"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 2

  • 115 044
  • 741
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета!!!! Снощи се завърнахме от почивката и смело мога да кажа, че беше страхотна  Grinning  Grinning
Сега ме чака сумати домакинска работа, но лека по-лека ще се оправим с малката. Че  и градушката не ни е подминала, но какво да се прави - със стихиите човек не може да се бори.

По въпроса за сериалите не мога да коментирам много, много, защото нямах време да ги гледам. Само цветовете от време на време. Значи все пак Садна е загубила и е подписала за развода. Тази Васу не знам какво ми идва да я направя  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Толкова засега, че отивам да оправям багажа. За новата тема не се притеснявайте. Ще я пусна, но ще си е същата като преди, че нямам време да я променям  Hug

Добре дошла! За темата не се притеснявай - оформлението на тази е супер ... Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 11 766
Някой може ли да постне снимка на сина на Ангад или инфо за него. И аз знам, че имат само дъщеря, а и нищо не намирам за сина им.
Наистина,единствено тук видях да пише,че има две деца :

http://www.btv.bg/gallery/seriali/tsvetovete-na-liubovta/gallery/krasivijat-angad-hasija-ili-alek-ot-cvetovete-na-ljubovta-snimki.html


Спомням си,че някъде прочетох,че съвсем скоро им се е родило момченце,но не мога да го намеря  newsm78
Ще чакаме Bandit Queen да хвърли повече светлина по въпроса  Grinning

Интересното е, че никъде в интернет, дори в инстаграма на Ангад или Пари няма снимка на новото човече. Rolling Eyes А може и да е някоя измислена клюка, като тази, че Кишнук се е развел със съпругата си и се е събрал с Парул? newsm78



Да възможно е да е измислица! Peace

# 692
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Дано приемате нови мами в компанията си. Никога не съм била фенка на сериалите и не ги понасях, но винаги съм била фенка на индийската култура, бит, дрехи .....
 "Цветовете на любовта" буквално ме грабна, изумих се от себе си, че стоя пред телевизора и го чакам с такова нетърпение и съпреживявам случващото се.
Но като всеки НОВАК в гледането на сериали не се сдържах и направих огромната грешка да го изгледам докрай. И сега не го чакам с такова нетърпение, защото зная какво ще се случи накрая, но ще ви следя, защото пишете много интересни неща.

Добре дошла!  Hug  Hug Hug

И на мен ми стана много гадно като разбрах какъв ще е финала на Цветовете.  no no no

Сега обаче гледам да не мисля за това, а да се наслаждавам на моментите с любимите ми герои, докато все още са в сериала
Peace

# 693
  • Мнения: 1 130
Някой може ли да постне снимка на сина на Ангад или инфо за него. И аз знам, че имат само дъщеря, а и нищо не намирам за сина им. Наскоро четох в едно интервю с Ангад, че ако в бъдеще имал син щял да го нарече Алек, тъй като тази роля го издигнала в киноиндустрията.

Няма снимки! Според мен това, че има и син е някаква клюка. Все пак как може да няма нито една снимка с него - струва ми се странно. Доколкото аз знам има само дъщеря. То ще стане ясно в бъдеще ... newsm10

Привет момичета,
изчетох ви на един дъх за това че има син аз  разбрах от тук http://cvetovetenalybovta.alle.bg/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%8C%D0%BE … %B8/angad-hasija/ не знам колко е достоверно, но ако е вярно, то да са му живи и здрави дечицата.

Lora-Di не знам 25-ти ли 26-ти ли е кадъра, ама са на светлинни години от българските филмови "звезди". Моето мнение е, че ние също имаме таланти но  тук първо "изгряват" връзкарите, след това роднините и т.н........ . Между другото мой близък каза, че в Щатите са луди по нашия "Под прикритие", ама мислели че е Руски,  така, че има и малки  изключения.

За феновете на Сара и Ангад поздрав от мен
http://vbox7.com/play:87013247cc

# 694
  • Мнения: 11 766
По отношение на другото - Съгласна съм с вас! И аз обичам да гледам сериали от различни страни - да наблюдавам тяхната култура, актьори и т.н. Освен това тези сериали било то турски, латино или индийски са много интересни и завладяващи. Разбира се навсякъде има и изключения, но говоря като цяло. Ние българите обаче сме далеч в това отношение - въобще не може да се сравняват бг сериалите с чуждите продукции. Нашите са доста зле ... newsm10

# 695
  • Мнения: 11 766

За феновете на Сара и Ангад поздрав от мен
http://vbox7.com/play:87013247cc

Много ти благодаря за поздрава! Сара и Ангад са уникални - много ми харесва как танцуват. Големи сладури са ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves

# 696
  • Варна
  • Мнения: 924
...Между другото мой близък каза, че в Щатите са луди по нашия "Под прикритие", ама мислели че е Руски,  така, че има и малки  изключения.
Това ме заинтригува...Ще го погледна и аз  Simple Smile ...
Те,американците,явно,много са скарани с географията,ама тоя път,горе-долу са уцелили...щото съм чувала,че обиковено ни хвърлят,я в Латинска Америка,я в Азия  Mr. Green

Между другото,някъде мярнах,за Ангад,че преди да влезе във филмовия бизнес,се занимавал с вътрешен дизайн,а рисуването му било хоби и сега...Още една връзка между актьора и героя му...Не е само Сара/Садна  Wink Twisted Evil

# 697
  • Хасково
  • Мнения: 990
Садна и Ичха (от Моята карма)

# 698
  • Мнения: 11 766
Между другото,някъде мярнах,за Ангад,че преди да влезе във филмовия бизнес,се занимавал с вътрешен дизайн,а рисуването му било хоби и сега...Още една връзка между актьора и героя му...Не е само Сара/Садна  Wink Twisted Evil

Интересна информация - благодаря ти!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 699
  • Варна
  • Мнения: 924
Прочетох следното в "Булото" на Марин Мартинов и го споделям тук,понеже много съвпада с моето усещане за живота на юго-изтока,включително на Индия,така неразбираем за нас...

 "... В Делиормана-котило на непоклатими нрави и навици,-мрачен и зловещ като картина на безумен художник,светът е различен.В единствено число и сегашно време.Без минало и бъдеще,само настояще.С анадолски бит и кюрдски обичаи,без календар и часовник,този живот прилича на бронзова монета,излязла от употреба.Прост и ясен като вторник срещу сряда.Като зима след есен,като радост след мъка. Тук мъжете още се бият и убиват за жена,за животно,за слог.С нож в ръката,с мъст в очите и без страх от смъртта,на драго сърце разменяйки живота срещу честта. Неподвластни на идеали и идеи,подчинени само на класическия образец за обикновено човешко съществуване. Тук жените още мият вечер краката на своите мъже и посягат на себе си,ако са озлочестени. В чужда къща младите целуват ръце на по-възрастните и не възразяват,ако нещо не им хареса. За добро или зло,уважението крачи едно рамо пред любовта,а болката-две крачки след радостта. Чувствата не се виждат,защото не се показват,макар че съществуват. Тук всичко истинско и ценно е в невидим план: на повърхността са само незначителни неща. Онова,което се долавя,не се назовава. Онова,което се назовава,не означава нищо..."

# 700
  • Мнения: 11 766
Ето един прекрасен танц на Ангад от някакви награди - разбира се в публиката е Сара и го аплодира буйно. Супер са ...  Mr. Green  newsm76 Two Hearts txtloves Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap

https://www.youtube.com/watch?v=wRBy4KhcPLA

# 701
  • Варна
  • Мнения: 924
Евала!...Роден е за екран!...Радост за окото! ...Поддържа се в страхотна форма,както подобава на истински професионалист!...В началото,когато се вее на онуй въже,е кЪт`един Тарзан!

# 702
  • Мнения: 1 130
Евала!...Роден е за екран!...Радост за окото! ...Поддържа се в страхотна форма,както подобава на истински професионалист!...В началото,когато се вее на онуй въже,е кЪт`един Тарзан!

Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,

а това като го видях и съм  #Crazy #Crazy #Crazy

https://www.youtube.com/watch?v=geLITHNCbqQ

филм щели да снимат  newsm78 там такива работи дават ли по телевизора  newsm78

Roxis Благодаря за клипчето   bouquet

# 703
# 704
  • Варна
  • Мнения: 924
Съгласна съм, ама и малката хич не му се дава http://vbox7.com/play:40f8e7d9f8 ,
Повече ми харесва в "Цветовете"...На този клип мяза на анорексичка-озъбила се е от слабост...А силиконените устни и придават вид на евтина мръсница...Язък!...Развалила се е...

Общи условия

Активация на акаунт