Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 74 097
  • 809
  •   1
Отговори
# 630
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Инатът на рогатите зодии често е насочен и навътре...а не само към другите. Пречи им обективно да виждат от време на време как "изглеждат". От там и липсата на желание и реална нужда в техните очи за промяна към добро. Ако намесим и голямото Его...Е, случват се промени все пак....бавни, тегави и несигурни Trollface

# 631
  • Мнения: 452
Инатът на рогатите зодии често е насочен и навътре...а не само към другите. Пречи им обективно да виждат от време на време как "изглеждат". От там и липсата на желание и реална нужда в техните очи за промяна към добро. Ако намесим и голямото Его...Е, случват се промени все пак....бавни, тегави и несигурни Trollface
Права си. Те нямат реална представа как изглеждат. Ако не им бъде казвано и доказвано, че са най добрите са ужасни и готови да приключат с отношенията

# 632
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Джулая, ти си като голямата ми щерка - рак с козирог. Е, няма такъв гьон като нея. Твърди, че има емоции, ама не ги показвала Grinning

# 633
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Джулая, ти си като голямата ми щерка - рак с козирог. Е, няма такъв гьон като нея. Твърди, че има емоции, ама не ги показвала Grinning
Като порастне и понатрупа +/- опит - ще си показва цялата палитра от емоции. Bowtie Поне при мен така стана с годините. Козирогът стои зад Рачето и ако то даде назаден - отзад го подпират едни рога и го бутат напред Stuck Out Tongue Winking Eye

И Рациъе крият емоциите си
И Козирозите също (ако имат такива Trollface).

# 634
  • Мнения: 452
Джулая, ти си като голямата ми щерка - рак с козирог. Е, няма такъв гьон като нея. Твърди, че има емоции, ама не ги показвала Grinning
Джулая, ти си като голямата ми щерка - рак с козирог. Е, няма такъв гьон като нея. Твърди, че има емоции, ама не ги показвала Grinning
Като порастне и понатрупа +/- опит - ще си показва цялата палитра от емоции. Bowtie Поне при мен така стана с годините. Козирогът стои зад Рачето и ако то даде назаден - отзад го подпират едни рога и го бутат напред Stuck Out Tongue Winking Eye

И Рациъе крият емоциите си
И Козирозите също (ако имат такива Trollface).
Раците крият и трупат емоции. Аз съм един 36 годишен рак с аксцедент дева. Но след толкова много години с овен с научих да ги изразявам и то доста бурно

# 635
  • Мнения: 47
До сега бая време не е намерил правилната жена Bowtie  Колко ли Дон Кихотки са се пробвали да укротят опърничавия?! Satisfied Такива приключения съм имала с Козирог и Телец и не си е работа.

За твоя Овен, колко е добричък и ти как успешно си го коткаш - всички сме чели Grinning

Хахахаха, всъщност първата жена, която се опита да ме дресира беше майка ми - лъвица, на която не и се получи въпреки, че ядях шамари постоянно Simple Smile)) Инче съм имал само две сериозни връзки от по 2 и 3 години имах, като при втората без малко да имам и деца. То бяха скандали, ревност, то беше чудо. И всичко това от жена везни, да не повярваш. Накрая ми писна и я оставих, а тя дори и не направи опит да запази връзката. То тъпото е, че когато харесваш все жени с характер, темпераментни, луди глави става така, че два остри камъка брашно не мелят. Не, че не искам да имам нормално семейство и деца, но тихият семеен живот с ходене по гости на други семейства и тихичко гледане на сериали ми е ужаааасно скучен.

Джулая, ти казваш, ако жената не е на едно мнение с овена и мълчи, значи няма мнение. А ако се обади - ще е контра. Ами то, жена ти ако никога не е на едно мнение с теб, значи не сте един за друг.

Джулая, стана ми любопитно, я разкажи за твоя овен повече, какви са позитивите и негативите в поведението? Та да мога да преценя имаме ли овните ясна представа как изглеждаме отстрани или не Simple Smile)) Аз сега се занимавам с жена - водолей, тази дето я водих на почивка, но не знам нищо за тази зодия Sad

# 636
  • Мнения: 452
До сега бая време не е намерил правилната жена Bowtie  Колко ли Дон Кихотки са се пробвали да укротят опърничавия?! Satisfied Такива приключения съм имала с Козирог и Телец и не си е работа.

За твоя Овен, колко е добричък и ти как успешно си го коткаш - всички сме чели Grinning

Хахахаха, всъщност първата жена, която се опита да ме дресира беше майка ми - лъвица, на която не и се получи въпреки, че ядях шамари постоянно Simple Smile)) Инче съм имал само две сериозни връзки от по 2 и 3 години имах, като при втората без малко да имам и деца. То бяха скандали, ревност, то беше чудо. И всичко това от жена везни, да не повярваш. Накрая ми писна и я оставих, а тя дори и не направи опит да запази връзката. То тъпото е, че когато харесваш все жени с характер, темпераментни, луди глави става така, че два остри камъка брашно не мелят. Не, че не искам да имам нормално семейство и деца, но тихият семеен живот с ходене по гости на други семейства и тихичко гледане на сериали ми е ужаааасно скучен.

Джулая, ти казваш, ако жената не е на едно мнение с овена и мълчи, значи няма мнение. А ако се обади - ще е контра. Ами то, жена ти ако никога не е на едно мнение с теб, значи не сте един за друг.

Джулая, стана ми любопитно, я разкажи за твоя овен повече, какви са позитивите и негативите в поведението? Та да мога да преценя имаме ли овните ясна представа как изглеждаме отстрани или не Simple Smile)) Аз сега се занимавам с жена - водолей, тази дето я водих на почивка, но не знам нищо за тази зодия Sad
Намесвам се, защото виждам нещо много типично. Вие не чувате и не четете като водите диалог. И винаги сте прави.! Но ако искаш да имаш една наистина сериозна връзка и човек до себе си, трябва да се научиш да виждаш и чуждото мнение и чувства. Не че моя се е научил

# 637
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Ами то, жена ти ако никога не е на едно мнение с теб, значи не сте един за друг.
От поста разбрах само едно "АЗ! АЗ! АЗ!". Държиш се все едно си "Пътя, и истината, и живота" и всички други са длъжни да играят по гайдата ти все едно си някакво уникално и неповторимо божество.

Жената равностоен партньор ли е или втора категория човек? Роб? Длъжна е все да се съгласява, да премълчава, да разтваря крака, да лъска егото? Кви са тия глупости, че жената трябва да е на едно мнение с теб? Ами що пък ти да не си на едно мнение с нея? Щото си мъж и не е допустимо ли? Bowtie

ralitsa_bv е права, че не си узрял да четеш и асимилираш написаното за Овена. Особено негативните, щото са удар по егото.

За моя Овньо е твърде рано да споделям. За сега гледам да се фокусирам върху позитивното, но дори и 3тото око следи за кофти изпълнения. Дали са случайност или закономерност случките и поведенията - времето ще покаже. То и взаимоотношенията ни са особени да ги наречем. Дали ще прерастнат в нещо повече, ще останат на това ниво или ще се разпаднат - ще видим....За сега си прекарваме готино, неонатоварващо, но с нотки на сериозни намерения. Не е женен...прибирайте камъните Joy

# 638
  • Мнения: X
Везните чудесно "укротяват" огнената кръв на Овена... Simple Smile

# 639
  • Мнения: 452
Джулая овните имат много позитивни черти. Ще те оставя да ги откриваш във времето, за да ти е интересно.
Везните чудесно "укротяват" огнената кръв на Овена... Simple Smile
тук мога да поспоря. Категорично  не съм съгласна, защото свекър ми е Везна, а мъжа ми овен ( има и сестра - близначка, респ. Овен). Освен безмислени спорове и напрежение няма нищо друго между овен и везни.

# 640
  • Мнения: X
Аз визирам връзка мъж - жена, не други роднински връзки.

# 641
  • Мнения: 209
Димитър, когато сте дълго време с даден човек повече от 2 години, защото тогава е етапа на влюбването, но след това примерно 4-5 години да речем, понякога има периоди на еднообразие, не е казано че трябва винаги да е така, а просто че ги има. Важното е, когато усетиш залежаване от твърде дълго време да седнеш с човека да объдите почивка из България или чужбина примерно, да посетите ново място, да натрупате нови спомени и емоции. Създаваш ми впечатление, че за да ти е интересна една жена, трябва стрикно да изпълнява историите от турски сериал.

# 642
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
за да ти е интересна една жена, трябва стриктно да изпълнява историите от турски сериал.
То пък щото послушните жени са много интересни Joy То ни да си послушна, нито непослушна и пак опираме до написаното в един от предишните ми постове, че често няма угодия Trollface Някои мъже искат жената до тях да притежава взаимоизключващи се черти...или трябва да е луда и в нея да живеят няколко личности. Тогава няма да е скучно Joy

# 643
  • Мнения: 47
Ами то, жена ти ако никога не е на едно мнение с теб, значи не сте един за друг.
От поста разбрах само едно "АЗ! АЗ! АЗ!". Държиш се все едно си "Пътя, и истината, и живота" и всички други са длъжни да играят по гайдата ти все едно си някакво уникално и неповторимо божество.

Жената равностоен партньор ли е или втора категория човек? Роб? Длъжна е все да се съгласява, да премълчава, да разтваря крака, да лъска егото? Кви са тия глупости, че жената трябва да е на едно мнение с теб? Ами що пък ти да не си на едно мнение с нея? Щото си мъж и не е допустимо ли? Bowtie

ralitsa_bv е права, че не си узрял да четеш и асимилираш написаното за Овена. Особено негативните, щото са удар по егото.

За моя Овньо е твърде рано да споделям. За сега гледам да се фокусирам върху позитивното, но дори и 3тото око следи за кофти изпълнения. Дали са случайност или закономерност случките и поведенията - времето ще покаже. То и взаимоотношенията ни са особени да ги наречем. Дали ще прерастнат в нещо повече, ще останат на това ниво или ще се разпаднат - ще видим....За сега си прекарваме готино, неонатоварващо, но с нотки на сериозни намерения. Не е женен...прибирайте камъните Joy


Другата поразяваща уста Simple Smile)) Ами, чета негативното, но не му обръщам внимание, сега, на 34 години няма да седна да се променям. Но ти ме разстреля с тежката картечница с този пост. Жената не е втора класа човек много ясно, но не бива да се стига и другата крайност: постоянни забележки, коментари, спорове, фасони, безпричинно цупене. Така беше при мен 3-те години с жената везни: това защо така, направи това, направи онова, не яж вредни храни, намери си по-хубава работа, ааа, е това търпи ли се? Разбирам отвреме навреме да предложи нещо, а аз ако видя, че е разумно ще го направим както тя иска, а не да ми нарежда. Но да се прибирам аз като на война вкъщи, или все едно, че съм на втора работа не е нормално. Така, че това че между овен и везни има само безсмислени спорове е вярно. И откъде накъде аз, а не тя ще си променям мнението по някакъв въпрос? - еее, няма. По-скоро ще споря и като ми дойдат в повече разправиите - довиждане. То, иначе изглеждаш като някакъв влюбен фазан дето сам си слага чехъла на главата.

Хихи, периодът с "особените" взаимоотношения го знам Simple Smile Не сте заедно още, но излизате, ясно е, че не сте баш само приятели, а не се знае още накъде ще духне вятъра... Ами, късмет, дано ги има пеперудите в стомаха. И аз сега съм в такъв период, но нещо много се точат работите Sad

Някой от вас познава ли жена водолей? А според вас как би потръгнала връзка между мъж овен (аз) и жена водолей?

# 644
  • София
  • Мнения: 10 598
За мен водолеите са крайно нестабилни личности.
Аз съм овен, познавам доста водолейки, с ни една не ни сработват отношенията, освен нужните любезности. Едни такива са... Не са лоши хора, но са налудничави.

Намери си някоя овенка, да те сложи в ред, Димитре. Или Скорпионка, ма тогава жална ти майка. Скука ще я търсиш в тълковния речник.

Общи условия

Активация на акаунт