Отговори
# 720
  • Мнения: 2 519
ей да му се и не знае туиткама..защо ще го прави там...не може ли в Дф както преди е било...как да отиде пиленцето под ножа  hahaha hahaha не може така  smile3516

# 721
  • Мнения: 7 538

 hahaha
туиткама химена ще си го прави вкъщи...в гуадалахара... hahaha уилям дали ще има тази смелост като вип гост Thinking ако го набара тати...от вип гост изненада да не се превърне в улично коте  hahaha hahaha ще е забава  Mr. Green

 Thinking
Аз не мисля,че Уилям ще  направи такава крачка,преди да се опита да обясни по някакъв начин нещата.... Naughty

# 722
  • Мнения: 8 533
аа пилиту там не може да отиде...ще го хванат и ще го изпекат  hahaha hahaha

# 723
  • Мнения: 2 474

 hahaha
туиткама химена ще си го прави вкъщи...в гуадалахара... hahaha уилям дали ще има тази смелост като вип гост Thinking ако го набара тати...от вип гост изненада да не се превърне в улично коте  hahaha hahaha ще е забава  Mr. Green

 Thinking
Аз не мисля,че Уилям ще  направи такава крачка,преди да се опита да обясни по някакъв начин нещата.... Naughty
и аз така си мисля  Thinking принципно...обаче ентусиазма тук много нездравословно заразителен  hahaha hahaha
това отрича всичко друго което прави в момента...но нали вече сме на принципа очаквай неочакваното...знам ли  Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 8 533

 hahaha
туиткама химена ще си го прави вкъщи...в гуадалахара... hahaha уилям дали ще има тази смелост като вип гост Thinking ако го набара тати...от вип гост изненада да не се превърне в улично коте  hahaha hahaha ще е забава  Mr. Green

 Thinking
преди да се опита да обясни по някакъв начин нещата.... Naughty
ами хайде вече...корени пуснахме тук  hahaha hahaha и какъв по удобен момент да се опита да обясни поне на доброжелателите...без посредници като смотаните пристрастни журналисти...без да им вдига акциите...това би било най стойностно...и само към хората които им симпатизират....то на другите ...какво да им кажеш...освен някоя мисъл на Шекспир  hahaha hahaha

виж обаче с тази гуадалахара...на печено пиле ставаме  hahaha

# 725
  • Мнения: 2 519
и аз като колегата мисля  hahaha hahaha вие какво си мислите,че ще бие тъпаните с тв нотас  hahaha hahaha но ще бъде най забавно...ако се разкрият официално...пък той продължи да живее с ели hahaha hahaha тогава ще е големия майтап hahaha те могат да му я пишат майка  hahaha

# 726
  • Мнения: 2 474
е няма да бие тъпаните с тв нотас  hahaha разбира се,с всичко друго само не и с тв нотас  Mr. Green

и аз като колегата мисля  hahaha hahaha вие какво си мислите,че ще бие тъпаните с тв нотас  hahaha hahaha но ще бъде най забавно...ако се разкрият официално...пък той продължи да живее с ели hahaha hahaha тогава ще е големия майтап hahaha те могат да му я пишат майка  hahaha
уникално ще е това  Mr. Green би било прекалено и за мен...а аз съм прекалено даже широкоскроен човек Thinking значи ...нали  Mr. Green ...но всъщност за други хора става въпрос...пък и то след някоя друга година и това ще е модерно вече във връзките hahaha както стана с " приятели с бонуси" hahaha те просто биха изпреварили леко модата  hahaha

# 727
  • Мнения: 2 690
Kате може ли да е в Гуадалахара,но да не е в нейната къща.....оооо и Ели няма как да дофърчи и да направи поредния скандал,май много си фантазираме hahaha

# 728
  • Мнения: 2 519
ами като се замислиш...те са така...щом и нейните родители го знаят hahaha въпроса е че в пресата не го съобщават  hahaha hahaha уникално е да  Mr. Green аз все си мисля...голяма любов трябва да е ...за да издържат така толкова месеци от октомври...на такова уникално напрежение... Shocked

друг е въпроса..че аз чак такива разкрепостени отношения не ги възприемам...



някой помни ли коя тема беше превода на туиткама с Химе от октомври...Кате ти го превежда...коя тема беше  Thinking

# 729
  • Мнения: 8 533
ох ама ти си един мързел...те на втората тема батко  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=8xzJmL70eLQ
Скрит текст:
08 и 30:Коя от твоите две героини ти харесва повече - марина или магдалена?
И двете много ми харесват,магдалена ми харесва защото е много непокорна,избухлива и марина от друга страна показва толкова нежност,доста често плаче
на 8 и 48 се хили така заради въпрсите,тук само гадая,защото не бях на този туиткам,но и на миналия и имаше този тип въпроси от личния живот:
09. 28 Как виждаш бъдещето си
Имам за цел да сбъдна още много мои сънища,да се възползвам от нови възможности,бих искала още да израсна в това което правя - в модата в актьорството и двете ми харесват
бих се радвала в бъдеще да имам семейство,да се омъжа,неща за които всеки човек мечтае,нали
12 06 На коя от близначките приличаш ти?
На марина
или какво магдалена?е не рева през цялото време като марина но не съм и алкохоличка hahaha
16 и 28: След като стана мис вселена и проби в киноото смяташ ли да се пробваш и в пеенето
не това не това не,да пея не,стигат ми толкова поприща на изява,а и когато нямаш глас,просто нямаш
кои са твоите лябими певци
харесвам много риана,алехандро фернандез-нашия човек с песента от сериала,кой още харесвам,забравих
18 и 20
кое е любимото ти място
разбира се че мексико
какво най много ти липсва от Гуаделахара
ами семейството ми,липсват ми много
18 и 42 тука е интересно
Химена чете в чата въпрос към себе си
Защо разваляш връзките на хората...и казва... нещо не разбирам това,не разбрах hahaha и си продължава
(познайте за кой се отнася, в тая връзка да се отделя малко фенките на елизабет след рожденния ден на уилям така нападнаха химена....то не бе кучка,уличница,другото с к...
едни излияния и то на туитъра и)
21 и 20 Колко време прекарваш на ден във фитнеса
час най много нямам време за повече
25 и 20 Колко деца искаш да имаш
3 или 4 hahaha(куражлийка)
26 00 Колко седмици ще спиш сега след като свърши теленовелата
ами всъщност не мме хваща сън,както свикнах да снимаме до 3 или 4 през ноща и представете си
27 и 45 Какво ще кажеш на тези които смятат че си най добрата мис  вселена
не мисля,че съм най добрата,но благодаря на тези които го мислят,всеки има различен вкус но се радвам,че оценявате работата ми като мис вселена
какъв парфюм използваш
долче и габана,шанел(брей има си вкус hahaha)
29 и 50
тука пак въпроси от кутията на пандора 35като им се чуди е много сладка
казва не паторес не мога да ти отговоря нищо hahaha..о боже господи..нито на теб сим

31 19 можеш ли да танцуваш химе
да мога но сега няма да танцувам hahaha
34,12 Уилям е мой, казва оли 35
Химена казва:ами да твой е,кой казва ,че не е 35
35 ,35 хареса ли ти да работиш с даниела ромо
да хареса ми много, невероятна жена е,голяма личност,научих  много неща от нея,преминала е през много трудни моменти,но усмивката е винаги на лицето и(тук да добавя преди известно време даниела ромо пребори рака),много работлива,винаги е много енергична,винаги казва подходящите думи,винаги поздравява всички с много топлота,наистина много специална жена
38 50 гледаш ли собствената си теленовела
тази седмица я гледах,защото вече не снимаме,но успявам да гледам в интернет
41 22 питат химе защо е леко прегракнала
и тя не няма ме нищо на гърлото,не знам защо съм така,не съм се влошила ни нищо,може би защото тук в мексико е много студено,вижте как съм се облякла(а тогава е било към 20 градуса hahaha hahaha)
42 30 любим плод
ананасът
42 44 пишат на химена че ги игнорира
тя казва не не ви игнорирам,просто идват твърде много въпроси,е разбира се няма да отговоря на определени въпроси,все пак майка ми е тук(това са пак от кутията на пандора hahaha)
43 13 любим цвят
червеният
имаш ли татуировки
не
45 55 Какъв цвят са ми очите?искаш да се приближа повече ли 35кафяви
48 09 Какво мислиш за феновете си
благодарна съм за всеки коментар,в крайна сметка всичко което правя,го правя з авас
49 38 харесва ли ти текилата
да харесва ми но по мъничко hahaha

51 08 пак въпроси от кутията на пандора тука вече не издържа
и казва боже не знам кой е този човек,но със сигурност е дрогиран 35
54 29 пак същия
и тя не на това не отговарям 35
57 10 пак(просто тука е много сладка затова отбелязвам)
59 59 Гладна ли си 35 35 35 35(тоя въпрос кърти)
не



# 730
  • Мнения: 2 474
Kате може ли да е в Гуадалахара,но да не е в нейната къща.....оооо и Ели няма как да дофърчи и да направи поредния скандал,май много си фантазираме hahaha
ами незнам..всичко е възможно  Mr. Green надали имат само един имот там Mr. Green но то като цяло града е леко сеизмична зона за ангажирани кубинци живеещи в маями,каращи колата на батман  hahaha hahaha

феновете на карими се натъжиха много че тя няма да е на туиткама Mr. Green те много си я обичат

# 731
  • Мнения: 2 519
новата тема  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=790686.new#new

аз ви пожелавам лека нощ..че утре мнооого задачи  Peace ще видим в какво състояние ще стигна до туиткама  Thinking Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 474
ами Лека да е  Mr. Green но никакво притеснение...спи си спокойно...утре вечер...тоест при ваше призори...03 и 45 ще ти звъня на пожар  hahaha hahaha шанс да пропуснеш няма да има  hahaha

макар,че аз съм под въпрос още...но се надявам поне от 8 до 9 свободничка да съм  Thinking

# 733
  • Мнения: 2 519
ох добре...но това е лудост с това часово време...толкова и пречеше да го направи в ранния следобед...само уилям да не е там ей  Mr. Green Thinking Crossing Arms
аа аз да стана в четири през ноща пък ти да си под въпрос...моля?? Mr. Green я пак  hahaha
Лека! Mr. Green

# 734
  • Мнения: 2 474
е казах,че ще се постарая..защо си мислиш..че на мен не ми се гледа ли...но не зависи от мен ..само Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт