Север-Юг - тема 22

  • 27 754
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 675
Криси Hug, заповядай  Simple Smile



И Роминка Hug ги прави едни хубави кафета да не смееш да го изпиеш Joy

Аз Перлата съм я проспала Rolling Eyes

Алиска Hug много красива Ойкю!

# 31
  • Мнения: 21 201
Орси, Hug привет и на теб.
Ето го.
Скрит текст:
А, докато съм публикувала сините очи Laughing Айрка  Hug ме е изпреварила, нищо.
Mehmet...eyes...


Halil....eyes...


Behlul...eyes...


Sekiz...eyes...


Muzaffer...eyes..


Kuzey...eyes...


Kurt Seyit...eyes...


Kivanc...eyes...

# 32
  • Мнения: 1 012
Брей, кви очи сте постнали, а иди работи  ooooh!

Фенче, дай линк за днешната Перла Praynig

# 33
  • Мнения: 18 594
Вие това списание имате ли си го  newsm78 Аз да!

Орси  Heart Eyes преди да гледам КГ любимата ми двойка бяха тези двамата ... много истински играеха, не случайно много хора се съмняват, че тия двамата са имали нещо и извън снимачната площадка  Laughing








ехе, Наде  Heart Eyes благодаря за невероятните очи!
Роминче  Heart Eyes Айрич знае къде ги качват, май на Нова плей  newsm78
Аз отивам да бачкам! Ако знаете каква градушка ни трепа преди малко ...  ooooh! ooooh! ooooh! сега ще сляза да видя дали е здрава колата ...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 276
абе, Наденцееее, с тез гьозове дет си ги турила, направо ма извади от равновесие! все се чудя как някой може да бъде толкова красив??!!

# 35
  • Мнения: 1 012
Имам го това списание. Мама ми го купи от някаква втора употреба книги  Laughing

Ще чакам Аирка да даде линк, аз нещо не го намирам това Нова плей  newsm78

# 36
  • Мнения: 4 642
   Такъв град не помня до сега, а съм на 64 г. Колкото детско юмруче. Външното стъкло в кухнята е счупено. От 5-ти до 9-ти етаж стъклата са посипани по стълбището. То и такъв вятър имаше, и си играеше с тези големи камъни, както си искаше.
   Фенче, на мен ми харесва играта. Дори не знаех, че не е бил актьор Къванч. Но като загледах "Двама завитаиг" тогава видях разликата. Той изрълваше екрана с енергия, не само с действие. Споделих, че Сойгюн /ли беше/, няма хич момичешки израз. Докато Къванч е младолик.

# 37
  • Мнения: 18 675
Роминка ето я Перлата Hug Simple Smile
http://play.novatv.bg/programi/perla

И аз чета в нета за някакъква градушка в Сф  Sad Криси Hugсъжалявам за щетите ти

Фенче Heart Eyes, туй списание за колко го продаваш Joy Joy Joy

Аз обаче май повече харесвам Халил пред Мехмет Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 18:37 от Airra

# 38
  • Мнения: 1 012
Благодаря, Аирче!  Hug И аз чух по бтв-то, звънях на нашите да видя как са, имало е градушка в центъра.  ooooh!

# 39
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте момичета Hug
Фенче тук съм, но подгрявам за ЗП
нещо да се реванширам за късното влизане в темата
Скрит текст:



Скрит текст:
Колеги бяха командировка в София и градушката е счупила стъклото на служебния автомобил....та в края на работния ден се разправях и със застрахователи...

# 40
  • Мнения: 21 201
Олеееее, каква стихия е била в София, #Crazy Вие които сте от столицата, как сте!?
Гости, Hug привет и на теб и минавай денем, и през тази темичка. Grinning
На мен Киво като Мехмет и Курт Сеит най много ми харесва.
Мммммм, Мееметчо и Инджи. Heart Eyes
Ама какви очета съм изтипосала, а!? Laughing


http://instagram.com/p/qL-jE9s9md/?modal=true

# 41
  • Мнения: 1 012
Рекох да гледам Перла на тоя линк, еееее на 10 секунди се включва някаква реклама  ooooh! #Cussing out

# 42
  • Мнения: 18 594
Орси  Heart Eyes и аз имам две пукнати стъкла в кухнята ... но по стълбището е леш! А навън ... всички улици са в листа и клони, а един бор се е счупил пред входа на блока отсреща  ooooh! добре, че не е убил някой ... аз живея в Младост 1, тук явно е било най-зле, сега като ходих до офиса,той е в Младост 4 до  Бизнеспарка, там не е имало такава едра градушка, няма толкова поражения, но сега като се връщах с рейса, всяка втора кола беше с надупчени покрив и капак ... и аз не помня такова чудо ... а в центъра е било ужасно, май има и жертви  ooooh!
Гости  Heart Eyes майтапя се, бе мило!  Joy Joy Joy Joy нали не си ми се вързала ?
Айрче  Heart Eyes списанието не се продава!  Joy Joy Joy Joy Joy
Наде  Heart Eyes страхотни очета си изтипосала   love001
На мен пък като че ли най-много си ми харесва като Кузей и Сеит Киво  newsm78 Макар, че и като Бехлюл беше разкошен ... абе навсякъде ми харесва, ама Мехмет ми е слабост, щото там го зърнах за пръв път, а и е като манекен красив и елегантен мммм ....
Петенце  Heart Eyes видя ли линка у фейсо ?
ето, да видите за какво иде реч ... Госпожата  Heart Eyes е постнала снимки в другата тема



Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 20:52 от queen_fenka

# 43
  • Мнения: 5 109
Здравейтииии  Hug Heart Eyes
Много съм изморена и няма да ви чета, някой да разкаже най-важното докато ме нямаше
Софиянките, имате ли много щети  newsm78

# 44
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Фенче, наистина е било сериозно.... ooooh!добре, че мина с толкова.....
Спокойно баклавата ми е слабост...само си търся повод да  почерпя със любимия сладкиш....но съм готова да изневеря със кюнефе
и още вкусотийки...
Скрит текст:

да ви е сладко....
днес Перла как завърши....Инджи падна ли по стълбите или вече избяга в Афион.....

Общи условия

Активация на акаунт