Автоимунен тиреоидит на Хашимото (34)

  • 63 648
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 376
човек как да знае в какво се съхранявани в складовете....

# 46
  • София
  • Мнения: 6 360
записвам се в темата, т.к. на съпруга ми откриха Хашимото - било много рядко при мъже, при него е наследствено и жлезата си е практически отишла.

да ви информирам, че д-р Начев преглежда всеки четвъртък следобяд в клиника по репродуктивна медицина "София". трябва да се запише предварително час, ето телефоните на регистратурата:

http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/kontakti

обикновено е там към 14:30 и от тогава започва прегледите.

# 47
  • Мнения: 1 687
мацки, вие колко време преди термин сте ходили за определяне на дозата за след раждането?
на мен ми оставаха 3 месеца до термин, когато начев ми каза да ида за последно в средата на периода, ама не е ли много рано това?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 714
Момичета, защо докторите не ни казват цялата тази информация - за хранене, режим, естествени източници на някои добавки, за зависимостта между тях! Аз ходя при д-р Лозанов в Токуда и освен дозата на еутирокса, не мога да измъкна никакво друго инфо от него 😳

# 49
  • София
  • Мнения: 11 116
И аз това се чудя...

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
з-то и те не са наясно...правят си експерименти с нас Close

# 51
  • Мнения: 1 423
Според Лозанов, след въпрос от моя страна относно храненето, може да се яде всичко, без пресни орехи и водорасли.

От момичетата тук съм научила повече от док.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Голяма част от лекарите не знаят елементарни неща, свързани с храненето ... всички, които аз съм питала ми казват, че всичко може да ям и едва ли не за Хашимотото няма значение какво ям..
Не благоволиха да ми обяснят, когато бях бременна и колко часа трябва да има между хормона и други лекарства... казаха половин час, което изобщо не е така ... примерно между магнезий и Л-тироксин е нужно едно време, между Л-тироксин и желязо да кажем - друго ...
Добре че има информация и човек ако иска може да чете и да се учи какво да прави.
На лекарите мога да разчитам само за определяне на дозата /понякога аз си я нацелвам по сполучливо от тях/ и за ехограф. За всичко остнало, за всякакви обяснения и информация се налага сама да се оправям. Примирих се вече. Дано поне за дозата и ехографа си вършат по-съвестно и качествено работата.

Последна редакция: нд, 06 юли 2014, 15:04 от Мон...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 714
Именно! Аз разбрах за магнезия и еутирокса от преди няколко поста! А досега ги пиех с 1 час разлика! Вече съм в седми месец 😠

# 54
  • София
  • Мнения: 492
 Hug да ви следя

# 55
  • Мнения: 723
Трябва ли да се пият лекарства,ако щит.хормони са в норма и само антителата са увеличени?

# 56
  • Мнения: 376
Момичета, защо докторите не ни казват цялата тази информация - за хранене, режим, естествени източници на някои добавки, за зависимостта между тях! Аз ходя при д-р Лозанов в Токуда и освен дозата на еутирокса, не мога да измъкна никакво друго инфо от него 😳

щото повечето доктори са промити мозъци, затова   Simple Smile

# 57
  • Мнения: 376
Трябва ли да се пият лекарства,ако щит.хормони са в норма и само антителата са увеличени?

разбира се, че не!
що за въпрос изобщо.
то, даже хормоните да не са баш ок, пак не бива с лекарства, ти...

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
как да не трябва...моите са точно така,нормални ТСХ,ФТ3 и ФТ4,а антителата са завишени,и си приемам всеки ден по 25мг Л-тироксин

# 59
  • София
  • Мнения: 10 698
как да не трябва...моите са точно така,нормални ТСХ,ФТ3 и ФТ4,а антителата са завишени,и си приемам всеки ден по 25мг Л-тироксин
Хм и защо пиеш? Та антителата не се влияят от лтироксин.

Общи условия

Активация на акаунт