"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 2

  • 115 001
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36 763
Ужас, много е гаден новият дублаж на Садна  #Cussing out

+1  newsm10

И какво стана сега....Садна докато се накани да каже какво се е случило и всичко се провали. Не съм очаквала нещо по-различно....
Васудра-прасундра отново е направила всичко заради Алек....горкичката тя....биволските й очи се напълниха със сълзи....крокодилски....Рагини и тя нещастна....и тя горкичката....Само Малика е щастлива....дори вече е облечена със сари...

# 736
  • Мнения: 6 530
Те съвсем малоумни ги изкараха тия индийци, такъв пушек от едно перде, чак цялата къща беше задимена, а там Гена дори не забеляза. Учителят по пеене с тия рефлекси жив ще изгори като пожарникар. Какво беше това продължително държане на ръката, чак Калиани ги видя, ама като на филм, всичко е възможно  Mr. Green ooooh!

# 737
  • Мнения: 2 431
Те съвсем малоумни ги изкараха тия индийци, такъв пушек от едно перде, чак цялата къща беше задимена, а там Гена дори не забеляза. Учителят по пеене с тия рефлекси жив ще изгори като пожарникар. Какво беше това продължително държане на ръката, чак Калиани ги видя, ама като на филм, всичко е възможно  Mr. Green ooooh!

Хаха, точно над това разсъждавах и аз Simple Smile)) Стори ми се, че Гена се пусна от учителя, а после като дойде Калиани, пак се държаха... нещо не са доизкусурили тоя момент Simple Smile

# 738
  • Мнения: 121
Това с Гена и учителя ми заприлича на любов от пръв поглед  Wink, но времето ще покаже.

# 739
# 740
  • Мнения: 15
Здравейте  Hug  Цветовете
Какъв е този персонаж сега АНАН ? не ми се вижда много надежден , не мога да разбера играта му ,как се появи изведнъж и само помага някой знае ли нещо за него Stuck Out Tongue

Имам един въпрос за Моята Карма
Ичка и Тапу ще се развият ли във филма ,или го играят само ,като деца ,този филм много не го следя може би тук там но ми е интересно дали ше ги гледаме като големи ?

# 741
  • Мнения: 121
Здравейте  Hug  Цветовете
Какъв е този персонаж сега АНАН ? не ми се вижда много надежден , не мога да разбера играта му ,как се появи изведнъж и само помага някой знае ли нещо за него Stuck Out Tongue

Имам един въпрос за Моята Карма
Ичка и Тапу ще се развият ли във филма ,или го играят само ,като деца ,този филм много не го следя може би тук там но ми е интересно дали ше ги гледаме като големи ?

Antoniq_sss заповядай в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791583.0;topicrefid=20   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт