Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 562
  • 725
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 7 355
Цвети пак е с Т. Одеве имаше 38.3. 19-тият гадняр почти се е показал  Mr. Green
Честито на Зори! Нека бъде жив и здрав Калоян  bouquet
Танева,наистина има доста играчки. Патката я носим навсякъде с нас,не само в Пловдив. Щом ще сме с преспиване взимаме нея и още два мечока Simple Smile Иначе няма заспиване.
Ей сега ще кача снимки и аз.

# 166
# 167
  • Мнения: 478
 

Какво става,как е Пламката?

# 168
  • Мнения: 217
Добре, че заспа, че ми идваше да го ... такъв ден просто няма....писъци, рев за всичко (включително за няма нищо)... Не се издържа. От сутринта със ставането е Ад. Да видим тая нощ ще се спи ли  #Crazy

# 169
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Лина,да избива бързо този зъб и да не вдига повече Т Цвети.
Поколоко,явно днеска не си била сама.И Дени цял ден рева и се тръшка за всичко и накрая тази вечер го прибрах с рев.
Фейт,защо да не ти е ден днеска?Кажи как сте с Пламката?
Ние вече 2 седмица имаме проблем с яденето вечер.Не иска да яде нищо това дете и съм се видяла в чудо.Тази вечер предлагах какво ли не и все не иска или хапне 2-3 лъжички и край.Накрая се ядосах и го оставих да си легне гладен почти и да видим утре сутринта дали ще яде.

# 170
  • Мнения: 437
Ехеййй!
Да се включа и аз в темичката!

Голяма е драмата с тези зъби и при нас - по цяла нощ се гушкаме, за да се успокои. Пу-пу - тази спа спокойно от доста време насам.
Мелката е вече без памперс през деня - казва си душицата. Това след като се раздра до кръв и като пишкаше, я болеше и плачеше - оттогава си казва. Има и изпусканици, ама все по-малко Simple Smile
А и се отбихме - от 4 дена не е сукала - още го преживявам  Mr. Green Емоционален момента е за майката определено  Blush

# 171
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Ариел,браво на Мели за памперса.Защо се е раздрала така до кръв,от запек или нещо друго?
Моя син след като снощи го оставих да си легне гладен днеска да видите как изяде цяла купичка кус-кус сутринта и една филия с пастет.
Леле,че много сте се кърмили-година и десет месеца.Браво на вас.
Ооф,Дени днеска пак е яко киселяк и само реве и той не знае защо.Май ще излезе,че и него го мъчат зъбите и дано да избият скоро,че ще полудея.Сега сигурно 10 минути рева,че иска да спи с една раница на гърба и накрая не го издържах и му е дадох,гушна е и заспа.

# 172
  • Мнения: 47
Направих лятно албумче  Heart Eyes
Чики ... изместих снимките на Маги там  Hug само, че двете нещо не ми ги показва, понеже са правени от тел май и ако искаш ги махни и сложи нови.
Мерси, че си ги преместила - аз мислех да ги кача в лятното албумче от миналата година. Направо ги изтрих тези размазаните, да не заемат място, а живи и здрави ще кача нови пак  Wink

Аз изкарах такъв вирус с повръщане и разстройство 2 дни, че не знаех къде се намирам. На всичкото отгоре в събота бяхме на сватба и не ме питайте как и къде я прекарах  Sick От вчера съм пушка, но да знаете че върлува такъв "дрислив" вирус и се пазете. Аз още преди морето започнах да давам на Маги Биогая и сега продължавам.

Исках да Ви питам дали давате мед вече? Това е единственото нещо, което още не е пробвала и мисля че вече е достатъчно голяма да го въвеждам  Thinking

Всички зъбки бързо да излизат и да не мъчат дечицата  Praynig

И не на последно място, чувствайте се почерпени с каквото обичате за именния ден на Маги - да ми е жива и здрава и все така будно и палаво детенце   Heart Eyes

# 173
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Чики,да ти е жива и здрава Маги и много да Ви радва.
Аз също изкарах този вирус за един ден,но наистина е ужасен.
Аз мед съм му давала само в чая по-малко,иначе не.

# 174
  • Мнения: 437
Давала съм мед и аз вече!
Дано няма никой повече с този вирус.

Данаека - от топлото се беше подсякла и се чешеше, защото я сърби яко  ooooh!

Чики - да е много здрава и щастлива Маги - с гордост да си носи името!

# 175
  • Мнения: 2 802
Чики ... да ти е жива и здрава именичката  Hug
Давам мед може би повече от половин година  Crazy зимата мисля, че започнах.

Ариел, браво за пампито ... и за отбиването  Hug

# 176
  • Мнения: 175
Чики, честито на Маги!  Heart Eyes
Танева, връщах от всичко, и от Емма и от ММ и от мен, кое грешен размер, кое не стои добре... в деня на разпродажбата съблекалнята не работи, всеки взима различни размери, защото знаеш според модела понякога и размера за някои съм 6 размер а за други 8 или 10  Crazy  А и сумата беше наистина голяма, рекордна до сега, не се бях  се оливала така никога в никои магазин.....
Приготвям багаж и нямам много време да пиша повече а ми се изкаже.....гушки на всички  Hug

# 177
  • Мнения: 2 802
Лина ... кака е Цвети  Hug

Днес малкия нещо се сбърка ... напикава се в гащите от сутринта  Shocked Дано е нещо временно, щото не знам какво става  ooooh!

# 178
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Фейт,и ние имахме такъв период,но отмина.Да не би да му е било хладно или да е пил нещо повече или ял диня?Дени вчера така пишка на често и дори на 2 пъти се изпуска навънка вечерта,но установих,че е защото следобяд беше ял диня.Днеска нямахме проблем и си вършеше работата на гърнето.
Ооф,тука следобяд валя и като спря излезнахме за малко,но пак заваля и едвам го прибрах с рев,че не искаше да се прибира.

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 7 355
Лина ... кака е Цвети  Hug

Днес малкия нещо се сбърка ... напикава се в гащите от сутринта  Shocked Дано е нещо временно, щото не знам какво става  ooooh!

Цвети вдига Т. от време на време. Явно я боли много,защото се хваща за бузата и така жално плаче. Яде със зор. Иначе е жизнена.

Общи условия

Активация на акаунт