Кафява боя за коса и боядисване у дома.

  • 10 404
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте красавици![/color] Имам проблем с боята за коса. Търся си боя за коса с наситен кафяв цвят без тъпи, гадни червени отенъци... Не мога да попадна на правилната боя. Ще може ли тези от вас, които имат опит с този цвят да споделят, марката и номера на боята за коса, която използват. До сега съм използвала Лонда, Палете, Арома колор и Арома професионал, Бюти...  Ще приложа снимка на цвета, който желая... Ще споделя, че косата ми е светло руса (естествения ми цвят)... Боядисвах я с къна черна, но от извесно време започнах да и слагам кафява боя в корените, докато израсне, в интерес на истината дори и черното на слънце бие на кафяво.. но сега съм в търсене на мечтания цят... Моля ви за предложения Sad  Praynig Praynig Praynig Praynig... А какъв е вашият любим нюанс кафяво... Ако някоя от вас има този цвят на косата си искам да знаете, че благородно ужасно много ви завиждам....  Flowers Bouquet

# 1
  • Мнения: 2 102
Аз се боядисвам с Palette Delux 800, понякога и с един тон по-тъмна, обаче номерът ми се губи. Като съм сигурна ще го напиша.
Мисля, че върху естествения ти ще се получи точно това което искаш.
И аз завиждам за естествен такъв цвят. Не , че моят  не е, но имам побелели косми. А и точно такъв тон- с една идея сиво не е.

# 2
  • Мнения: 25
Аз се боядисвам с Palette Delux 800, понякога и с един тон по-тъмна, обаче номерът ми се губи. Като съм сигурна ще го напиша.
Мисля, че върху естествения ти ще се получи точно това което искаш.
И аз завиждам за естествен такъв цвят. Не , че моят  не е, но имам побелели косми. А и точно такъв тон- с една идея сиво не е.

Лошото на моята естесвена коса е, че е много светла и винаги имах разлика между цвета в корена и цвета малко по надоло и когато израсте малко в корените на фона на тъмнага коса изглежда все едно съм плешо.... това е основната причина да махна черното от мен.. нищо, че много ми харесва. Но сега съм запалена по този цвят и много го искам, ако трябва да го чакам 2 години да ми стане равномереен хаахаха.. ах....

# 3
  • Мнения: 1 780
От евтините бои за коса съм доволна от rubela PREMIUM FASHION- №3http://www.parfumi-kozmetika.com/common/images/thumbs/250wm-medi … 902-FQGKCGDOP.jpg. Отлично боядисва бели коси и не остава разлика там където косата не е бяла. Има обаче едно неприятно щипане в първите пет минути след като започна да се боядисвам на скалпа, но след това отминава.
От скъпите бои съм доволна  от WELLA KOLESTON PERFECT - №3/0 и №3/00 и от Wellaton Дълготрайна мус-боя за коса /4.0 умерено кафяво/ http://malena-shop.bg/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/9d … on-mousse-4-0.jpg

# 4
  • Мнения: 14
Здравейте,
при мен проблемът е подобен и не съвсем ...  Естественият цвят на косата ми е много тъмно кестеняв към черен, но уви генетично много рано започнах да побелявам, още бях ученичка на 16 години и сега (след 15 години) с времето или заради честото боядисване съм почти с напълно бяла коса. С години се боядисвах черна, мургава съм и ми отива, сега обаче ми се иска да се направя 1/2 тона по светла, тъмен шоколад, кафява или .... като Ева Лонгория Simple Smile)))
Опитах с тъмен кестен на Арома, но корените ми и по-специално белите коси станаха оранжеви.
Ако някоя от вас, мили дами, е тествала конкретна марка боля за коса, която да прави равен кафяв тон и на белите коси ще съм благодарна да ми препоръча Simple Smile)))

# 5
  • Мнения: 25
Здравейте,
при мен проблемът е подобен и не съвсем ...  Естественият цвят на косата ми е много тъмно кестеняв към черен, но уви генетично много рано започнах да побелявам, още бях ученичка на 16 години и сега (след 15 години) с времето или заради честото боядисване съм почти с напълно бяла коса. С години се боядисвах черна, мургава съм и ми отива, сега обаче ми се иска да се направя 1/2 тона по светла, тъмен шоколад, кафява или .... като Ева Лонгория Simple Smile)))
Опитах с тъмен кестен на Арома, но корените ми и по-специално белите коси станаха оранжеви.
Ако някоя от вас, мили дами, е тествала конкретна марка боля за коса, която да прави равен кафяв тон и на белите коси ще съм благодарна да ми препоръча Simple Smile)))

 За бели коси, препоръчвам Лонда, боята е много силна... аз я ползвах 2 пъти и спрях именно заради  тази причина и другата боя коята знам, че е много покривна е на Сери

# 6
  • Мнения: 42
Здравейте, ако някои е използвал Иноа на Лореал без омоняк предимно 6-ца номер, били споделим мнение.
Според какво се избира оксиданта?
Преди 15 дена се боядисах с 6.13, но в корените ми стана по-светло с няколко тона(държа да отбележа че на фризьор ми го направиха, този чуден резултат) дължината ми стана много добре светло кестеняв цвят. Сега си купих чиста 6-ца натурална, но се чудя между оксидантите 3% и 6%.
Естествения ми цвят е средно кестенява, за един месец не ми израства много, иска ми се да покрия този участък които е по-светъл. Приблизително е на два месеца, ще стане трети.
Благодаря

# 7
  • Мнения: 339
Заставайте, използвам темата и аз да попитам. Харесала съм си този кестеняв цвят
Знае ли някой с  каква боя мога да го постигна.

Общи условия

Активация на акаунт