Отговори
# 705
  • Мнения: 8 533
 значи уилямчо фейвъритчета си прави...подсказва ни,коя е мацката която краде сънища ли  hahaha hahaha
оо доживях и колаж и химе и робен на една снимка hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 8 533
с винцето  hahaha


ах hahaha

# 707
  • Мнения: 8 533
и най ново Mr. Green
не знаех,че е фенка на боб марли  Thinking химе май хич не е към нашата музика за кубинската дружба  hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 2 474
ами аз колко пъти ви намекнах че се излагаме с тая музика...но тц... hahaha Куба нали харесва  hahaha

което ме подсеща за поздрав  hahaha




ооо сега пък се натъжих...но защо  на предишните два туиткама беше... Mr. Green
❊Vanessa❊ ‏@vanessa47864130 48m

Estoy súper emocionada por la twitcam, ya quiero ver a @ximenaNR y a @kariimyy 💆🙏🙈💕

K ‏@kariimyy 42m

@vanessa47864130 @ximenaNR yo no estaré nena. 💋

# 709
  • Мнения: 2 519
ами аз да не поздравявам нея...аз си общувам само с уилям...той като харесва..проблем няма,с жена му работа нямам...ти ако искаш започни на Химе да пишеш от сутрин довечера...с твоя любиим бруно марс...сега и тоя боб марли,разменяйте си цитати на Паулу Коелю...от сутрин довечер...но мен не ме тормози.. Mr. Green

# 710
  • Мнения: 2 474
нямам такива желания,спокойно hahaha
и Химе не му е жена  Mr. Green извинявай,че те поправим...но жена на този и онзи...където и да чуя влудява ме  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 2 519
ох,спокоен съм  Mr. Green добре аз нямам работа с химена наварете розете..мис вселена 2010..аз имам работа,с мъжа и,който и да е той...така доволна ли си  hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 2 474
сега е по-добре...ами не много е тъпо това  Thinking жената на този...жената на онзи...ние не сме притежание...за мъжете може  Mr. Green да не говорим..че не са женени...даже и не живеят заедно...макар,че и тогава не може да се нарича така... Mr. Green те са интимни приятели  hahaha hahaha това трябва да е наименованието  Thinking Mr. Green

# 713
  • Мнения: 2 519
 Mr. Green уби ме на логика направо hahaha

добре последен опит за вечерта вече  hahaha

аз имам работа само с уилям,не с неговата интимна приятелка  Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 2 474
ето така е прекрасно  hahaha hahaha
от днес  Peace

# 715
  • Мнения: 7 538
Ще ви атакувам със снимки,но са много хубави... и някои никога не сме виждали....  Wink
































   love001











   love001

















   love001

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 21:59 от iss0o

# 716
  • Мнения: 8 533
тези аржентинци много са се разпуснали на снимки...да не са видели фейвърита  hahaha hahaha

на мен ми харесват  Peace Wink сладури са интимните дружки  hahaha hahaha

# 717
  • Мнения: 8 533
съгласете се че не може само хубаво  hahaha баланс да има  Mr. Green ...била луда от любов по него...и настоявала че всичко което се говори са само слухове hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 2 474
съгласете се че не може само хубаво  hahaha баланс да има  Mr. Green ...била луда от любов по него...и настоявала че всичко което се говори са само слухове hahaha hahaha
май по скоро само луда  hahaha hahaha

# 719
  • Мнения: 2 474
туиткама химена ще си го прави вкъщи...в гуадалахара... hahaha уилям дали ще има тази смелост като вип гост Thinking ако го набара тати...от вип гост изненада да не се превърне в улично коте  hahaha hahaha ще е забава  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт