Колело с дръжка за бутане от родител

  • 10 790
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 590
За Коледа купихме на дъщеря ни ето тази триколка на Чиполино http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg


По-любима играчка засега няма. По цял ден може да седи на него и да натиска бутона за музиката. Предпазителят и дръжката могат да се махат. Излизаме много често с него на кратки разходки и засега нямаме проблеми.  Цената е около 70 лв. 

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Пнокио в Лозенец съм го виждала за 58лв

# 17
  • Мнения: 834
Ние пък си купихме ноември м.г. такова, китайско, с пееща и лаеща кучешка глава от Илиянци за 38лв. Иначе по магазините не можах да го видя под 50лв. И даже не е с пластмасови колела, а с гумени.
До първи сняг го ползвахме навън, а цяла зима му се яха вътре. Още е здраво. Било нестабилно.....! Ами каквото и да е колелото няма начин да не се обръща понякога като малчовците ни са такива немирници.

# 18
  • Мнения: 3 394
иииииииии супер, къде е този маказин Пинокио в лозенец newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Незнам точно как да ти го обясня.Ако тръгнеш по Канала от НДК към стадион В.Левски на сфетофара при Милин камък  завиваш в дясно и караш само напред.Магазина е на 300-400метра от лявата страна на самия Милин камък

# 20
# 21
  • Мнения: 1 722
Нашето е 45 лв. от китайските - води се от 3 до 6 години, но става и за сега - малкият много обича да се вози с него, а като излезем на улицата съседските деца почват рев да се качат и те  Laughing. Взехме го за Коледа и всеки ден излизаме с него - здраво е.
Ето как изглежда: http://community.webshots.com/photo/546684314/2556613760059453675vTIAKL

# 22
  • Мнения: 80
За Коледа купихме на дъщеря ни ето тази триколка на Чиполино

По-любима играчка засега няма. По цял ден може да седи на него и да натиска бутона за музиката. Предпазителят и дръжката могат да се махат. Излизаме много често с него на кратки разходки и засега нямаме проблеми.  Цената е около 70 лв. 


ее супер тъкмо исках да пусна тема за колелата-триколки на Чиполино!!!
я ни кажи повече подробнисти....какви са гумите (пастмасови или гумени или комбинирани)?? стабилно ли е??? детенцето може ли да го използва и като колело?? обърна ли внимание и на другите килелета на Чиполино като цена и функции???
в сайта на Чиполино - тук има само различните модели и нищо повече като инфо..може би защо са им нови моделите и не са си донаправили сайта!!

МОЛЯ НЯКОИ ДРУГ АКО Е ПОЛЗВАЛ ТРИКОЛКИТЕ-КОЛЕЛА НА ЧИПОЛОНО ДА СИ КАЖЕ МНЕНИЕТО ЗА ТЯХ И ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ!!!


  bouquet  bouquet  bouquet ПРЕВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!

# 23
  • Мнения: 3 042
И аз съм се спряла на марката  "Чиполино" -  колело за бутане от родител или триколка /още не съм решила/ . И освен дали сте доволни от тях, искам да попитам майките, който ги ползват дръжката на колелото за бутане от родител може ли да се махне и то да се ползва като обикновенно колело.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
имам триколка с дръжка Чиполино
страшно ми е идобна и на мен и на мъника,с него ходим за детска кухня
Преди това ни подариха някакво друго от магазин Стефи и нестава за нищо

# 25
  • Мнения: 1 059
Доколкото знам ги водят 2 модела малки и големи. Нашето е от големите. Когато го копувашме продавача ни каза че малките са по чупливи. И от познати така знам. Разликата в зената не е голяма около 5-10 лв.

# 26
  • Мнения: 1 561
Купиха ни такова с куче и различни мелодии, има сенник и поставка за бебе с рамка да не пада.Стабилно е и много му се радва бебка- вече на 1г и 7м.За 1г и го купиха баба и дядо, но тогава ревеше от мелодиите, но сега вече няма проблем! 45 лв, има ги навсякъде!

# 27
  • Мнения: 7 474
На Илиенци е пълно с такива. Ние имаме две и не ги ползваме изобщо. На едната и се счупи дръжката , а на втората и е къса . Другото неудобство е, че трябва да го вдигаш на всеки тротоар. Става, ама за разходки в парка на равно място.

# 28
  • Мнения: 55
Колички за бутана с крачета и от родител и колелета, видях интересни такива в един магазин в центъра - в началото на Граф Игнатиев, откъм съдебната палата, до магазина на Waikiki. Продавачката каза, че били на някаква френска фирма, но на табелата на магазина освен името му (което не запомних) пишеше и Милано. Обясни, че не са имали рекламации от клиенти досега. Защото изглеждат да са само от пластмаса, а цената им варира от 110-180 лв.
Малко много скъпички излизат, но колко време всъщност са интересни на децата такива занимавки?

# 29
  • Мнения: 8 769
в сайта на Чиполино - тук има само различните модели и нищо повече като инфо..може би защо са им нови моделите и не са си донаправили сайта!!
НЕ ми се отваря линка, а ми се щеше да ги видя тия колелца. Каква им е цената?
Искам и ние да купим такова колело за дребен принц.
А във ВАРНА в кои магазини да проверим за подобни колелца?

Общи условия

Активация на акаунт