Обезкосмяване интим

  • 105 035
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 577
Така, да се отчета и аз малко по-подробно.

Студено кола ползвам, най-обикновена. Правя си едно лепкаво топче и почвам с него - лепя и скубя наред, дори без да гледам. Номера е да дърпаш силно, и веднага, да не слепне с космите. Не боли!
Става перфектно.  Peace

После да не се мокри няколко часа, и слагам малко спирт и на детето козметиките.

# 31
Аз си ходя на козметик.....Наистина в началото е малко притеснително как ще се съблечеш и вирнеш краци, но след първия път и резултат, издържащ доста дълго, направо ти се иска да повториш. Мен първият път много ме болеше, наистина много - няма какво да се лъжем. След като изтънеят космите е направо песен.
Ходила съм при две козметички - едната мидаваше прашки за еднократна употреба, другата ме иска гола. Зависи си от нея.
За краката и ръцете не е проблем с епилатор, но за триъгълник и мишници си е болезнено, и то много. При мишниците проблемът е, че може да закачиш и кожа. Виждала съм резултата, от тогава не съм си и помисляла да пробвам отново.
Пробвай се - ще останеш доволна.

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Триъгълник-само на козметичка. Маха всичко, а аз самата не мога да си помисля да се чекна като гламава за да се епилирам. Първо си представям каква болка е и второ-защо да го правя аз като може да пипне професионална ръка и ефектът да е по-дълготраен!

# 33
  • Мнения: 27 524
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

и аз така  Embarassed

# 34
  • Мнения: 4 473
Аз да попитам Embarassed...тези които се обезкосмявате с кола-маска.....колко често ходите на козметик (за интимните части говоря)?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз да попитам Embarassed...тези които се обезкосмявате с кола-маска.....колко често ходите на козметик (за интимните части говоря)?
Аз сега зимата ходя през 25 дни, защото ми е студено, но лятото съм през 15 дни при козметичката, все се намира какво да ми скубне  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 639
Ходя на козметик , топла кола маска. Без гащи !  Wink 
 Няма нищо срамно . Първит път като отидах и естествено притеснена , тя ми каза "Не се притеснявай видялал съм ...... на половината град. "  Mr. Green
И така бързо и много резултатно срещу някви си 4лв  Grinning

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ходя на козметик , топла кола маска. Без гащи !  Wink 
 Няма нищо срамно . Първит път като отидах и естествено притеснена , тя ми каза "Не се притеснявай видялал съм ...... на половината град. "  Mr. Green
И така бързо и много резултатно срещу някви си 4лв  Grinning
  4 кинта за кола-маска на триъгълника???  #Crazy Аз оставям 15 всеки път., а тя самата казва, че при мен няма много за чистене.

# 38
  • Мнения: 5 577
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

# 39
  • Мнения: 2 550
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

Зависи в кой град я правиш  Crazy

# 40
  • Мнения: 952
Да от това зависи... на мене за цели слабини ми вземат 5лв, а за цели крака е 10лв. мисля че не скъпо Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 121
Стига бе, 15! На Витошка в Ив Роше взимат по 10 за интим!

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

Зависи в кой град я правиш  Crazy
   В София. Ходех при близка приятелка, която има козметичен салон, там цената беше 10 - миналата година, сега сигурно и тя е вдигнала цените.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз за цял интим давам 6 лв. И наистина с топла кола става по-бързо и е по-безболезнено. Веднъж пробвах със студена - пак при козметичка и беше мъкааа....тя се мъчеше да скубне нещо, аз се мъчех да не пищя от болка...и накрая станах толкова червена и излющена, че жената ме помоли да си купя Дефламол - против изгаряне Shocked и да се мажа 2-3 дни!

# 44
  • Мнения: 4 358
Не мога дори да си представя да се мина с епилатор  #Puppy dog
Самичка се обработвам, още не съм събрала смелост да отида на козметик  Rolling Eyes
Вече започнах да скубя, преди ползвах бръснач.

Общи условия

Активация на акаунт