Много мина и мъничко остана до АВГУСТовска среща най-желана!

  • 26 955
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 901
Един път да родим и да ни олекне поне малко...е,не че пак няма да се притесняваме ,но...  Praynig Simple Smile

 Joy Резсмя ме. В първата ни отчетна имаше едно мамче, на което приятелят на една от срещите ни (тогава си имахме седмични срещи по разни пицарии) каза "Оххх, айде да се ражда вече и да започват грижи и тревоги" - още с шегува ММ с този израз  hahaha

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 930
И аз чакам вече да се ражда, че да го гледам и да му треперя, а не само да го побутвам през корема.
Като първо бебе мислех, че като родя и ще се се успокоя. Не се поддавам много на чуждо влияние, но успяха да ме убедят, че после също се трепери и то повече- е, тогава поне да го виждам и да го гушкам  Grinning
Мамите с опит- какво е чувството като се намества да излиза и колко време продължава тази 'екстра' преди да предприеме действие?  newsm78

# 722
  • Мнения: 397
Точно! Тъкмо размишлявах как ще е 100 пъти по-притеснено,но друго си е око да види,ръка да пипне  Laughing... Пък наистина ние , на които ни предстои първо... Скоро разбрах как познати са носили памперса в спешното,че имало нещо слузесто,което се оказало бебешките сополки  Wink Та живот и здраве в следващите теми ще видим и ние до къде ще я докараме от психясване  newsm78  #Crazy

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 930
Скоро разбрах как познати са носили памперса в спешното,че имало нещо слузесто,което се оказало бебешките сополки 
Памперс със сополки... това вече ме изуми както и постигането му  newsm78

# 724
  • Мнения: 397
 
[/quote]
Памперс със сополки... това вече ме изуми както и постигането му  newsm78
[/quote]
Дано и не разбираме...  Laughing

# 725
  • Мнения: 24

Няма смисъл да стерилизирате от сега, освен за тест. Може ли някой с авентски стерилизатор за микровълнова да ми каже по колко мл вода се слагаше и на каква мощност да е печката?

Не знам дали има повече от един вид стерилизатори на Авент , моя е за четири ботилки. Слага се 200 мл. вода и на 1200-1850 W за 2 мин. или на 850-1100 W за 4 мин. или на 500-800 W за 6 мин. Това от книжката още не съм го пробвала, а и не знам как ще разбера дали са добре стерилизиране най-вероятно трябва да се доверя на упътването  newsm78

# 726
  • Мнения: 2 653
gattina1982, благодаря за инфото, записвам си! Моят е от миналия път и не пазя инструкциите. Едва ли ще да е по-различен този, който продават сега- поне външно май не е.

# 727

Общи условия

Активация на акаунт