Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 107 Много ми липсваш.....

  • 22 671
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 685
      Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug

     Честит Празник на всички именници ! Живи и здрави да са !

    Лени Честит Празник !  Ти и цялото ти семейство да сте живи и здрави !

    Да не се ядосваме , това разочарование идва не толкова от самия край на сериала , а защото стана по такъв нелеп и глупав начин  Peace Следихме го ден и нощ дет се вика , станахме съпричастни и с героите и с артистите и техния личен живот !
   Щом има начало , има и край , аз мисля , че ще скачат във времето и така ще го завършат още по нелепо !

   За  К.Б е ясно,  че ще снима нов сериал , те Д Апим няма да го пуснат ей тъй .Създали го и да го дадат на друга продуцентска къща!
  Сега от август до януари филм , после сериал !
  В момента "той"  прави рейтинг 3.30 , да видим януари !
   Разбира се , че му желая успех , но защо трябваше да приключи ГБ по този начин  

# 736
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ели и аз мисля, че ще си паснат. Но ролята на Керем ще е малка, в главните роли най-вероятно ще са Мехмет Г. и Фарах
Може би, щом снимките в Измир са почнали, а той все още снима ГБ  newsm78
А сезона на КСШ свърши ли, че Фарах да снима нов филм  newsm78

# 737
  • Мнения: 2 685


https://twitter.com/dedikoducucocuk
https://twitter.com/raninimanini
https://twitter.com/raninionline

Между другото точно въпросната Ранини преди няколко месеца беше на сета на ГБ и написа статия за това, не знам дали сте я чели.

  Аз се опитах с Гугъл но е много дълга и не стана  Peace Но ми се строри , че много хубави работи е написала

   Ето днес какво е написала ranini online @raninionline  ·  3h

Kerem Bürsin'in lokomotif oyuncu ve üzerine proje biçilebilecek vasıfta olduğunu söylemek için İÇERİDEN BİLGİ ALMAYA gerek yoktur.

Последна редакция: нд, 29 юни 2014, 14:59 от krasi_anna

# 738
  • София
  • Мнения: 9 365
Краси - Аз очаквах, че е финал доста пъти го казах! Екипа на Хорзум вървеше към финал на сериала, за това и беше това в 39 епизод. После всички мислиха, че новите сценаристи не са само за 10 епизода, а ще има и нов сезон, Алтан каза, че ще има втори сезон, но после са решили, че няма да има и заради това си мълчат защото са си променили мнението. 

А нашата грешка е именно, че  следим всичко за тях дори и личния им живот, който нас не ни интересува по никакъв начин.

Ели - Май свършиха снимките на КСШ, за сезона не съм сигурна, но снимките свършиха защото Киво вече е на почивка.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug за кое от всичко е написала Ранина newsm78

Сега погледнах за Мехмет Г.,това е актьорът от "Любовта обича съвпадения", нали newsm78
Много го харесах там NaughtyМоже добре да си паснат с КБ  Thinking

 Zaribena, не знам какво точно имаш предвид?  newsm78 Тя пише за много неща. Например наскоро се появи интервю със сценаристките и режисьора на КПА, е то беше взето от нея. В края на миналата година беше на сета на Кайъп, направи интервю с актьорите, режисьорката. Преди месеци посети сета и на ГБ, ако не се лъжа написа и статия. Ако я открия ще я постна тук.
Именно тя отговори на фен на Керем преди време, че подходяща роля за него в Benim Adım Gültepe няма. Тя е една от малкото запознати с историята на сериала.

Може би, щом снимките в Измир са почнали, а той все още снима ГБ  newsm78
А сезона на КСШ свърши ли, че Фарах да снима нов филм  newsm78

Снимките на КСШ приключиха отдавна. Не знам каква е ролята на Керем, но за Фарах знам, че ще играе певица.

# 740
  • Мнения: X
Между другото точно въпросната Ранини преди няколко месеца беше на сета на ГБ и написа статия за това, не знам дали сте я чели.
[/quote]


Може ли линк към тази статия, може би сме я пропуснали или ...?

Скрит текст:
 Аз се опитах с Гугъл но е много дълга и не стана  Peace Но ни се струва , че много хубави работи е написала

   Ето днес какво е написала ranini online @raninionline  ·  3h

Kerem Bürsin'in lokomotif oyuncu ve üzerine proje biçilebilecek vasıfta olduğunu söylemek için İÇERİDEN BİLGİ ALMAYA gerek yoktur.

[/quote]

Няма нужда да получаваме вътрешна информация, за да можем да кажем, че К.Б има статут на актьор-локомотив и може да се скрои проект върху него /цели се смисъл , че един проект може да се изгради и само върху него, има такива качества/

# 741
  • Мнения: X
Кате  Heart Eyes, имаме ли тема ?
Интервюто на К.Б за арабската ТВ, предполагам, че е онова за което Тери говореше, за съжаление не мога да направя превод, поради обясними причини. Някой разбиращ да се потруди моля....
https://tr-tr.facebook.com/photo.php?v=659775527447177&set=vb.466368416787890&type=2&theater

# 742
  • Мнения: 5 723
Падамеееее....берабер с покрива..... Joy Joy Joy Hug Hug Hug

# 743
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=788485.new#new
Ето новата тема

# 744
  • Мнения: 2 685
   БУ аз и вчера го писах , след рейтинга 2.90 и след като казаха 54 серии стана ясно , но после колко пъти и Алтан и др. казаха друго

  И пак ще се по повторя , мен не ме интересува с кой е К.Б - за мен е не професионално , етично и т.н да замесваш личният си живот по време на работа. Навирането на снимки и прегръдки от сета , обличане на дрехите на другия и тази демонстрация отказаха децата пък и не само тях да гледат
Имаше реалити в реалитито. Сега защо няма ?

  Ханде и тя си има личен живот за 1 година - 2 снимки . Няма демонстрации и т.н.

  Ето Зарани , ако има желание  да каже какви са били снимките от сета на Каип - работни
  

# 745
  • Мнения: 5 723


Спасени смеее, парашута се отвори! БЛАГОДАРСКО!!!!

# 746
  • Мнения: 2 685
Кате  Heart Eyes, имаме ли тема ?
Интервюто на К.Б за арабската ТВ, предполагам, че е онова за което Тери говореше, за съжаление не мога да направя превод, поради обясними причини. Някой разбиращ да се потруди моля....
https://tr-tr.facebook.com/photo.php?v=659775527447177&set=vb.466368416787890&type=2&theater

  Лени от начало е пак за Америка и Лос Анжелис ,  и че е бил шофиор и актиор
 След 2.44 е интересното
 Въпрос май няма , а само разказване със снимки  нещо на арабски ,
 Това схванах
Може да се обидят/разстроят(това за феновете е явно)    
Вижте сега аз играя в телевизията (смисъл участвам в тв шоу) и героят/образът,  в който се въплъщавам е напълно различен от това , което съм аз в действителност

И сигурно ме разбирате , че се опитвам да не попадам в социалните мрежи, във всичките тези вестници и списания. И просто се опитвам да си живея живота

Абе иска да каже ,  че трябва да го разберат хората , че е различен човек от екранният си герой и че гледа да не се влияе от всичко,  което се пише и говори по негов адрес ,ами да си живее живота такъв какъвто си е .

 Както и да е пак ги върти и сучи наляво-надясно

  Ако нещо не съм разбрала ме  извинете  Peace

# 747
  • София
  • Мнения: 9 365

   БУ аз и вчера го писах , след рейтинга 2.90 и след като казаха 54 серии стана ясно , но после колко пъти и Алтан и др. казаха друго

  И пак ще се по повторя , мен не ме интересува с кой е К.Б - за мен е не професионално , етично и т.н да замесваш личният си живот по време на работа. Навирането на снимки и прегръдки от сета , обличане на дрехите на другия и тази демонстрация отказаха децата пък и не само тях да гледат
Имаше реалити в реалитито. Сега защо няма ?

  Ханде и тя си има личен живот за 1 година - 2 снимки . Няма демонстрации и т.н.

  Ето Зарани , ако има желание  да каже какви са били снимките от сета на Каип - работни
 
Алтан го каза само един път! Преди около два месеца! След това много пъти други хора казаха, че няма да има втори сезон. Няма за какво да се сърдим, не са виновни Керем и Яамур за края! Това е решение на Д ЯПИМ. Ако те бяха решили да има втори сезон хич нямаше да им пука за това което се прави на сета.

# 748
  • София
  • Мнения: 30 279
Да не я търсим назад:


НОВА ТЕМА

# 749
  • Мнения: 2 685
   Е не е точно така рейтинга спадна  най- много след Беаз шоу и последвалите реалита

   Настройват хората за едно , после излиза друго , лъжата лесно не се преглъща  Peace

  

Общи условия

Активация на акаунт