Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 200
  • 725
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 478
Здравейте!

Честито на всички минали рожденици,да са здрави и много щастливи!

Маги беше с вирусна пневмония,8 дни бяхме в педиатрията,ужасно преживяване,вени не и останаха на милото ми детенце,6 пъти я бодоха за абокат,3 пъти и го сменяха,за капак,тази сутрин преди да ни изпишат и взеха венозна кръв,цялата е в синини,спукани вени...иначе нещата се развиха супер бързо,миналата неделя започна да кашля и веднага в понеделник ни приеха,светкавично стана пневмония.Настръхвам като си помисля,че ще тръгне на ясла,а там знаем какъв е контрола на ходещите болни-никакъв!Изписаха ни Бронховаксом,почвам го с едничка надежда,не че няма да боледува,но поне да изкарва всичко по-леко и то с домашно лечение.

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Леле Ън какъв ужаст сте изживяли,до болка ми е познато,и притесненията ти също.Дано Маги се закрепи и възтанови бързо и по леко да минават болестите от яслата,че от тях никой не се е отървал.
А аз се чудех къде сте тези дни и мислех че се занимавате с организирането на РД и кръщенката.А то какво било.Нека е вече зад гърбът ви.

# 602
  • Мнения: 2 802
Честит празник на днешните ни рожденници ... да са живи и здрави и много щастливи  Hug
Най-вече на малката прекрасна Ема на мама Ева ... да е все така усмихната и щастлива  Hug

Ън, прочетох у фейса какво сте преживели и направо не знам как сте издържали, милото детенце  Sad предполагам колко травмиращо е било и за теб  Confused Кураж и дано това е първото и последно посещение там  Praynig

Рошли мила ... като гледах вчера снимките точно това си виках ... липсваше само ти Hug Много ни е тежко и на нас, че те няма, но добре че са фейсове, скайпове и бг мами, че да се "виждаме". Живот и здраве пак ще се видим някой ден  Hug
Бързо оздравяване на дечицата, дано си още на Русе и има кой да ти помага.

Както казах компа нещо се е..ва и днес се занимавах с него, но нищо не успях да направя. След като преди месеци Мозила отказа да ми работи, днес и Хрома ... та сега се мъча с Експлоръра, но няма да е дълго .. дано скоро го оправят, че си е живо мъчение  Crazy

# 603
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Честит празник на днешните ни рожденници.Да са живи и здрави.
Ън,дано е добре вече Маги и да изкарва по леко болестите от тук нататък.
Фейт,страхотни снимки.Дано и Плами е останал доволен.
Рошли,да се оправят скоро Дарка и Иво.
Чики,на мен педи ми каза,че всичко ще си вземат при тях,а аз да занеса само ако.

# 604
  • Мнения: 47
Стаси, мерси за включването. Аз се чух с наша позната лекарка, която работи в лабораторията и тя каза, че утре ще го направим там.

Днес занесох кръв и урина и както винаги да има нещо да се притеснявам - в урината има някакви калциеви оксалати, били симптом на камъни в бъбреците. Утре ще говоря с доки да видим какво ще правим  Tired Направо ми настръхва косата като чета...

Фейт, наистина е било супер детско парти - разгледах снимките и явно всички сте се забавлявали  Hug

# 605
  • Мнения: 175
Много сте изсписали момичета Crazy
Танева и Фейт благодаря за поздравленията за Емма! Heart Eyes
С малко закъснение почерпете се виртуално за здравето на нашето прекрастно момиче Емма
Нека ни е жива и здрава и мнооого щастлива!
Честито на патерици на изминалите рожденници които пропуснах да честитя!
Честито и на празнуващите днес!
Рождения ден на Емка мина супер в детския център.Имаше 10 дечица и беше мнооогоооо весело! Снимки при първа възможност ще кача  Heart Eyes
А сега ни пожелайте лек път и весело изкарване, че морето ни зове, заминаваме за Гърция Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 606
  • Мнения: 2 802
ЧРД на малките кукли на мама Ариел и мама Мишони ... да са ви живи и здрави момичета  Hug

Ева ... весело изкарване на момерто и дано хванете хубаво време  Heart Eyes

Чики ... пиши после какво е станало с изследването  Hug

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 449
  uraЧестит 2 - ри рожден ден на Мелиса на мама Ариел  nbirthday
Нека расте много здраво,усмихнато и щастливо момиче,гордоста на мама и тати.
Весел празник с много игри,забавления и подаръци. happy bd
Разгледах снимките в албумчето от почивките,личи си че и Габи и Тони са се забавлява ли много.
Раца вие къде бяхте на море.
Ева лек път и хубаво и слънчево време и весело изкарване на морето в Гърция.

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт,Зори,Нуб,мама Сиси пратих на пощите ви снимките от рождения ден на Плами.

# 609
  • Мнения: 437
Благодаря ви момичета!

Ева - хубаво да изкарате!
Искам и аз пак на море! По-късно следобед ще празнуваме!

# 610
  • shumen
  • Мнения: 17 984
Честит рожден ден на Мели на мама Ариел и на принцесата на Мишони.Да са живи и здрави и гордостта на мама и тати.
Ариел,на вас приятно изкарване.
Чики,аз утре ще го водя за изследвания и дано всичко е наред.Ти пиши после какво е казала доки?

# 611
  • Мнения: 478
Фейт,я кажи точно какъв ти е проблема с браузърите,че и на мен ми се бъгна Хрома,изтрих го,инсталирах нов,но пак същата работа,и то куриоз,единствено не ми зарежда Фейсбук,всички останали страници без проблем,дори си тегля от Замундата...каква може да е причината и решението?Съвети от всички,моля:)))

# 612
  • Мнения: 2 802
Фейт,я кажи точно какъв ти е проблема с браузърите,че и на мен ми се бъгна Хрома,изтрих го,инсталирах нов,но пак същата работа,и то куриоз,единствено не ми зарежда Фейсбук,всички останали страници без проблем,дори си тегля от Замундата...каква може да е причината и решението?Съвети от всички,моля:)))

Хммм ... на мен нищо не ми зарежда, стои празен бял екран и дори в настройките не мога да вляза. махнах го и исках да го преинсталирам на ново, но ме отхвърля и изписва, че нямам разрешение  Crazy Мозилата също ми се скапа преди месеци, тя пък отваря, но докато зареди страницата и блокира, та общо взето е неизползваема.

При теб явно е друг проблема, виж нещо в настройките дали не си направила  newsm78
Ако искаш споли в моя пос у ФБ /оффф, ти пък каза, че не можеш да влизаш  ooooh!/ пробвай през друг браузър и може някой да те опъти. Тя Доби вчера ми даде добри съвети, но явно при мен положението е по-сериозно  Whistling

# 613
  • Мнения: 175
Честит втори рожден ден на Мели! Нека бъде много здрава и все така жизнерадостно детенце! Весело.  изкарване!
П.П за сега всичко тук е  супер и си изкарваме страхотно!  Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 47
Днес питах познатата ни лекарка в лабораторията за тези оксалати - каза, че може да е от храната и не е притеснително. За всеки случай ще питам и педи и личния лекар за тяхното мнение и може да пусна и още една урина в друга лаборатория.

Ън, ние имахме същия проблем - само фейса и още 1-2 сайта не ни отваряше. Понеже сме с руутър (не знам дали правилно го написах) и се оказа, че той прави проблема - викнахме момчетата от интернет компанията и ни го оправиха. От време на време пак блокира, но като го рестартирам, се оправя.

Общи условия

Активация на акаунт