"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 2

  • 115 060
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 130

  bouquet  bouquet  bouquet

Откъс от филм ли е това? И после пак ще си говорим за традиции  Grinning

# 706
  • Мнения: 11 766

  bouquet  bouquet  bouquet

Откъс от филм ли е това? И после пак ще си говорим за традиции  Grinning

Да това е откъс от индийски игрален филм! Явно в игралните филми там са разрешени и малко по горещи кадри, но пак не са прекалени. Този със Сара е сегашния й приятел Параш, който видяхме и по снимките й с Ангад ... Peace

# 707
  • Мнения: 11 766
Садна и Ичха (от Моята карма)



Прекрасна снимка!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 11 766
Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,
Повече ми харесва в "Цветовете"...На този клип мяза на анорексичка-озъбила се е от слабост...А силиконените устни и придават вид на евтина мръсница...Язък!...Развалила се е...

На мен и тук си ми харесва! Голяма хубавица си е Сара, а и танцува много хубаво ... Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 11 766
Евала!...Роден е за екран!...Радост за окото! ...Поддържа се в страхотна форма,както подобава на истински професионалист!...В началото,когато се вее на онуй въже,е кЪт`един Тарзан!

Така си е!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 11 766
Евала!...Роден е за екран!...Радост за окото! ...Поддържа се в страхотна форма,както подобава на истински професионалист!...В началото,когато се вее на онуй въже,е кЪт`един Тарзан!

Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,

а това като го видях и съм  #Crazy #Crazy #Crazy

https://www.youtube.com/watch?v=geLITHNCbqQ

филм щели да снимат  newsm78 там такива работи дават ли по телевизора  newsm78

Roxis Благодаря за клипчето   bouquet

Благодаря за клипчетата!  Hug

Това второто е от игрален филм - явно там дават малко по-такива сцени ...
Peace

# 711
  • Мнения: 1 130
Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,
Повече ми харесва в "Цветовете"...На този клип мяза на анорексичка-озъбила се е от слабост...А силиконените устни и придават вид на евтина мръсница...Язък!...Развалила се е...

Аааа, не съм съгласна, те с Агнад фигури за пример поддържат, а за устните - и на мен естествените й ми харесват повече, ама се чудя силикона само там ли е?

# 712
  • Мнения: 11 766
Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,
Повече ми харесва в "Цветовете"...На този клип мяза на анорексичка-озъбила се е от слабост...А силиконените устни и придават вид на евтина мръсница...Язък!...Развалила се е...

Аааа, не съм съгласна, те с Агнад фигури за пример поддържат, а за устните - и на мен естествените й ми харесват повече, ама се чудя силикона само там ли е?

Аз не знам да има други корекции! И според мен Сара и Ангад имат прекрасни тела. Аз много им се радвам като цяло - красиви, сладки, забавни ... newsm76

# 713
  • Варна
  • Мнения: 924
Аааа, не съм съгласна, те с Агнад фигури за пример поддържат, а за устните - и на мен естествените й ми харесват повече, ама се чудя силикона само там ли е?

Според мен,няма начин да е само там ... Как ще отслабне толкова (я има,я няма 45 кила,мокра),а ще запази тез`пищни цици?!  Wink  А и в "Цветовете",изобщо ги няма,при положение,че там има поне 10 кила повече ...

# 714
  • Мнения: 11 766
Някои хора успяват да отслабват без голямо усилие - то си е и до физика. Има доста такива, но в случая тя си знае най-добре ...  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 11 766
Знаете ли кое ме е яд мен! Тези клипове дето танцуват Ангад и Сара, особено заедно са все с по-лошо качество. Ще ми се някъде да ги пуснат с хубаво - такова кристално. Тогава ще е яко - или сега да участват някъде заедно и да излезе някои нов танц с тях с готино качество ... newsm10

# 716
  • Мнения: 11 766
Нова снимка на Сара от тази вечер със свои приятелки - много е готина и сладка ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts

# 717
  • Мнения: 6 555
Добро утро!! Приятна неделя на всички!   bouquet



# 718
  • Мнения: 294
Синът на Ангад аз съм го виждала във фейсбук, но ще потърся снимките по-късно, защото сега нямам време. Родил се е на 4 декември и сега е на няколко месеца.

# 719
  • Мнения: 1 130
Здравейте момичета,
да споделя с вас, онзи ден се засрамих от себе си за това, че никога не съм се интересувала от индийската култура и традиции Embarassed , но благодарение на "Цветовете" от вчера не съм ставала от компютъра. Прочетох всички постове на Bandit Queen  от 2009 год. до онзи ден и направо нямам думи  smile3505 . А аз като гледах разкрепостените снимки на Сара и Ангад си мислех, че всичко това от филма е останало някъде във времето или е просто художествена измислица, но уви.

Bandit Queen  newsm51 newsm51 newsm51 благодарение на теб обогатих общата си култура.
 и сега си мисля, както от вчера не съм ставала от компютъра и че поне пет пъти накарах мъжа ми да поръчва кетъринг и че поне 20 пъти му се озъбих да не ме притеснява че чета, си мисля ако бях в Индия жива нямаше да съм. В близките 5 години и през ум няма да ми мине да стъпя там, особено като изчетох туристическия пътеводител на Bandit Queen, ей тук ще си стоя и ще се обогатявам Laughing
Roxis Dream Team благодаря за споделените снимки   bouquet
Roxis Радвам се, че следиш любимците ми и споделяш с нас   bouquet 
Чудя се Сара как още не са я линчували публично - развод след 2-3 месеца брак, разкрепостения филм в който е участвала, висене по  врата на женен мъж ................, а тя е само на 23 г. но аз я приемам такава каквато е - много ме кефи мацката, нека им покаже, че монетата има и друга страна, белким някога жените им се осъзнаят. Не, че адмирирам връзките с ангажиран партньор, ама с тия уредени бракове смятам, че човек има право да изживее чувствата си така както иска.
Съжалявам, че ви натоварвам с личните си емоции ама не се сдържах.

Общи условия

Активация на акаунт