"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 2

  • 115 044
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
Ухааа, попаднах на един невероятен клип от рожден ден на Сара - разбира се отново е с Ангад! Гледам ги, гледам ги и направо се чудя - то не са прегръдки, то не е чудо. Тя си го гушка през рамо, а той нея през кръста. Хилят се, говорят си - поздравяват гостите. Направо са върха. На жена обаче едва ли й е било много весело като ги е видяла - хич не й е лесно ... smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  love001  Two Hearts txtloves















http://www.dailymotion.com/video/x12uguc_sara-begs-for-work_shortfilms

# 721
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета,
да споделя с вас, онзи ден се засрамих от себе си за това, че никога не съм се интересувала от индийската култура и традиции Embarassed , но благодарение на "Цветовете" от вчера не съм ставала от компютъра. Прочетох всички постове на Bandit Queen  от 2009 год. до онзи ден и направо нямам думи  smile3505 . А аз като гледах разкрепостените снимки на Сара и Ангад си мислех, че всичко това от филма е останало някъде във времето или е просто художествена измислица, но уви.

Bandit Queen  newsm51 newsm51 newsm51 благодарение на теб обогатих общата си култура.
 и сега си мисля, както от вчера не съм ставала от компютъра и че поне пет пъти накарах мъжа ми да поръчва кетъринг и че поне 20 пъти му се озъбих да не ме притеснява че чета, си мисля ако бях в Индия жива нямаше да съм. В близките 5 години и през ум няма да ми мине да стъпя там, особено като изчетох туристическия пътеводител на Bandit Queen, ей тук ще си стоя и ще се обогатявам Laughing
Roxis Dream Team благодаря за споделените снимки   bouquet
Roxis Радвам се, че следиш любимците ми и споделяш с нас   bouquet  
Чудя се Сара как още не са я линчували публично - развод след 2-3 месеца брак, разкрепостения филм в който е участвала, висене по  врата на женен мъж ................, а тя е само на 23 г. но аз я приемам такава каквато е - много ме кефи мацката, нека им покаже, че монетата има и друга страна, белким някога жените им се осъзнаят. Не, че адмирирам връзките с ангажиран партньор, ама с тия уредени бракове смятам, че човек има право да изживее чувствата си така както иска.
Съжалявам, че ви натоварвам с личните си емоции ама не се сдържах.

Въобще не се извинявай! Радвам се, че споделяш мислите си с нас ...  Hug Hug Hug

Индийската култура е интересна и доста различна. За щастие явно не навсякъде живеят в тези закостенели традиции и обичай. Има и изключения - може би в по-големите градове, както и сред хора от младото поколение.  newsm10

И в Индия се правят по-такива филми, но пак не са прекалени, както в другите страни. И други актьори там се снимат в такива, но няма как - понякога работата го изисква. Друг е въпроса, че вероятно не всеки се осмелява. Колкото до брака на Сара - явно не се е получил и тя без колебание е сложила край. Сигурно не са много хората там, които се осмеляват на подобна стъпка.  newsm78

Наистина понякога е доста разкрепостена, Ангад също го дава по така ...  Peace

Още се чудя на тези ангажирани бракове - защо просто не оставят човек сам да избере с кого да бъде, но традиции - какво да ги правиш.  Naughty

Според мен Ангад и Сара са си паснали идеално в доста отношения и именно заради това са толкова близки "приятели" и в живота. Но, че тяхното преминава границите на обикновенното приятелство - това е очевидно ...
 newsm76

# 722
  • Мнения: 11 766
Като стана въпрос за бившия съпруг на Сара - ето го тук заедно с нея и Ангад! Той пак е между двамата. На другите снимки са заедно с Парул и Коншук...    smile3525newsm12 newsm76  Kissing Heart  ppp  Hands Clap







# 723
  • Мнения: 294
Давам ви направо линк към снимките на Ангад, където по-надолу ще видите синът му Дев.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.753306618017737.107374 … 097156&type=3

# 724
  • Мнения: 11 766
Давам ви направо линк към снимките на Ангад, където по-надолу ще видите синът му Дев.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.753306618017737.107374 … 097156&type=3

Благодаря ти за линка! Видях Пари с бебето - Ангад не се е снимал с него, иначе много хубави снимки ...    smile3525 newsm76  Kissing Heart

# 725
  • Варна
  • Мнения: 67
Най-после успях да наваксам с четенето на постовете и гледането на "Малката булка", но с "цветовете съм на светлинни години Sad. Там съм още преди процеса и преди разпитването на Садна, затова засега ще коментирам само МБ.

Най-после, както при нас Wink, се появи някой отвън да ги оправи Simple Smile. Много се радвам, че някой, предполагам кой Wink, ще издейства училище и за вдовиците. Бавно и все още несигурно нещата започват да си идват на мястото.
 Сугна пък, наистина съвсем изперка с тия халюцинации, та чак преигра. Вярно, че по някакъв начин трябваше да се срещне с Шиям, но чак пък така не съм очаквала. Ама и на него какъв му беше проблема да бяга, та още първият път не и се показа, ама филм да става.
Гена вече има учител по пеене
Скрит текст:
в далечните серии, Васант ще иска да се разведе с нея и да я ожени за даскала по музика Wink. Едва тогава Гена му признава, че е влюбена в него (във Васант), че не желае да се омъжва за никакъв учител, че обича единствено Васко и как може досега да не е забелязал любовта и ... Ми как да я забележи, кат той обича единствено мамка си Simple Smile

Цитат
Lora-Di
И аз съм на мнение,че няма лошо    ... Много жалки ми изглеждат,разни наши артисти,певци,режисьори...и прочие,все неразбрани и неоценени "хора на изкуството",като вземат да дърпат национал-патриотичната струна на българина,с изказвания,че турските сериали (примерно!...по принцип,те презират всички сериали,освен,евентуално, направените от тях самите) били пропаганда,при това евтина и безвкусна...Ами че,като е толкова проста и лесна работа,като всичко опира до едната сапунка,`що не вземат и те да направят нещо такова?!...Айде!...Аз откога чакам,някоя българска сапунка,дето да я продадат и пуснат за гледане из Азия и Африка,всички да заговорят за България и да заприиждат тука туристи,само и само да зърнат,къщата,дет`са заснели сериала!  ...
За съжаление (лично мнение) си много права. Сериали винаги е имало и ще има.

След като преподаватели са най-големите ни артисти, толкова ли е трудно младите да направят поне малко усилия и да се научат да играят като тях, да пресъздадат героя /героинята/ така, че като я/гогледаш да плаче и ти да се разплачеш, а не - тя/той плаче, а очите и/му "говорят": "Боже, колко ми е смешно!"

Младите ни артисти са щастливци, че ВСЕ ОЩЕ има от кого какво да се научат. И нека да го направят, защото един ден ТЕ трябва да преподават на внуците ни актьорско майсторство. Иначе киното ни... "отива на кино".

Не знам, не съм кинокритик, но съм си киноманка. Някога не изпусках филм на големия екран. Купувах си билетчета от 10 ст. за първия ред и след прегледа се местех на 17 ред, беше ми любим Wink. За индийски и турски филми, и не само за тях, сме чакали на огромни опашки.

Знам, че всичко е свързано с пари, но за киното не са нужни само пари. Нужен е талант, а когато него го има и филмът е направен с талант, парите сами ще дойдат в киното. Малко параграф 22 се получава, но все от някъде трябва да се започне.

Шапка свалям и дълбоко се покланям на хората, подбрали дубльорския състав и на нашите артисти, които дублират сериалите  newsm51. Благодарение на гласовете и интонацията им, репликите придобиват оня смисъл, който ме кара с нетърпение да чакам следващата серия, а понякога да гледам сериите напред със субтитри и когато ги дадат по телевизията да ги гледам отново с български гласове.
 smile3508 smile3508 smile3508 newsm51 newsm51 newsm51

Не, че няма пропуски и нелогични неща, като например несъвпадението на времената в които се развиват някои от действията. Уж Калиани и Васант отидоха да видят сестра и, а толкова бързо се върнаха, та завариха купона в къщи, а сестрата се оказа от Калкута  newsm78, освен Калу да има още някоя сестра, която досега не се е появявала Simple Smile; Сугна все още не знае, че е бременна, а почти по едно и също време раждат с Гена.

Цитат
Dream Team
Няма шанс скоро да се появи такъв български сериал. А  в познатите ни вече, ги виждаме как рецитират   
Да, те направо си рецитират, без тръпка за игра, за съжаление. Вярно, все още са млади и "неочупени" и се надявам с течение на времето и придобиване на оная рутина, която гледайки, те омагьосва, нещата да придобият съвсем други измерения. Много се надявам.

Цитат
marvela
Lora-Di не знам 25-ти ли 26-ти ли е кадъра, ама са на светлинни години от българските филмови "звезди". Моето мнение е, че ние също имаме таланти но  тук първо "изгряват" връзкарите, след това роднините и т.н........ . Между другото мой близък каза, че в Щатите са луди по нашия "Под прикритие", ама мислели че е Руски,  така, че има и малки  изключения.
Спор няма. Таланти си имаме, но около тях има "десант на парашутисти", които направо опорочават замисъла.
 Поне аз така чувствам нещата.

Дълго стана и затова спирам.

# 726
  • Мнения: 2 431
Аз не съм много съгласна, че нашите актьори "рецитират", или поне според мен не всички са така. Точно "Под прикритие" е сериалът, който наистина доказва, че и ние можем да направим нещо читаво и действително в САЩ е изключително харесван и популярен.
Ние гледахме и "Фамилията", много ми хареса сюжетът. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 2 431
Иначе съм абсолютно съгласна с всички - наистина дубльорите в индийските сериали са страхотни! Simple Smile

# 728
  • Мнения: 2 431
Мислите ли, че Ичха ще спечели с лотарийния билет?

# 729
  • Мнения: 14
е нееееееееееее, ще й го откраднат ли - лотарийния билет?

# 730
  • Мнения: 2 431
е нееееееееееее, ще й го откраднат ли - лотарийния билет?
Не успя да го открадне гадната вещица, но дано Ичха види, че печели и да не е късно...

# 731
  • Мнения: 36 776
е нееееееееееее, ще й го откраднат ли - лотарийния билет?
Не успя да го открадне гадната вещица, но дано Ичха види, че печели и да не е късно...
Не успя, но още не е приключило всичко. Нямам й вяра на вещицата....Голяма лъжкиня - дойде сама, а сега докара сина си и снахата....Все Ичха й е виновна....Дано детенцето да си опази билета  Praynig

# 732
  • Варна
  • Мнения: 67
...или поне според мен не всички са така. Точно "Под прикритие" е сериалът, който наистина доказва, че и ние можем да направим нещо читаво и действително в САЩ е изключително харесван и популярен.
Ние гледахме и "Фамилията", много ми хареса сюжетът. Simple Smile
Именно, не всички. Аз гледах и "Дървото на живота" - е нямам какво да кажа - професионализъм и класа, но няколко птички пролет не правят Wink. Точно това искам да кажа - на пръсти се броят хубавите ни сериали, докато при "другите" има направо наводнение, което пак ще кажа, е свързано с пари Wink. И да, можем, но защо не се прави? А сюжети в България - дал Господ, не само с "тъмна" страна.

Убедена съм, че и в Холивуд, Боливуд, Истанбул..... има "за в канала" Simple Smile.
Не искам да разводнявам темата с личния живот на актьорите от който и да е филм или сериал, затова отново ще се спра на Малката булка, че от него съм изгледала досегашните серии.

Калиани малко по малко, волю-неволю започна да отстъпва. Независимо, че сестра и И показа, колко е хубаво човек да се весели и малко по малко да се опитва да премахва лошите традиции, тя пак си държи на нейното, че даже повиши тон и на кака си.
В един от кадрите тя си "говореше" сама и каза, че нищо не може да направи против сестра си, защото тя е по-голямата.

 Ето, че тя отново се придържа строго към традицията за старшинството. - Може да не е съгласна, но "кака е по-голямата и нейната дума не подлежи на коментар"

Много ми беше сладка, като отиде да се цупи в стаята си, когато другите трябваше да пеят, но с голямо любопитство подслушваше и беше готова да запее, за да припомни някаква песен на Джагдиш.

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 15:15 от cvetanova

# 733
  • Мнения: 2 431
е нееееееееееее, ще й го откраднат ли - лотарийния билет?
Не успя да го открадне гадната вещица, но дано Ичха види, че печели и да не е късно...
Не успя, но още не е приключило всичко. Нямам й вяра на вещицата....Голяма лъжкиня - дойде сама, а сега докара сина си и снахата....Все Ичха й е виновна....Дано детенцето да си опази билета  Praynig

Охх и мен много ме дразни! Самата тя е довела не един, а двама простаци и на всичкото отгоре хрантутници, а иначе обяснява, че Ичха разваляла тяхното дете...

# 734
  • Мнения: 3 974
Ужас, много е гаден новият дублаж на Садна  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт