Цветолечението на д-р Бах – 8

  • 143 097
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 602
Днес пристигнаха, може ли освен да ги разтворя във вода, по друг начин да ги приема за по-бъзо действие? Под езика да капна?
Капи под езика на гладно 4 пъти по 4 капки.Или при нужда.

# 751
  • Мнения: 2 755
Моля за мнение за готовите капки против ГНЯВ, ефективни ли са или е по-добре да се направи индивидуална комбинация? Предполагам, че индивидуално приготвените са по-добрия вариант, но  нашия град няма специалист по капките на д-р Бах, а не знам до колко успешно ще се справя с комбинирането им. До сега не  съм ги използвала, а гневът и нервните изблици за нищо и никакви глупости вече ми идват в повече.

# 752
  • Мнения: 5 602
Тъй като Д-р Бах не дава комбинация ( с изключение на Рескю ),прилагайте линкове за конкретните комбинации,за да се ориентираме.
Или пиши с няколко думи какво те притеснява,за да се включат повече хора със съвети.

Аспен.бг мисля,че приготвят комбинации,правят и консултации.Не съм ги ползвала,по спомен от темата.

Широко се коментира,че Джел прави лечебни кризи.

# 753
  • Мнения: 2 755
Ето това са капките
а съдържа: Растелни екстракти 0,4%: Цикория, Джел, Бук, Лоза, Слабонога, Върба, Върбинка, алкохол-етанол 40 об%.
 Става въпрос за майка ми, много често се ядосва за дреболии, вика, сърди се, вдига и кръвно понякога... Вярно, има и дразнители, но това и се случва всеки ден, че и по няколко пъти. Мъча се да я успокоя,  привидно уж и е минало, но като си тръгна пак е сърдита. Често стига до скандали. И на децата се дразни за какво ли не, а много ги обича, после съжалява понякога.
Има ги и произведени от друга фирма http://emedika.bg/gnqv-dr-bach

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 19:41 от acer

# 754
  • Мнения: 5 602
Според мен ще имат ефект,но ако след първите приеми се усилят симптомите,да не се отказва.Успех и да споделиш после за резултатите .

# 755
  • Мнения: 6 982
Трапезица, би ли обяснила за тези кризи, понеже и в книгата за жените и терапията.. не ми стана твърде ясно. Става въпрос за временноте такива ли?

# 756
  • Мнения: 5 602
Временно засилване на симптомите .Срещала съм описани такива за джел .

# 757
  • Мнения: 177
Здравейте, искам да ви съветвам да не слагате капките под езика, защото самите те съдържат твърде много спирт и като си сложих, направо ми изгоря устата - но нищо, то мина за секунди. Ще пробвам с вода.

# 758
  • Мнения: 339
Вече втора комбинация пробвам и отново без никаква промяна/резултат, а толкова много се надявах да ми помогнат. Уфф.

# 759
  • Мнения: 2 755
Според мен ще имат ефект,но ако след първите приеми се усилят симптомите,да не се отказва.Успех и да споделиш после за резултатите .


Благодаря, ще опитаме. bouquet       Чудех се дали тези фирми, които ги предлагат са надеждни, да не слагат чиста вода или ароматизиран спирт. Искаше ми се да каже мнение някой, вече използвал готовите комбинации.

# 760
  • Мнения: 10 212
В моето семейство сме ползвали от комбинациите, доволни сме, ефект имаше след броени дни.

# 761
  • Мнения: 6 982
Аз също усещам значителна промяна у себе си, приемам ги от началото на месеца. Вярно, не съм се променила с магическа пръчка, но определено разлика има и ще продължавам. В момента дочитам книгата на Барбара Мацарела за жените и терапията на д-р Бах, страшно е увлекателна!
Като цяло ме е яд, че чак сега узнах за д-р Бах и цветолечението, но по-добре късно, отколкото никога.
Бих искала да попитам тези, които поръчват от д-р Пашкулев-има ли възможност да се поръча комплект от по 10мл, ако ли не-20мл. и какви са цените. Не че не мога да се обадя, но ми е малко по-трудно и неудобно Wink

# 762
  • Мнения: 10 212
При Пашкулев това са вариантите, които ми предложиха:

20 мл, 50 мл, 100 мл
комбинация 100 мл

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 16:20 от soul81

# 763
  • Мнения: 6 982
Да, тези цени съм си ги записала. Интересува ме за закупуване на целия комплект от 38 броя.

# 764
  • Мнения: 177
Вече се съмнявам дали капките са истински - чист спирт. Всичките имат еднаква мизирзма - от а до я.

Иначе днес изпих 500мл бутилка, в която капнах по 4 от четирите ми бутилки, от които едната е за увереност. Не знам то ли имаше лек ефект, или аз съм се поотпуснал, но днес бях сравнително не толкова стрестиран относно училище, отколкото преди.

Общи условия

Активация на акаунт