мехмет Гюнсюр следав К.Б. в Тт, мисля, че от вчера се следват, така ли се казва не знам
Та може би наистина ще имат общ проект заедно, мен и с Мете Х. ми направи впечатление, че си казаха на слизане от сцената - ще се видим, нали и за тях се говореше , че ще имат общ проект...Много слухове, една вероятност
Лени - Мехмет Г. и  Керем ще снимат това лято заедно филм. Имаше и слухове, че К.Б ще участва в Benim Adam Gültepe, но Ранини каза, че за Керем нямало роля там. Той ще има нов проект с Д Япим написа днес Фуркан Согут през новата година най-вероятно през Януари или Февруари през полусезона.

# 726
  • София
  • Мнения: 9 365
Лени Hug Hug
Аз имах в предвид последното изречение под снимката newsm78

Ели била е на р.ден, на който присъствали еди кои си лица, направило впечатление , че К.Б е присъства, това е текста във вестника. Аз не разбрах кое точно питаш сега ? В ФБ пише бак сен - което означава виж ти , в смисъл кефят се, и се правят на учудени все едно, че К.Б го няма.
Слънциче, погледнах още веднъж, друг текст не видях, дано съм успяла да те разбера правилно
Не е бил там Лени

# 727
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Лени,всичко е ясно NaughtyВажното, че КБ го няма с нея и нейните приятели Peace
А пък другото -явно му се вижда края на ГБ, само дето се притесняват сигурно да го съобщят официално Thinking

Как да е на РД с ЯТ, като той снима в гората с Ханде  hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: X
Да видим, но много жалко, ако свърши така...просто...как ще слънчасваме после, това не ми е ясно

# 729
  • София
  • Мнения: 6 287
... мен и с Мете Х. ми направи впечатление, че си казаха на слизане от сцената - ще се видим, нали и за тях се говореше , че ще имат общ проект...Много слухове, една вероятност

Аз го писах и преди тук, Мете Х. и Керем се познават, двамата тренират в един и същ спортен клуб.
Ето туита на Фуркан Соуут от днес, за който говори БУ. Ей така за доказателство.  Laughing

Fᴜʀᴋᴀɴ Sᴏɢᴜᴛ @furkansogut  ·  3h
Güneşi Beklerken dizi ekibinin yeni yıl için yeni bir dizi çekeceği söyleniyor. İddiaya göre başrolde Kerem Bürsin bulunuyor.
https://twitter.com/furkansogut/status/483164990846042113

# 730
  • Мнения: 3 917
Какъв е той, ако не е тайна?? Журналист, някой в  телевизията или гействен коафьор?? Честно ви казвам от днес спирам да чета на сульо и пульо  измислиците. От една седмица само  глупости се пишат и почвам да се дразня.
Ясно е,че ще финализират сериала. Живи и здрави да са! Последно нещо казвам и отивам да си уча. В който и нов  проект  да участва Керем, ще бъде полят със студена вода. И знаете ли защо, масовата аудиторията на слънчовците е във възрастовата граница от 8-16г.А това са  деца, както знаем при тях има  само черно и бяло, средно положение няма.

# 731
  • Мнения: 4 314
ОООООООО ,Лени
Пак си се притеснила за мен  Heart Eyes, ама  няма що .....  Аз на Киво и с една фенка ,пак нема дЪ му простя ...  А за Керемчи , още не съм достатъчно готова .....то при него е трудно с толкоз фенки  и  Ирка ..... нямам подходящите зъби като на ЯТ .... не спортувам достатъчно .... не ходя по Молове ,че да се гушкаме приятелски ....... Изобщо за него верно требе да си много мотивиран  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 732
  • София
  • Мнения: 6 287
Какъв е той, ако не е тайна?? Журналист, някой в  телевизията или гействен коафьор?? Честно ви казвам от днес спирам да чета на сульо и пульо  измислиците. От една седмица само  глупости се пишат и почвам да се дразня.

Фуркан Соуут е журналист, пише статии за този сайт - http://www.televizyondizisi.com/
Четете всичко и вярвате на всичко, което се пише затова и се бъркате. На Фуркан, Ранини, Оя Доан и блогъра Dedikoducucocuk може да се вярва, защото те са с достоверната информация, не я получават от случайни хора.

https://twitter.com/dedikoducucocuk
https://twitter.com/raninimanini
https://twitter.com/raninionline

Между другото точно въпросната Ранини преди няколко месеца беше на сета на ГБ и написа статия за това, не знам дали сте я чели.

Последна редакция: нд, 29 юни 2014, 14:44 от zarani

# 733
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Зарани Hug за кое от всичко е написала Ранина newsm78

Сега погледнах за Мехмет Г.,това е актьорът от "Любовта обича съвпадения", нали newsm78
Много го харесах там NaughtyМоже добре да си паснат с КБ  Thinking

# 734
  • София
  • Мнения: 9 365
Ели и аз мисля, че ще си паснат. Но ролята на Керем ще е малка, в главните роли най-вероятно ще са Мехмет Г. и Фарах

Общи условия

Активация на акаунт