Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 990
  • 809
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 47
за да ти е интересна една жена, трябва стриктно да изпълнява историите от турски сериал.
То пък щото послушните жени са много интересни Joy То ни да си послушна, нито непослушна и пак опираме до написаното в един от предишните ми постове, че често няма угодия Trollface Някои мъже искат жената до тях да притежава взаимоизключващи се черти...или трябва да е луда и в нея да живеят няколко личности. Тогава няма да е скучно Joy

Не са интересни, повечето послушки са такива заради смазаното им самочувствие и комплекси. Хм, като се замисля при мъжете май е обратното - непослушните и отворените са тези, които избиват комплекси. Най-добре е послушна във взаимоотношенията и много много непослушна в кревата, хехех Simple Smile Или както е изтърканият лаф: Жената трябва да бъде : домакиня в кухнята, мръсница в леглото и дама в обществото Simple Smile

# 646
  • Мнения: 47
За мен водолеите са крайно нестабилни личности.
Аз съм овен, познавам доста водолейки, с ни една не ни сработват отношенията, освен нужните любезности. Едни такива са... Не са лоши хора, но са налудничави.

Намери си някоя овенка, да те сложи в ред, Димитре. Или Скорпионка, ма тогава жална ти майка. Скука ще я търсиш в тълковния речник.

Хм... И на мен така ми изглежда. О, дааа, жените от моята зодия и скорпионките са много привлекателни, ама не ме искат за сериозна връзка, какво да ги правя? Sad((

# 647
  • Мнения: 209
Попринцип са много благодприятна комбинация ако съдя само по зодии, но знаеш, че човек не е само до зодия.

# 648
  • Мнения: 47
Попринцип са много благодприятна комбинация ако съдя само по зодии, но знаеш, че човек не е само до зодия.


Така е, не е, но аз вярвам, че има голямо значение. А за тези периоди на залежаване за които обясняваше си права, да, че трябва да се обсъди разсъдливо. Много са ми тегави и досадни тези разговори, когато се опре до тях. Хахах, чак турски сериал не, че изкуствените драми ще ме ядосат Simple Smile)) Ама, хубаво е да не е прекалено разумна и пресметлива, защото ще ми е безинтересна. Малко лудост никога не е излишна. Последната, примерно, измисли да си организираме сами екскурзия в Иран. Идеята много ми хареса и го направихме

# 649
  • Мнения: 3 128
Ох, Димитре...
Ако тази жена, която ухажваш е подусетила някой от нещата, които пишеш тук 100% е решила да не задълбочава с теб. На почивка е отишла, защото явно няма с кой, позабавлявала се е и ще те държи в приятелския кръг.
Това, което чета в последните редове:
- да прави секс, колкото се може повече и да е палава в леглото
- да изказва мнение, но ако реша няма да се събразя с него
- да не посочва и да не обръща внимание на лошото ми поведение
- да те забавлява, когато ти е скучно
- не ти се слушат женски драми и простотии, да не ги обсъжда с теб, защото ти е безинтересно
- но пък да те слуша и да си говорите на теми, които на теб ти допадат.

Любопитно ми е какви методи ползвате за убеждаване на овена, да направи нещо, което не му е присърце.

# 650
  • Мнения: 209
Забелязвам напоследък поне в моя кръг на познати и по-близки или хора, които отскоро познавам не знам защо жените, които са на моята възраст или 1-2 години по-големи от мен са толкова свити, тук не говоря за скромност. Излизаме по двойки примерно и запозвам да си говоря с момичето и едвам и вадя думите с ченгел и в един момент спирам, защото ми създава впечатление все едно не съм и приятна и започвам да говоря с мъжете. По-късно разбирам, че тя попринцип си е такава. Това мен ме изумява, ние бяхме 2 часа навън, а тя каза 2-3 изречения.
И напоследък се жалвам малко защо близките ни познати /жените/, които не са семейни, нямат деца, не плащат наем, нямат кредит, и като им предложа да излезем на по женски в някой ресторант или да отидем на разходка никога не искат. Стоят в къщи и гледат телевизия. Това са млади момичета.

# 651
  • Мнения: 3 128
Скрит текст:
Забелязвам напоследък поне в моя кръг на познати и по-близки или хора, които отскоро познавам не знам защо жените, които са на моята възраст или 1-2 години по-големи от мен са толкова свити, тук не говоря за скромност. Излизаме по двойки примерно и запозвам да си говоря с момичето и едвам и вадя думите с ченгел и в един момент спирам, защото ми създава впечатление все едно не съм и приятна и започвам да говоря с мъжете. По-късно разбирам, че тя попринцип си е такава. Това мен ме изумява, ние бяхме 2 часа навън, а тя каза 2-3 изречения.
И напоследък се жалвам малко защо близките ни познати /жените/, които не са семейни, нямат деца, не плащат наем, нямат кредит, и като им предложа да излезем на по женски в някой ресторант или да отидем на разходка никога не искат. Стоят в къщи и гледат телевизия. Това са млади момичета.
И аз съм така в непозната компания и при нови хора. Ако са като мен, просто опитай още няколко пъти да имаш контакт, така ще се отпуснат. Предложи да излезнете по голяма компания 3-4 момичета, така няма да е неловко, ако нямате теми и някоя е по мълчалива. Вземете си и по 1 питие, то помага на срамежливките, като мен да се отпуснат.

# 652
  • Мнения: 47
Ох, Димитре...
Ако тази жена, която ухажваш е подусетила някой от нещата, които пишеш тук 100% е решила да не задълбочава с теб. На почивка е отишла, защото явно няма с кой, позабавлявала се е и ще те държи в приятелския кръг.
Това, което чета в последните редове:
- да прави секс, колкото се може повече и да е палава в леглото
- да изказва мнение, но ако реша няма да се събразя с него
- да не посочва и да не обръща внимание на лошото ми поведение
- да те забавлява, когато ти е скучно
- не ти се слушат женски драми и простотии, да не ги обсъжда с теб, защото ти е безинтересно
- но пък да те слуша и да си говорите на теми, които на теб ти допадат.

Любопитно ми е какви методи ползвате за убеждаване на овена, да направи нещо, което не му е присърце.

Еее, аз пред нея съм агънце, да не съм луд да и ги споделя точно тези неща. Нямате угодия жените, налага се да играем тетър докато ви спечелим с ухажването.

Овена ще свърши нещо което не иска, ако го помолиш Simple Smile

А това, което sam_ каза за самотните млади жени дето висят само вкъщи е вярно и аз го забелязах. Даже познавам няколко такива. Нямам представа, обаче, защо е така. Може би не е вярно, но от по-младото от мен поколение съм останал с впечатлението, че са по-консервативни. С разбирания, че жената трябва да слуша мъжа си и да си мълчи, ад не го излага, че тя трябва да се погрижи за вечерята и да подрежда дома и др.под., което ми е странно.

# 653
  • Мнения: 663
Sam, много си права да се чудиш за младите които си стоят в къщи, аз също се чувствам неловко когато от 5,6 часова вечер някоя девойка не обелва повече от 2 изречения.
 Аз като огнен знак обичам да излизам, да комуникирам и да се забавлявам.


# 654
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Ами, чета негативното, но не му обръщам внимание, сега, на 34 години няма да седна да се променям.
Е, ми, сори. Стой си бетониран като 100 годишен паметник Trollface Хем няма да мърдаш излишно и да се налага да се напъваш за другите. Те другите се въртят около паметниците....обикновено, ако има повод Joy

# 655
  • Мнения: 209
че жената трябва да слуша мъжа си и да си мълчи, ад не го излага, че тя трябва да се погрижи за вечерята и да подрежда дома и др.под., което ми е странно.
[/quote]


Такъв мъж за мен е ад.
Това и психолог ще го потвърди, че ако някой те обича заради репродуктивните ти способност, заради това, че готвиш и чистиш - това не е любов!

miss_chichi

Разбрах ви, но нямам предвид това, че някои хора са по-срамежливи, тях просто трябва лека полека да подхванеш да скъсиш дистанцията да и те почват да говорят без проблеми и цяла вечер така.
Аз като близнак това го умея - да скъсявам бързо дистанция.
Имах в предвид хора, които са като сковани.
Забелязала съм и друго, те лесно се депресират, понеже като си стоиш все в къщи изк. рядко да излизаш и то може би по задължение, това има своите последствия - проблеми с комуникацията, било то намиране на приятели, близки познати, гадже и др., не правилно изразяване на емоционалната интелигентност, изолация, втълпяване, че всики теб гледат и трябва да се скриеш и други.
Още нещо, което пак съм забелязала по други форуми, за хората които имат проблеми с комуникацията и сприятеляването, изчела съм много теми, между тях общото е едно цитирам: ``Майка ми и баща ми бяха много затворени хора, не канехме гости в къщи, нито ходехме на гости, много рядко излизахме на разходка и то по задължение, забраняваха ми да каня съученици.``

Относно това, което споделяш Димитър, мисля си наясно, че излизаш с човек, който не знае какво иска в момента. Ако нещата не се получат, моля те не казвай после, че жените не сме знаели какво искаме, не е така!
Правилото е да не излизаш с хора, които:
Не са преживели бившия/та.
Говорят твърде много за нея/него с чувства.
Говорят лошо за нея/него.

# 656
  • Мнения: 3 128
Тогава според мен е една друга възможност и това са социалните мрежи и интернет. Хората просто отвикнаха да комуникират лице в лице. И това е нещо, което още повече ще се прояви в следващите години.

# 657
  • Мнения: 47
Хахаха, Джулая, много си лоша ти с овнетата Simple Smile)) Ама, признавам, имаш чувство за хумор и не си от "мълчаливите" меко казано Simple Smile Може и да се промени паметника, тя съдбата си знае работата. Зависи кой обикаля около него Simple Smile

А модела от който sam_ се плаши с тихата жена, която да слугинства вкъщи не го харесвам и аз. Много по-добре е да се правят нещата заедно, защото това сближава и поддържа връзката - аз ще пусна прахосмукачка, тя ще мине със стирка, аз ще нарежа продуктите за вечеря, тя ще ги приготви и така. Sam_, права си, че жена ти да ти е слуга това не е любов. Любов е ако правите нещата заедно. Аз една жена като я обичам, ами, ще ми е готино да си изчистим заедно, да си напазаруваме и да си сготвим заедно.

А за тези дето са малко по-смотани, мълчаливи и комплексирани, пак си има подход - нещо ще се пошегуваш, ще скъсиш така дистанцията, ще се поразприказва човека. Важното е да си готин, усмихнат и весел Simple Smile Чесно казано, и аз съм изпадал в подобни депресивни "дупки", особено след раздялата с последната си сериозна приятелка, но се оправих. Това с родителите дето го обясняваш са тъпи оправдания, винаги можеш да си намериш среда за излизане, няма какво да разчиташ на родителите си да канят гости и това да са ти социалните контакти.

sam_, много ясно, че няма да обвиня цялата женска популация за неуспеха ми с една жена само Simple Smile Верни са нещата, които казваш като правило, но аз нямам избор в момента - взел съм решение, че я харесвам така че ще дейставам каквато и да е ситуацията. Да, вероятно няма нищо да се получи и ще си изгубя времето, но и през това трябва да се мине. Иначе ще ме е яд, че не съм пробвал Simple Smile)) Ритайте ни, блъскайте ни, тъпи и упорити сме си овците и това е положението.

# 658
  • Мнения: 7 746
Яки дефицити имаш, не са ти от зодията
Пусни цяла карта, да видим и другите планети
Аз такъв дребнав и злобен овен не познавам

# 659
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Точно това щях да кажа - от значение са всички планети, не само зодията и асцендента. Аз например, нямам земя в картата. Голямата ми щерка няма огън. Тия неща се отразяват.

Общи условия

Активация на акаунт