Бъдещи майки в Русе 2014 - 2015

  • 38 564
  • 494
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Здраейте бъдещи и настоящи мами от Русе!   bouquet

Аз съм на 19 г. от Русе, първа бременност ми е. Термина ми е за 19.01.2015г.  Heart Eyes

Нека се съберем и да обсъждаме бременностите си заедно, независимо дали сте родили,  дали се очаква да родите  през 2014г, или термина ви е през 2015. Да споделяме мнения за доктори, болници и всичко свързано с бебчетата  Heart Eyes

 newsm51

# 1
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Лека бременност ти пожелавам! Не съм от Русе ( от Тутракан съм) ,но ако имаш въпроси или нещо за споделяне насреща съм. newsm03

# 2
# 3
  • Мнения: 326
Добро утро.   bouquet

Да кажа само, знам че има теми за РУСЕ и за бременни в РУСЕ, но последната такава е Бременни в Русе 2013-2014, а аз не се вписвам в нея, защото термина ми е за 2015  Wink 

Лека бременност ти пожелавам! Не съм от Русе ( от Тутракан съм) ,но ако имаш въпроси или нещо за споделяне насреща съм. newsm03

Благодаря ти Никол  Hug Аз преди да се запиша ЖК разпитвах за д-р Бойчев в Тутракан, доста положителни неща чух, но понеже ММ замина за Англия и нямаше как да организираме нещата за там.  Peace

# 4
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
puffy2307 , аз съм при д-р Богомил Бойчев (това е по- малкия брат ) и съм много, много доволна. НО след като нямаш възможност да пътуваш естествено, че в Русе ще потърсиш някой специалист. Утре съм на преглед и да видим как ще е беб. Ти в кой месец си?

# 5
  • Мнения: 326
puffy2307 , аз съм при д-р Богомил Бойчев (това е по- малкия брат ) и съм много, много доволна. НО след като нямаш възможност да пътуваш естествено, че в Русе ще потърсиш някой специалист. Утре съм на преглед и да видим как ще е беб. Ти в кой месец си?

Така е. Успех ти пожелавам с бебчо, аз съм в 4 месец, тепърва се очаква да разберем и пола, да минем и ранната ФМ. На ММ сестра му ражда в Тутракан преди 5 години, при Любомир Бойчев, много остана доволна жената. Peace А ти в кой месец си?

# 6
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Аз съм в 9-ти месец. Вече съм с контракции. Термина ми е за 21-ви но доктора ми каза да се приготвя към 6-ти 7-ти, че по- рано ще излезе и сега вече чакаме, пък да видим кога ще е датата точно.

# 7
  • Мнения: 326
Аз съм в 9-ти месец. Вече съм с контракции. Термина ми е за 21-ви но доктора ми каза да се приготвя към 6-ти 7-ти, че по- рано ще излезе и сега вече чакаме, пък да видим кога ще е датата точно.

Еййй, че готиноо  Hug Леко раждане ти пожелавам   Hug Аз имам доста път до 9 месец, но търпение ми е майката, резултата си заслужава  Peace

# 8
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен бъдещи мами Simple Smile
Новичка съм тук въпреки че от доста време чета и следя форума.
Моят термин е да 22.01.2015

# 9
  • Мнения: 326
Здравейте и от мен бъдещи мами Simple Smile
Новичка съм тук въпреки че от доста време чета и следя форума.
Моят термин е да 22.01.2015

Добре дошла мила!  Hug Ние сме близко с теб по термин, аз съм на 19.01.2015.  Peace
При кой АГ си в Русе? Доволна ли си?

# 10
  • Мнения: 15
Здравей наистина сме близо.Аз по принцип съм от Бяла, но първото си дете раждах в Русе при Зарзаланов и сега нещата се повтарят.Ще раждам секцио и дори много ми се върти в главата 19 като дата newsm78

# 11
  • Мнения: 326
Здравей наистина сме близо.Аз по принцип съм от Бяла, но първото си дете раждах в Русе при Зарзаланов и сега нещата се повтарят.Ще раждам секцио и дори много ми се върти в главата 19 като дата newsm78

Мои приятелки са при него и също са доволни   Peace Аз съм при Дойчинова за ЖК, но си ходя и при Хубчев. Попринцип искам нормално да родя, но ще видим как ще се стекат обстоятелствата.  Simple Smile Това с избора на дата ми е малко относително, така да кажа  Grinning както казваше братовчедка ми /двете й деца са родени секцио/ " ще взема да му объркам нещо съдбата"  Grinning но разбира се, се шегувахме  Whistling

# 12
  • Мнения: 15
да права си , но аз съм такава пъзла че още сега мога да седна да рева и да се вайкам.Дъщеричката ми беше за 12.01.2010 но понеже мъжът ми е роден на 27.12 и реших да му направя подарък за РД и сега вече си имам 2-ма рожденици.Сега обаче да родя през декември ще е мен рано и май няма да се съгласи доктора а мен ме е страх но има време все пак да избера дата .Иначе за съдбата не зная какви ги върша и какво обърквам - дано да е за добро

# 13
  • Мнения: 326
да права си , но аз съм такава пъзла че още сега мога да седна да рева и да се вайкам.Дъщеричката ми беше за 12.01.2010 но понеже мъжът ми е роден на 27.12 и реших да му направя подарък за РД и сега вече си имам 2-ма рожденици.Сега обаче да родя през декември ще е мен рано и май няма да се съгласи доктора а мен ме е страх но има време все пак да избера дата .Иначе за съдбата не зная какви ги върша и какво обърквам - дано да е за добро

Аз се пошегувах за съдбата  Hug Недей така, мисли за бебчето... и аз съм пъзла.. още повече сега като го няма ММ..., но трябва да се държим. Според мен, щом ще раждаш секцио гледай да е около датата на термина, за по - сигурно че бебчето се е доразвило както трябва. Едно е да се роди в 36 седмица, друго в 39-40  Wink аз така мисля, де  Peace живот и здраве, то като наближи ще се решава  Praynig

# 14
  • Мнения: 15
Ооо права си , със сигурност е по- добре да си родя едно доносено и здраво бебе.Пожелавам ти кураж и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт