Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 780
  • 809
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 10 558
Как ги четете тия карти? Има ли сайт за лаици, обяснено разбираемо да си разчетем картите?

# 661
# 662
  • Мнения: 47
Яки дефицити имаш, не са ти от зодията
Пусни цяла карта, да видим и другите планети
Аз такъв дребнав и злобен овен не познавам

Е кое ми е дребнавото и злобното, откакто пиша във форума никога не съм си позволявал да обидя някого, или да бъда груб в изказванията си.

# 663
  • Мнения: 7 723
Обидно е отношението ти към реалните ти или потенциалните партньорки
Нещо водно или девешко ти е силно в хороскопа, класическият овен е доста по- слънчев и уверен в себе си

# 664
  • Мнения: 10 008
То е така както всички казвате, ама има нещо, което жените го правите често и не мога да си го обясня. Съвсем в началото, като сме излизали 2-3 пъти колкото да си полафим изведнъж: хайде да идем заедно на почивка. Само двамата и с изричното уточнение, че никой не бива да разбира. Ок, случва се, отиваме и мъжът какво да си помисли? - Че работата е опечена. Е, да, ама не. Почва се "Ама аз не съм сигурна", "Объркана съм", или, както се изрази "Емоционално не съм готова". Накрая прекараме една почивка като братче и сестриче. Никаква логика не виждам в това да си загубиш така времето. И аз знам, че жената точно това цели: мъжът да не знае, да се чуди, да е объркан и т.н. Но това страшно много дразни и защо го правите не знам.

Надявала се е да се сдобри с бившия, ти си бил резервен вариант, ако евентуално те хареса повече по време на почивката. Изобщо не е била опечена работата. Тайната е трябвало да те светне. Въпреки че е можело да постигне повече, ако беше накарала бившия да ревнува, ама карай. Не и е стискало да прилага крайни мерки.

Нали сам написа, че тя е говорила за бившия, и че си и направил забележка.
Девойката си е правила сметките без да я е грижа какво мислиш по въпроса. И ти е казала истината- че не е готова. Може би си е мислила, че ще стане ако сте сами. Хора всякакви.
Къде са ти Луната, Марса и Венера? Асцедента?
Напиши си дата и час на раждане, ако искаш. Ще проверим.


 

# 665
  • русе
  • Мнения: 414
Предвид 7г ми опит с един Овен и вече отглеждане 6г на друг,който е последствие от комуникацията с първия-ами на вас угодия няма!!!!! Joy Joy Joy Все сте недоволни,мрънкащи и критикуващи!Относно това каква трябва да е жената до вас и аз смятам,че сте привърженици на клишето за "мръсницата в леглото,домакиня в къщи и т.н" 
За "флирта" на Димитър и моето мнение е да не се занимаваш с въпросната девойка,защото те врътка яко и ти губи времето,но пък вие Овните не приемате,че има друга истина освен вашата,затова счупи си главата и ще мирясаш....Аз с моя вече не споря и не се мъча да го убеждавам в каквото и да било,а търпеливичко си изчаквам момента,в който ще му кажа "Аз предупредих ли те..?!"И друго което от скоро установявам е че уж сте "голямата работа",а страшно мн се водите по акъла на всякакви малоумни приятелчета и злобни роднини Stuck Out Tongue Winking Eye

# 666
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Аз съм още на фаза "Ти си знаеш!" Joy Явно следващата е - "Аз предупредих ли те?!" Trollface

# 667
  • Мнения: 3 112
Аз съм още на фаза "Ти си знаеш!" Joy Явно следващата е - "Аз предупредих ли те?!" Trollface
Аз съм на фаза - прави каквото си знаеш и не му обръщам внимание. Имам приятелка овен - на тях акъл не се дава. Може небрежно да вметнеш нещо в разговор, но без да го представяш като предложение или нещо, просто пускаш муха.

# 668
  • Мнения: 47
Herzen, то да не вземе човек да сподели или потърси мнение, веднага ще му лепнеш етикета "неуверен".
Deziderata, права си, не е приятно да си "резерва", ама няма какво да направя. Тъпото е, че идея си нямам какво очакваше от мен като поведение на тази почивка. Бившият не иска вече да са заедно, нито пише, нито се обажда. Аз го познавам, тя направи опит да ме сватосва със сестра му и ни запозна преди време. Видях му поведението, не му дреме изобщо за нея. От сайта с картите нищо не разбрах. Иначе, от 13.15 до 13.30 съм раждан според майка ми:)
HopeMichaelson, такива сме си, тъпи и упорити Simple Smile)) Знам, че ме върти мацката, ама като съм зарибен какво да направя? А това с роднините и приятелите е вярно, аз им споделям драмите си - казват ми горе долу същото като вас Simple Smile
Джулая, а след "Аз предупредих ли те?" следва ли "Вече ще ме слушаш?" Simple Smile))

# 669
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Джулая, а след "Аз предупредих ли те?" следва ли "Вече ще ме слушаш?" Simple Smile))
Не. Човекът е голям, зрял...има си глава на раменете. Насила хубост не става...

на тях акъл не се дава. Може небрежно да вметнеш нещо в разговор, но без да го представяш като предложение или нещо, просто пускаш муха.
Ааа, поредният принцеско, около който да се въртя на петичка и да внимавам кое как казвам - не, благодаря Close Но наистина забелязвам, че леко болезнено се приема почти всяко мнение, съвет, идея. Не, че той не ръси такива на килограм Joy

# 670
  • Мнения: 3 112
Ааа, поредният принцеско, около който да се въртя на петичка и да внимавам кое как казвам - не, благодаря Close Но наистина забелязвам, че леко болезнено се приема почти всяко мнение, съвет, идея. Не, че той не ръси такива на килограм Joy
Или пък не се обръща внимание на това, което казваш. Може да каже и едно "ще видим" в стил "няма да стане". Сега ме дразни вратата на хладилника и ми се иска да я обърнем. Хладилника позволява, но нещо моя овен май не ще. Ако си бях в къщи до сега да съм действала. Но ние с него отскоро живеем заедно и още не знам как да процедирам. 

# 671
  • Мнения: 47
Ааа, поредният принцеско, около който да се въртя на петичка и да внимавам кое как казвам - не, благодаря Close Но наистина забелязвам, че леко болезнено се приема почти всяко мнение, съвет, идея. Не, че той не ръси такива на килограм Joy
Или пък не се обръща внимание на това, което казваш. Може да каже и едно "ще видим" в стил "няма да стане". Сега ме дразни вратата на хладилника и ми се иска да я обърнем. Хладилника позволява, но нещо моя овен май не ще. Ако си бях в къщи до сега да съм действала. Но ние с него отскоро живеем заедно и още не знам как да процедирам. 

Ами, просто го мързи, досадно му е и не му се занимава. Омилквай се малко, погали го, после като го помолиш всичко ще свърши. По себе си съдя:)

# 672
  • Мнения: X
Ааа, поредният принцеско, около който да се въртя на петичка и да внимавам кое как казвам - не, благодаря Close Но наистина забелязвам, че леко болезнено се приема почти всяко мнение, съвет, идея. Не, че той не ръси такива на килограм Joy
Или пък не се обръща внимание на това, което казваш. Може да каже и едно "ще видим" в стил "няма да стане". Сега ме дразни вратата на хладилника и ми се иска да я обърнем. Хладилника позволява, но нещо моя овен май не ще. Ако си бях в къщи до сега да съм действала. Но ние с него отскоро живеем заедно и още не знам как да процедирам. 
"Мило, нали все говорим за тая врата...а ти си много зает, имам един познат, Пешо, оня готиния, нали го знаеш, говорила съм ти за него, той мноооого ги разбира тия технически работи, да взема да го повикам да свърши работата?". Ако не се засегне на "чест и слава" и не свърши САМ работата за 1-2 дни, значи никакъв Овен не е.  Smiley

# 673
  • София
  • Мнения: 10 558
Скокнал е веднага.
5 пъти казах да ми види една вратичка, нещо виси.
Взех си отвертката, кукнах се на плота да си я оправям сама.
Веднага скочи и ми вика: Ама ти сериозно ли?
Е, не. Майтап! Ще ми падне тая врата на главата.

# 674
  • Мнения: 3 112
Ами, просто го мързи, досадно му е и не му се занимава. Омилквай се малко, погали го, после като го помолиш всичко ще свърши. По себе си съдя:)
Скучно, не скучно трябва да се оправи. Едвам вадя и прибирам разни работи.
"Мило, нали все говорим за тая врата...а ти си много зает, имам един познат, Пешо, оня готиния, нали го знаеш, говорила съм ти за него, той мноооого ги разбира тия технически работи, да взема да го повикам да свърши работата?". Ако не се засегне на "чест и слава" и не свърши САМ работата за 1-2 дни, значи никакъв Овен не е.  Smiley
Никакъв проблем, имам познат занимаващ се с ремонт на хладилници, даже живее в нашата махала.
Скокнал е веднага.
5 пъти казах да ми види една вратичка, нещо виси.
Взех си отвертката, кукнах се на плота да си я оправям сама.
Веднага скочи и ми вика: Ама ти сериозно ли?
Е, не. Майтап! Ще ми падне тая врата на главата.
И това може да го направя. Само ми трябва малко проучване. Бяха докарали една етажерка и бях я сглобила наполовина докато овньо се прибере.

Общи условия

Активация на акаунт