Много мина и мъничко остана до АВГУСТовска среща най-желана!

  • 26 953
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Добро утро и от нас с бебка Simple Smile
Ели, благодарим за темичката   bouquet
Нека е много позитивна и да я пълним само с хубави новини Simple Smile  Hug Praynig

През юли ще започне активен бебевалеж  Heart Eyes Наистина не остана, дано всички си изкараме максимално до финал  Simple Smile

Eti* дано скоро се включи с добри новини за малките бебчета  Praynig
Dandelionwine и от теб чакаме  добри новини за юначетата  Hug

Лек ден  Hug

# 16
  • Мнения: 397
Браво за хубавите новини! Само такива да се чуват! Hug
Pelteshka,количката е много хубава! Дано да си я одобрила! Peace
Аз съм на преглед утре и ми е мнооого притеснено. Тези дни не мога да насмогна на пране и гладене...  Embarassed Дано изчака  до средата поне на юли  Praynig.
А за играчките и аз да кажа- моите плюшки винаги ги пера,поне 2 пъти в годината,просто най-важното е като са подвижни или музикални да не се пускат докато не изсъхнат напълно! Само тогава се развалят механизмите. Peace

# 17
  • Мнения: 2 697
Привет и от мен в новата тема, момичета! Heart Eyes Нищо ново покрай мен - чакам си тоновете вдругиден и консултацията в понеделник, тогава ще оправям и болничния в НОИ, та вече официално излизам в майчинство и аз Simple Smile

Иначе ми е много натоварено тия дни - приключвах си с корекциите по дисертацията, писах си автореферата (това е като резюме), междувременно изпрах 2 перални с бебешки дрешки (много приятно занимание беше да сортирам миниатюрните дрешки Heart Eyes), поръчах вече и преносима кошарка и матраче за малкия бебок, и направо се чувствам отличничка Grinning А днес ще празнуваме рождения ден на мъж ми, пак ме чака много работа - кога ли ще си почина?! Simple Smile

Апропо, не съм честитила малките душици на Ети! Да са ти живи и здрави Теа и Александър, Ети! Нека са родени под щастлива звезда Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 114
Благодаря за новата тема   bouquet

надявам се бебевалежа да си изчака времето за всяка от нас по термин Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте! В кратък отпуск съм и нищонеправене.
Ходих до Вис Виталис да довзема дреболии и лятна пижамка на баткото.
Реших да пера/гладя бебешки неща началото на август- още не знам с какво за пера- на ДМ ултра сензитив ли, на Тео бебе или Ариел бебешки- най- вероятно на момента каквото взема.

# 20
  • София
  • Мнения: 461
Хоп-троп,ето ме и мен:-) Бебетата са вече вън от кувьоза и се храним с кърма от биберон,че още нямали сили да сучат от гърда,казаха към август месец да се пробваме вече:-) иначе вчера бяха 1920г и 1740г,още са на антибиотик,ама щом са решили лекарите,значи е добре за дребосъците. подозирам,че до 2 седмици ще ни изпишат;-)
Ети,честито и се надявам да сте добре! ако имаш нужда пиши на лични,че и ние много рано и дребни се родихме,та си представям какво ти е.. с каквото мога ще помагам!

# 21
  • Мнения: 68
 Dandelionwine, Браво за хубавите новини! Дано всичко е наред и по-скоро да се приберете вкъщи!

# 22
  • Мнения: 2 965
Dandelionwine, браво на момчетата!  Hug Нека да наддават и скоро да си ги приберете!   bouquet
Ети, чакаме новини и от вас с бебоците!  Hug
Сърчице, браво за ФМ и че всичко е наред, все така да е!  Hug
Съни, упсех на прегледа днес!  Heart Eyes Таняво, успех и на теб също!  Hug
Миленка, Ели, браво и на вашите бебоци!   bouquet

# 23
  • Мнения: 114
Dandelionwine браво на бебоцитя бързо да наддават и да си ви пускат вкъщи да се гушката на спокойствие.  bouquet

# 24
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Този път по-рано успях да се запиша в новата тема.Юли ще има бебевалеж, да.И аз запознах да пера с Тео бебе, макара че още ми е рано.

# 25
  • Мнения: 127
Цоп и аз в новата тема Ели благодаря за нея  Hug Hug
Dandelionwine Браво на бебоците радвам се, че всичко върви добре с тях и с теб  Hug
Да ви кажа за ОБ, стаите са малки с по 3 легла вътре вратите са с големи прозорци, от може би 1та световна, много стари и можеше да се види във всяка стая, жените си лежаха на леглото с торбите (багажа се носел в торби, защото ако е куфар щял да се цапа, като чистили пода) на една жена й сменяха превръзката на отворена врата (дано като лежиш там да няма ден на отворени врати, че цяла Варна може да те огледа хубаво Laughing)
Иначе беше задушно, пред родилна зала имаше едно магаре и три легла, родилната беше с две магарета, така че може да си имаш компания за раждането. Бащата можело да присъства на раждането (таксата била около 80 лв) имаше една стая с кафе автомат, микровълнова и печка, които можело да се ползват и от пациентите. ВИП стайте мисля, че казаха са 2 с по едно легло вътре и само там е позволено посещението на близките ти по всяко време, иначе за посещенията - 2 часа след раждането показвали бебето на половинката, и от там на татък през деня бебето е при теб, вечер го вземат, за да си почиваш, свиждания се правят като излизаш в антрето на етажа, не се влиза в стайте (което ще рече мъжа ти вижда бебо само на 2рия час след раждането). Най вероятно пропуснах нещо ама за сега това се сещам, за храната съм пропуснала но се съмнявам да е нещо хубаво, като видях обстановката ще е изненада Simple Smile  

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Благодаря на Ели за темата   bouquet!

Асти, Деси, съжалявам, момичета. Преди малко се излюпих  Tired. Тази нощ се ококорих в 4 и четох книга не знам докога. Едва отлепих.

Dandelionwine, браво на мъниците  Heart Eyes!

Pelteshka, чудна ти е количката, да си я ползвате със здраве!

Аз довечера чакам моето момиченце да се прибере от морето  Grinning. Много съм се затъжила за нея.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
eli70o0, мерси за новата темичка, само хубави новини да има в нея! И аз си мисля, че ще има още бебета, докато я довършим (макар че пишем доста бързо!).

Dandelionwine, браво на мъниците! Дано скоро ви изпишат и да си ходите вкъщи всички заедно! Party

gerryll, мерси за споделеното за ОБ. Така, като чета, все същото си е, като преди 5 години.  Rolling Eyes За ВИП стаите най-тъпото е, че няма как да си запазиш такава, ако ще раждаш нормално, ако е свободна в деня на раждането, може да се наеме (за 50 лв. на ден). Peace

# 28
  • Мнения: 127
chockolina същото си от както майка ми ме е раждала, като й разказах поне така каза  Laughing за ВИП да 50 лв казаха, че струва ама наистина е тъпо ако са пълни си прецакан.
Аз имам впечатления от МД покрай снаха ми, тя роди там и двамата ми племенника и да ти кажа, разликата е огромна, определено си затвърдих мнението че каквото и да стане на там смятам да отида (стига да няма ранни изненади) Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 202
И от мен запис в темата.

Аз вече съм в 45 дневен болнични, въпреки объркания ми термин. По цикъл съм за 5ти август, а по ехограф си върви с 2 седмици по-малко, но не си изместих майчинството, че бях предупредила вече човешките ресурси от кога ще съм, пък когато - тогава.

Ние миналата седмица бяхме във Варна с детето, ама "чудни" плажувания си изкарахме, както може да се досетите  Tired

Момичета, някоя от вас има ли опит с екстрата акне по време на бременност? С предишната нямах такива проблеми, а сега съм цъфнала направо, не мога да се гледам и се чудя от къде ми дойде на главата тази глупост  ooooh!


Dandelionwine, браво на бебоците!

Общи условия

Активация на акаунт