Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 548
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Рошли да мине по леко и Ивчо да не зарази Дария.Бързо оздравяване.
Аз да си похваля момичето от както се върнахме от морето се научи да използва сричката " ДА " и то съвсем целенасочено,сега я питаме и тя сама избира с ДА или с НЕ да отговори в зависимост от това какво иска и вече не казва за всеки отговор само НЕ,не и не...

# 556
  • Мнения: 184
Бързо оздравяване на Ивчо. Не е единствения който няма да ходи на ясла  Laughing
Купихме и седалка днес, така че има и тя подарък  Twisted Evil Взахме и и едни маратонки, защото нейните вече явно и стискат.
Вчера ги записах и на педиатър. Малката ще има някакви прегледи(тестове) защото нямала още 2 години. Да проверят здравословното и психическото и състояние. Не ми се мисли как ще се случи това. То такова инато и проклето, говори само това което тя иска. Как ще протече идея си нямам.
Гледах и албумчето- много хубави и големи са станали всички.
Фейт, направи едно за яслата. Да ги видим всички ученици като тръгват, да изплакнем око и ние с Рошли  Mr. Green

# 557
  • Мнения: 2 802
Фейт, направи едно за яслата. Да ги видим всички ученици като тръгват, да изплакнем око и ние с Рошли  Mr. Green

Добра идея ... но при първа възможност ще я осъществя Mr. Green

Рошли ... дано е нещо леко при Ивчо  Praynig

# 558
  • Мнения: 184
Забравих да ви кажа- днес "мишкувах" в NewYorker. Някакви смешни цени са пуснали между 1Е и 10Е. Е кажете ми- как да не си напазари човек  Mr. Green че и децата с мен бяха и те намазаха  Twisted Evil Много значи мразя тези разпродажби  hahaha изкушение са ми отвсякъде.

# 559
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Силви,аз също съм му взела една малка раничка и всичко ще слагам там.Това,че се мачкат е вярно,но Фейт е права,че ще ги връщат мръсни всеки ден.
За изследванията-днеска ходих при педи,но каза,че всичко ще си вземат при тях и да го заведа сряда сутринта,а в четвъртък щели да са готови.От мен искат само да им занеса ако и урина,а секретите ще си ги вземат при тях.
Рошли,дано е нещо леко при Ивчо и да мине скоро.
Ние пък тази вечер махнахме решетката на леглото на Дени,че тази сутрин искаше да прескача и за малко,ако не бях го видяла щеше да е на пода с главата надолу.

# 560
  • Мнения: 201
Добро утро - Силви, аз му взех раничка, не че неможе и обикновена торбичка... В повечето случаи раничката стои в гардеробчето поне няколко дни. Вчера обаче се беше напикал и я взех да сложа нови дрехи и да оправя напиканите. Еми намачкано е, амаа на мен по принцип това не ми прави особено впечатление.
Много ми е чудно това с акото за 1 ден как става????
Фейт чакам албума да кача снимка на моя ревльо с раничката

# 561
  • Мнения: 33
Добро утро момичета!Не съм писала много отдавна,чета от време на време,нямам много време,лудницата е пълна при нас!Нас още не са ни приели на ясла и едва ли ще ни огрее,а аз декември трябва да се връщам на работа,кой ще я гледа,как ще се оправяме не знам!Памперса през деня го махнахме,мисля да пробвам и нощния да махнем,приемам съвети как процедирате вие,будите ги да се изпишкват?Иначе сме добре,много ме е щура,да е жива и здрава,но хич не слуша!Говори,пее и все на бели!Никой не иска да я гледа,сами се гледаме и аз вече откачам!Баща и е в чужбина и от юли сме нон стоп денонощно заедно и взе да ми идва в повече,съвсем се привърза към мен,не се дели за секунда от мен!Дори се принесе да спи при мен,спеше си отделно и нямаше никакъв проблем,но сега не иска дори да влезе в стаята си,а камоли да спи там!Това е от мен за сега,хубав ден ви желая!

# 562
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Зори,и на мен ме учуди това,но при нас в Търново е факт.Всички досега казват поне тука,че става за един ден.
Ники как е?Свикна ли с яслата или още плаче?
За дрехите-ами и да са намачкани нали ще ги перем и гладим.
Ние след малко излизаме да уговаряме за рождения ден,че в заведението,в което бяхме миналата година нещо искат да ни будалкат.Искат да си поръчаме кухня,която за тях е скара,барбекю,но не и сандвичи.

# 563
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Паца,ооф,и моя не иска да го гледа никой.Гледам си го сама,а ММ помага когато може.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Аз купих една раничка на Барни която вътре е пълна с 20 броя барнита и я взех за 8,88лв.А от вчера до другата сряда в магазините на Била е на цена 7,99лв.Иначе 20 барнита обикновено излизат към 10 лв.ако не са на промоция.Моите и двамата ги ядат,а раничката ще я ползвам за яслата.Чистите дрешки ще си ги сгъвам в торбичка и ще я слагам в раничката,а друга торбичка ще има за мръсните дрехи,в която да ми ги пребират.
Стаси какво имаш предвид под протектор който си занесла в яслата.Малък памперс чаршаф или протектор който може да се пере и използва многократно.Ние на голямото двуетажно легло сме сложили такива протектори,но за кошара до сега не съм виждала.
А моята както се напикава напоследък всеки обед ще ми излезе по евтино отколкото с памперс чаршафите.Когато започнахме в началото преди месеци на обед се напикаваше на 5 дена веднъж и понякога памперса от през нощта можех да го използвам 2 нощти,а сега какво се случва не знам,но сутрин памперса е много пълен,а на обед за 5 дни веднъж е суха.Баткото като свикна да спи през нощта без памперс го дигах към 12 ч.преди да си легна да го изпикавам и така издържаше сух до сутринта.Той пиеше много вода.Но пък има и много дълбок сън,заспиваше веднага,даже понякога спеше и на кукото.А Ива-Мария спи толкова леко,все се мята в леглото в всички посоки и се отвива,ако я завия изритва веднага чаршафа и при второ завиване се събужда,но кисела и с рев.Затова сега като е топло си спи отвита цяла нощ.
Данаека ние сме в ремонт от преди да заминем на балкана,преместихме спалнята в хола,а кошарата доближихме до долното легло в детската и махнахме предната решетка.От тогава заспива сама в нея,но аз съм легнала на долното легло и и пея песничка.Там спя и през нощта,а тя спи цяла нощ мятайки се в всички посоки в кошарата си и ако се опита да легне при мен леко я завъртам и я връщам в кошарата.Спим много по добре,не ми е вечно на главата както като спяхме на спалнята заедно и не се тревожа че ще падне както падна от спалнята веднъж в съня си.А и спи до късно 8 -830 - 8,45.всеки ден различно.Кукото седи до леглото и я свикнах като слезе от леглото първо на него да отива,само дано почне да се стиска и да няма някакъв проблем.... newsm78

# 565
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Танева,ние също махнахме предната решетка само и доближихме неговото легло до нашата спалня,но снощи се въртя много и все искаше да е върху мен.Дано скоро свикне и да си спи пак в леглото по цяла нощ,че така ме нерви.
ООф,тука пак вали и незнам след обяд какво ще се прави,че още като стане и започва да крещи уходка.
Ние сутринта ходихме и уговорихме рд.Реших,че ще поръчам 2-3 пици и пържени картофи за децата,а не сандвичи.

# 566
  • Мнения: 2 802
Фейт чакам албума да кача снимка на моя ревльо с раничката

Ей сега ще го направя, докато дребното спи  Heart Eyes

Днес м/у другото отложихме ваксината. Забравих вчера да кажа на педи, че кара втори месец курс с Бронховаксом и сутринта като и споменах, категорично отказа да я слага. Каза да изкара целия курс, тоест и трите месеца с почивките и поне 30 дена след това да се слага Пентаксима. Одидохме ноември/декември месец  ooooh! Няма значение де, важното е че не я би, че ми беше много притеснено. Ще даде бележка за яслите и дано не направят проблем  Whistling
Иначе вчера му купихме акумулаторен мотор ... ще кача снимки в последното албумче  Wink

Паца ... не ти е лесно сама  Tired направо не знам какво бих правила без помощ и без ММ  ooooh! Дано да я вземат на ясла скоро  Praynig

Танева, аз за кошарата имам два протектора и вече влизат в употреба /че ги бях взела още като се роди  Mr. Green/ Моите са такива с ластик от всички краища и покриват целия матрак ... пере се без проблем  Peace

http://www.minimod.bg/3903/lorelli-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B … D0%B0-60-120-2013

ето така се слага
Скрит текст:

И честит празник на днешните ни ражденици  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 14:31 от F.a.t.e.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт благодаря за отговора и днес пихме кафе с Нуб и Тони и тя ми каза че и в Хиполенд мога да купя такъв протектор.Ще видя да взема и един за яслата.
Днес се унесе в количката на обед докато се прибираме и като я разсъних та после заспа чак в 15ч.Такъв номер ми спретна.Легнахме да я преспивам в 13,50ч. и като се започна 4 -и пъти "Ааааа".
Първият път пика,втория нищо-излъга,третия-пика,четвъртия -нищо пак излъга,не издържах и и шляпнах един по дупето.Оставих я да заспи сама,а тя става слиза ,тропа на вратата и накрая пак легнах до нея да и пея песничка да я преспивам.Как и кога ще се научи сама да заспива ...няма да е скоро,в яслата зор ще видят с нея.

# 568
  • Мнения: 217
Танева, тези номера със следобедния сън и пикането ми е познато  Mr. Green Но на яслата за сега не са се оплакали  Crazy
За нощния памперс: Реших да не го мъча, че му е достатъчен стреса с яслата за сега, но..... Пламен май сам ще се отказва. Първата седмица като го пуснахме на ясла (18,08) се събуждаше с рев и все ни водеше към кухнята (там му е гърнето), но искаше да сяда....луда работа. Реших, че може да са зъби, емоции от яслата и така... Втората седмица докато бях сама с него (ММ беше командировка) нищо, спеше спокойно. От предната неделя се започна отново....буди се, но явно спи или е много сънен и не знае какво да прави. От понеделник (тази седмица) се събижда с рев (спи м/у нас с ММ) и се почва едно пълзене в леглото и накрая след 5 мин. лутане, казва, че има да върши нещо. Първият път (в неделята) не пожела да му свалим пампреса и седа с пампито на гърнето. Следващите дни го махахме и той се изпишкваше. В сряда вечер пика 5 пъти  #Crazy Откачена работа....ама изпи и много вода 500мл. СНощи не спахме от зъби и пикане....дано се нормализират нещата. Аз съм решила, да не махам памперса докато спи, докато не стане по- стабилно положението. Но засега от понеделник насам няма напикан нощен памперс  Mr. Green
За кухнята в яслата: 25-50гр. супа; 100-150 гр. основно и салата  #Crazy Всичко около 200гр. + половин филия хляб  #Crazy еми гладен е Пламен като вълк....няма как да преяде.

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Сега се събуди,спа 1 час и естественно се събуди напикана,независимо разиграването преди заспиването.Но пък със ставането седна ка кукото и се изходи по голяма нужда,а бе луда работа.
Поколоко и при вас не е леко с тези зъби,яслата и това нощно ставане да пикае.Ами дано по скоро се научат дечицата.

Общи условия

Активация на акаунт