Слънцето пече, а ФЕВРУАРСКОТО коремче започва да расте! - тема 3

  • 23 634
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
  girluu хайде и аз се присъединявам! Видяхме онзи ден сърчице  и бързам да се похваля. Успокоих се малко след прегледа, все едно отивах на изпит Simple Smile

Дано до края всички сме си заедно и да се подкрепяме в трудните и весели моменти Simple Smile Като пожелавам на всички да имаме само весели моменти и със смях и шеги да минат неусетно следващите месеци  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 60
Ако може и  аз да се запиша  тук👗 Що се отнася до коремче,аз си имам от първото ми раждане😄Надявам се с тазизи бременност всичко да е наред,т.к. първата ми бременност не беше успешна,втората е успешна .Успех на всички бъдещи мами!

# 32
  • Мнения: 60
Забравих да напиша,че съм от варна и термина ми е 13.02.2015

# 33
  • Мнения: 182
И аз да се запиша в новата темичка .
Напоследък само ви четях , защото постоянно ми беше лошо и нямах сили да ви пиша . Но от 2 дни съм по добре гаденето намаля , и се моля да не се връща повече .
На мен не ми личи , нямам никакво коремче , но все едно съм със силиконов бюст smile3521
След 3 дни сме пак на преглед и се надявам всичко да е ок.
Успех на всички и чакам само добри новини

# 34
  • Мнения: 1 232
Дафи, отиди на лекар да те видят дали си се изчистила. Ако не си, те ще ти кажат какво да правиш. Аз минах през кюретаж март, не е болезнено. изчаках 2 цикъла, казаха ми да изчакам докато се нормализира. Та 2-рият си беше вече нормален, но за твое успокоение може и 3 да изчакаш. Ако си забременяла лесно, ще успееш пак. Стига да не го мислиш толкова много. Сега си почини, плачи си и ще ти мине  Hug Успех, сигурна съм, че скоро пак ще ни се похвалиш.

Хайде да ви добавям в групата във ФБ, пратете ми линк към профилите си на ЛС. Малко сме там, а ще  е удобно да си комуникираме и там.
За близнаците, нека изчакаме, че още не се знае кое какво Sad

Добре дошли на новите   Hug

# 35
  • Мнения: 821
Здравейте и от мен момичета  Simple Smile Днес бях до лабораторията , за да пусна контролни изследвания на ТАТ и ТСХ. Сега ги чакам да излязат и да се чуя с доцентката за коментар!
viol84, радвам се че си добре, мина ли зацапването, през колко време те вика Караиванов?

# 36
  • Мнения: 618
Здравейте! Пренасочиха ме към тази тема.
Казвам се Красимира на 25 първа бременност
От София съм. термина ми е на 16.02.2015 живот и здраве.
За сега ме следи Др.Гунев от МД и май ще раждам там само всичко да е наред.

Последна редакция: ср, 09 юли 2014, 17:22 от Kraskas

# 37
  • Мнения: 182

viol84, радвам се че си добре, мина ли зацапването, през колко време те вика Караиванов?
[/quote]
Здр AMARIA ,зацапването не се повтори вече , даже намалихме малко дозата на дуфастона . При Караиванов ходя през 2 седмици ,поне засега . В събота съм отново на преглед и дано всичко да е наред . При последното ходене видяхме пулсации, и доста се успокоих . А и размера си отговаряше на седмиците.
Предполагам че вече ще стане време и за записване на ЖК , но още не съм решила къде да ме следят . Ти можеш ли да препоръчаш някой доктор в Бургас .

Момичета вие оригвате ли повече ? Аз съм като някакво прасенце , каквото и да хапна или пийна и се започва . Мъжа ми умира от смях ,ама е доста неприятно.

# 38
  • Мнения: 1 232
Пращам ти на ЛС за Габровска, работи по здравната каса в Чудотворец, имам приятелка, доволна от нея и аз последно преди да замина бях при нея, доста разбрана ми се стори. А и ме зарадва доста като ми каза, че съм Б Simple Smile

# 39
  • Мнения: 221
Прокървих...Много ме е страх. Ходих на лекар, бебето беше добре за сега. Но ме е страх много

# 40
  • София
  • Мнения: 2 967
Споко, щом бебето е добре, само си почивай ако можеш. В дните на цикъла ли си?

# 41
  • Мнения: 9
Прокървих...Много ме е страх. Ходих на лекар, бебето беше добре за сега. Но ме е страх много

Само положителни мисли мило пухче, на много бременни им се случва да прокървят и след това всичко да си е наред. Никакви негативи да няма, защото така дърпаш дявола за опашката!
Бъди максимално спокойна, щом бебчо е добре, значи всичко е наред!

# 42
  • Мнения: 821
Пухченце, спокойно, случва се ... щом бебчо е добре, значи не е страшно! Почивай много изобщо не си позволявай да правиш нищо... Какво ти изписаха?  Hug

viol84 аз ходя при д-р Ковачева и съм много доволна и тя работи по ЗК, много добър специалист е особено като става въпрос за проблемна бременност /както в моя случай/ За Габровска знам че е добър лекар, само ако се отнася до съвсем нормална бременност... ако не дай Боже има някакъв проблем не е кой знае какъв специалист.... За Дева Мария също не те съветвам, малко са посредствени гинеколозите! Но... както си прецениш  Wink  Hug

# 43
  • Мнения: 221
Благодаря ви много. Пия ношпа 3*2 + 3*1 дуфастон

# 44
  • Мнения: 1 232
Пухи, лежи колкото мжеш, само яж и до тоалетната. И аз бях така, слава Богу мина.

Общи условия

Активация на акаунт