Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 32 344
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 944
Здр. момичета!
Днеска моята Марина беше будна. Мяташе ръчички и краченца. Реагира на моят глас, пях й нейната песничка, която често й пусках докато ми беше в корема : Рачо Капитана. Не можах да повярвам дори се оплези и усмихна.  newsm03. Много съм щастлива днес. Приема повече храна , опитва се да диша, но още е на апарат. Така ми искаше да я гушна или поне да я докосна, но не ми позволиха. Сигурно са прави, да не стане някоя инфекция.
Успешен ден на всички мами! wavey

# 631
  • Мнения: 154
Здр. момичета!
Днеска моята Марина беше будна. Мяташе ръчички и краченца. Реагира на моят глас, пях й нейната песничка, която често й пусках докато ми беше в корема : Рачо Капитана. Не можах да повярвам дори се оплези и усмихна.  newsm03. Много съм щастлива днес. Приема повече храна , опитва се да диша, но още е на апарат. Така ми искаше да я гушна или поне да я докосна, но не ми позволиха. Сигурно са прави, да не стане някоя инфекция.
Успешен ден на всички мами! wavey

Здравей, знам, че ти е много мъчно, но скоро ще я гушкаш.Днес е много хубав празник, Света Анна, покровителкана бременните и майките, аз днес бях на църква и съм запалила свещичка, помолила съм Господ и светците да ми пазт детенцето и другите майки, помолих и  за здраве за Марина.

# 632
  • Мнения: 155
black_pearl_30 страхотна новина! нека малката да продължава все така напред Simple Smile а ти да ни радваш с разказите за нея Simple Smile

# 633
  • Мнения: 592
black_pearl_30  Прекрасни новини  newsm44 newsm44 newsm44
Марина е нашата Гордост  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 634
  • Мнения: 105
black_pearl_30, бравоооооооооо на борбеното момичеее, страхотна новина много се радвам, Дай Боже все така да е само с хубави новини да ни радваш и скоро време да се гушкате и да ни споделиш снимки  Hug  Hug  Hug

# 635
  • Мнения: 167
black_pearl_30 Толкова ни зарадва,леле страхотно,малката е голям боец! Сладурченце! Пу-пу все по- добре да става със всеки изминал ден!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig newsm44 newsm44 newsm44 newsm51

# 636
  • Мнения: 49
Здр. момичета!
Днеска моята Марина беше будна. Мяташе ръчички и краченца. Реагира на моят глас, пях й нейната песничка, която често й пусках докато ми беше в корема : Рачо Капитана. Не можах да повярвам дори се оплези и усмихна.  newsm03. Много съм щастлива днес. Приема повече храна , опитва се да диша, но още е на апарат. Така ми искаше да я гушна или поне да я докосна, но не ми позволиха. Сигурно са прави, да не стане някоя инфекция.
Успешен ден на всички мами! wavey

black_pearl_30, каква чудесна новина!
Бебка явно е доста борбена натура и вярвам, че скоро ще си я гушкаш!
Продължавай всеки ден да ни радваш с информация за малкото усмихнато беборанче  Hug

# 637
  • Мнения: 354
Мнооого се радвамееееееее, това е новината на деня Simple Smile Продължавай в същия дух да ни радваш Simple Smile

# 638
  • Мнения: 30
black_pearl_30, Желая ви много здраве, спокоийствие и щастие с Марина. Много се радвам че се развиват добре нещата. Аз отдавна не следях форума, днес прочетох за случилото с теб и Марина.
Важното е че има щастливи новини и бързо възстановяване ви желая от сърце   bouquet Heart

# 639
  • Мнения: 136
black_pearl_30 Чудесни новини за малката Марина! С всеки изминал ден с все по-хубави новини да ни радваш и скоро да я прегърнеш! Имаш цялостната ни подкрепа! Молим се за малката!  bouquet  bouquet bouquet

# 640
  • Мнения: 153
black_pearl_30, миличка много много се радвам. Цялото ми семейство говорим за малката Марина и чакаме новини всеки ден. Така ни зарадва. Когато толкова много хора се молим и мислим за нея и й пращаме енергия съм сигурна, че тя ще стане изумителен човек, здрав, борбен и много специален.
Много здраве Ви желая и много поводи за усмивки от тук нататък!  Heart Heart Heart

# 641
  • Мнения: 281
black_pearl_30, страхотни новини  newsm17. Страшно много се зарадвах за теб и за малката Марина. Продължавайте в същия дух и скоро да си я вземеш в къщи и да ни я покажеш.  txtloves  ylinfant

# 642
  • Мнения: 167
Ох,момичета само мен ли ме болии опашната кост,ужас е ..мн ми е некомфортно,не мога да седя дълго на дупето,защото по-горе почва да ми изтръпва Sad А онзи ден на прегледа забравих да кажа на Др.(мн.съм зле..)  Close Cry

# 643
  • Мнения: 1 235
black_pearl_30, съвсем скоро ще си я гушкаш тази бързорана.  Hug

Galkaa23_SF., мен също ме боли, както и ябълките на бедрените кости от лежане. Ама така ще е като ни тежи, а тялото ни не е свикнало...

# 644
  • Мнения: 944
black_pearl_30, миличка много много се радвам. Цялото ми семейство говорим за малката Марина и чакаме новини всеки ден. Така ни зарадва. Когато толкова много хора се молим и мислим за нея и й пращаме енергия съм сигурна, че тя ще стане изумителен човек, здрав, борбен и много специален.
Много здраве Ви желая и много поводи за усмивки от тук нататък!  Heart Heart Heart
Много ви благодаря!
Имам нужда от всяка подкрепа. Никой не очаква да се случат такива неща, от едно радостно очакване да се обърне света и да не знаеш какво ще се случи. Но аз съм благодарна и на това. Доктор Николов спаси мен, дъщеричката ми е жива и се бори. Докато тя се бори и аз няма да се откажа и да спра да се надявам. Сърдечни поздрави на теб и цялото ти семейство! txtloves

Общи условия

Активация на акаунт