Обезкосмяване интим

  • 105 043
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 428
Леле Биби ти си герой! Sunglasses  Hug
Аз цялостно обезкосмяване с епилатора бих дала да ми направят само под пълна анестезия... Crossing Arms

 Joy
Scream newsm62 newsm62 newsm62 rotfImao

# 46
И аз не мога да си педставя да се оправям сама с епилатор по интимните части. КОжата е толкова нежна,че не ми се мисли. Чувала съм от познати,че чак кръв си пускат. Защо да се мъчи човек като си има професионалисти и става за минутки и то качествено и безопасно. 6 години го правя и откакто открих тоиз начин се родих. Знамч,е е трудно да се пречупи човек първия път и да захвърл игащите настрана,но ходя само при една и съща и го преодолях. Но знам,че не всяка козметичка прави интим на триъгълника. Едни обират само от страни и не дават дуам да се издума за по навътре. С топла кола според мен е най-добре. Да не говорим,че почти винаги при други процедури кожата  остават зачервени участаъци и пъпчици- хич не е приятно,особено на плаж,а? А и с епилатор не може да се почисти и дупето все пак  Embarassed Мислех,че е нещо абсурдно,доакто не разбрах,че много го правят Wink

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Как сами ? Вие ме разбихте !?! Да не сте от каучук  Shocked
Ходя на козметник, лягам гола и маха всичко. Не се срамувам.
По отношение на дължината - различни козметички са имали различни изисквания. Не мога да им схвана логиката, може би зависи от вида на колата.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
По повод цените.В студиото на един приятел цената е 5 лв.-цял интим.

Оф  и мен ме е страх сега обаче.Цяла бременност бръснач,сега не мога да се пречупа..

А я едно питане.Как стои въпроса със секциото.Кога може да се прави вече кола там? newsm78

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен пък кола-маска ми се струва по-болезнено! Да не говорим, че не мога да се разкрача пред козметичка за нищо на света!
От години се почиствам сама с епилатора - вече дори не ме боли!

# 50
  • Мнения: 1 645
Аз таз процедура си я правя сама - със самобръсначка.
Бързо, лесно и никак не ме затруднява.

# 51
  • София
  • Мнения: 291
Аз сама се справям със студена кола. С епилатор съм пробвала, ама нещо не мога ефективно да обработя гънките  Confused Ама в края на бременността за голяма жалост използвах няколко пъти бръснач, отврат  Sick космите стават твърди, ужас. Затова сега ходих на лазерна епилация  Sunglasses Чакам резултати

# 52
  • Мнения: 472
Момичета дайте адресите на тези ефтини салони , аз живея в центъра и ту к цените са направо ужасни последния път за 1 ръце 15 лева Shocked, ужас направо  #Crazy !

# 53
  • София
  • Мнения: 1 121
Добре де, ще ме извинявате, ама като се бръснете, не ви ли боцка? Веднъж го направих, и на следващия ден се чувствах като крастава - така сърбеше  Laughing. Аз дори краката или под мишниците не бръсна, камо ли там.

# 54
  • Мнения: 270
Леле и аз не мога да си представя таз манипулация с епилатора, горната част - добре, ами по - отдолу????
Аз лично махам абсолютно всичко и отдавна съм свикнала със събличането пред козметичката, а пък откакто лежах в родилното нямам никакви притеснения(:
Да се присъединя и аз към въпроса за добър евтин салон някъде в центъра, защото и аз плащам доста пари, а ходя доста често и вече взе да ми писва да си давам половината пари за месеца за това!
Да не забравя да кажа, че живея в София!

# 55
  • Мнения: 585
И аз не съм ходила отпреди раждането и нещо ми е гадно дори при мисълта.
Докога ли ще ме е шубее?  newsm78
Иначе и аз с топла кола на козметик ги махах гадните косми за 8 лж, целия триъгълник, не знам сега колко е. Но честно казано - болеше си ме всеки път, въпреки че през 20 дни ходех #Crazy
Гадна работа е това.
И аз бих пробвала с лазерна или фото епилация, но досега не съм чувала кой знае колко добри отзиви. Общо взето след 2 години космите пак си излизат - а за толкова парииииии ...... #2gunfire

# 56
  • Мнения: 870
Ходя при козметичка, първия път болеше но се свиква. Повечето искат 1/2 см да са косамчетата, защото се захващат по-добре явно. Моята ме посъветва да се мажа с бебешкия крем против подсичане и ефекта е страхотен, много бързо изчезва зачервяването и няма много враснали косъмчета  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре де, ще ме извинявате, ама като се бръснете, не ви ли боцка? Веднъж го направих, и на следващия ден се чувствах като крастава - така сърбеше Laughing. Аз дори краката или под мишниците не бръсна, камо ли там.
Боцка,боцка...Ужасно е  Mr. Green
Ама като нямаме смелост за кола,ще си ходим крастави Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 640
добре де, ами след колата не ви ли врастват косъмчетата, адски е гадно, особено като се възпалят Close. След бръснене може да боцка, ама поне връхчета не стават...

# 59
  • Мнения: 5 500
Преди ходех на кола, от тази дето я включват в контакта да загрява и отгоре маха с едни ленти. Без прашки, но ако си пожелаеш си има еднодневки.
Сега вече като прилагам лазерната, бръсна. Всъщност бръсна от как се помня и от време на време на кола ходех щот ме мързи. Виж ръцете редовно. И подмишниците правя с лазерна, но сега бръсна. С колкото дълги съм отидела не са ме връщали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт