Несебър

  • 50 308
  • 212
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте, тази година края на юни ще почиваме в Несебър. Хотела, който съм запазила е "Стария кестен"- намира се до хотел Виго, предполагам че е по-известен като заведение, отколкото като хотел. Бих искала някакво мнение за това местенце. До момента не сме почивали в Несебър. Брагодаря Simple Smile

# 91
  • Мнения: 183
Здравейте!И ние тази година сме края на юни в Несебър,в къща за гости ,,Виолета 7,,.Ще се радвам да чуя мнения,защото от години не сме били в Несебър.Благодаря!

# 92
  • София
  • Мнения: 374
здравейте, има ли как от Несебър да се стигне до Созопол с автобус?

# 93
  • Мнения: 12
до Бургас и от там автобус

# 94
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662

Има и от Несебър.Ако не се лъжа мисля,че тръгваше в 10.00 часа.

# 95
  • София
  • Мнения: 93
Привет!
За първа година ще ходим в Несебър, но сме с куче. Намерили сме къде да отседнем, но ще бъда благодарна за всякаква информация относно това къде можем да ходим с него. На Южният плаж разбрах, че е забранено. С кола сме, така че не е проблем да ходим до по-отдалечен плаж, стига да допускат кучета на него.

# 96
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
Здравейте, препоръчайте ми хотелче, от което сте доволни, между Равда и Несебър.

# 97
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Здравейте, препоръчайте ми хотелче, от което сте доволни, между Равда и Несебър.

Хотел Елизабет. Бяхме там миналата година. Ето снимка от терасата

# 98
  • Мнения: 5 710
Привет!
Ние за 7-ма поредна година ще бъдем в Несебър, но този път сменихме хотела.
Съответно най-близкия плаж ще ни бъде този с потъналият кораб... какви са ви отзивите за там?

# 99
  • Мнения: 183
Здравейте!Вече се завърнахме.Бяхме във къща за гости,,Виолета 7,,.Много сме доволни.Тя е в центъра,пряка уличка на ,,Търговската,,но е много тихо и спокойно.Изкарахме си супер!Ходихме на Несебърския плаж,южния.Плитка,чиста и топла вода,подходяща за деца.В началото на свободната зона бяхме и е супер.Препоръчвам ресторант ,,Бяла роза,,,вкусно,големи порции,и на добри цени.Возихме се на корабче до Сл.бряг и на влакче от там до Несебър.Има хубав парк с детски площадки.Живот и здраве догодина пак сме там!

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Има ли много туристи в Несебър в момента? Дали ще можем да си намерим хотелче за една или две нощувки? Ако някой е ходил в  по малък хотел около плажа ще може ли да сподели-да разгледам .

# 101
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
Има ли много туристи в Несебър в момента? Дали ще можем да си намерим хотелче за една или две нощувки? Ако някой е ходил в  по малък хотел около плажа ще може ли да сподели-да разгледам .
Ние бяхме през уикенда в Несебър и отседнахме в Стария кестен близо до входа на южния плаж. Има си хора-в 11ч като отидохме на плаж и едва си намерихме масто.

# 102
  • Мнения: 183
Има си хора,но в сравнение с друга година са доста по-малко.Има много свободни къщи и хотели.На всяка крачка имаше табела за свободни стаи и апартаменти.Като цяло дотук е слаб сезон за Несебър.Така,че спокойно отивайте-спокойно е и има голям избор на хотели и къщи.Весело изкарване!

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Благодаря!

# 104
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
здравейте, има ли как от Несебър да се стигне до Созопол с автобус?

Доста закъснял отговор, но намерих следната информация:
http://www.minibusexpress-bg.com/sunny-beach-sozopol/

Не е много удобно разписанието, само два пъти дневно е.

Общи условия

Активация на акаунт