АВГУСТ се задава, а с него и среща най-мечтана!

  • 24 788
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 114
Martin Vali стискам палци всичко да е наред, не се тревожи лекарите си знаят работата...Опитай се да бъдеш спокойна   bouquet Hug

# 31
  • Мнения: 1 073
Martin Vali  newsm17 Дано всичко приключи добре и за теб и за бебето.  Знаеш, че тук можеш да разчиташ на много морална подкрепа.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ели, мерси за новата тема!  Hug Доста бебета ще има май в нея! Party

Мамчета от София, надявам се да не сте се стреснали много снощи и да нямате щети! Praynig Времето тотално откачи това лято... Rolling Eyes

fiona, много хубаво венче, браво! И стаята е супер!

Мира, какви хубави шарени дрешки си накупила! Party

Martin Vali, дано са по-добре тоновете вече! Ама и ти не се спря, почивай си малко повече, после ще ходиш по разходки!

faima, не те ли притеснява повече липсата на води, отколкото окситоцина? И аз по принцип не го харесвам, че прави контракциите болезнени и смятам да откажа сега, но пък съм чела, че при малко количество води раждането е по-трудно.  Rolling Eyes Хубавото е, че те следят отблизо! Hug

Да ви кажа, аз Пуфис хич не ги харесвам, едни такива твърди, пропускаха при сина ми. Предпочитам Памперс или Хъджис, преди имаше и едни Мамия, не знам дали още ги внасят. Peace

И аз не мога да спя изобщо, стоя всяка нощ до към 2 ч. будна, после се будя по няколко пъти (къде при завъртане, къде, защото ми се ходи до тоалетна) и не заспивам по час след това... днес се ококорих в 6 ч. и се въртях в леглото до към 7... после съм заспала. А в 9 ч. куриер от Спиди звънна на вратата да ми достави една пратка и ме събуди окончателно. Rolling Eyes Поне се зарадвах на дрешките, които получих (има и за по-големите деца, но ще покажа само бебешките):

# 33
  • Мнения: 345
chockolina много са сладки от къде ги поръча? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 68
Добро утро момичета Simple Smile

Нека в тази тема да се появят много здрави, пухкави и сладурски бебчета! Simple Smile

Martin Vali, стискам палци и аз да се закрепят нещата и бебчо да остане още малко на топло. Но, не се притеснявай, 34 седмица вече всичко си му е развито и даже и да се наложи да се роди по-рано всичко ще е наред Simple Smile

И аз да ви кажа малко започва да ме хваща страх каква паника ще съм живот и здраве като се роди бебето. Надявам се все пак да съм максимално адекватна, за което надеждата ми е в мъжа ми да ме сваля малко на земята.

Исках да ви питам и за помпата за кърма. Мога ли да я стерилизирам в тенджера на котлона с вряща вода. няма ли да и прецакам така гумените неща?

Благодаря и хубав ден! Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chockolina много са сладки от къде ги поръча? Simple Smile

Мерси! Hug
От http://carnivalkids.com/ ги поръчах.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 423
Добър ден,
благодаря на Ели за темата, да се напълни със здрави бебенца   ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant.

Файма, явно болницата е на ниво, ще ги слушаш , да се избере вариант както е най-добре за бебо и за теб. Все трябва да излезе беба по някакъв начин. Grinning.И аз нямах води пр.път, една тапа и тва беше.

Мартин Вали, и ти си под лекарски надзор, няма как да не те е страх, повтаряй си, че е за кратко и трябва да се изтърпи, и не си сама, всички ще минем през болката и страха.Важен е резултата да е добър.Стискам ти палци.

Явно почти всички сме с проблеми, без сън, като гледам темата как върви и нощем, но ние сме на финала, остава ни мъничко, ще се справим.

# 37
  • Мнения: 609
Martin Vali стискам силно палци всичко да е наред при вас, а докторите ще преценят как да процедирате, спокойно под наблюдение си и ще направят всичко нужно за вас!  Hug

chokolina прекрасни неща! Аз плакнах очи вчера в aliexpress има за без пари-3,5,7 евро разкошни рокли. Само ме спира това, че доставката е макс 60 дни, има ли някой пазарувал оттам и доволен ли е? Те не, че не са неща за по- голямо бебе и не е тупнало сега да поръчвам, ама много ми харесаха и да знам да се навивам ли да поръчвам малко по- натам или не си струва? Също с материите как са, останах с впечатление, че са китайски и не бива да очаквам кой знае какво де, но на външен вид са много красиви.

Със съня проблеми нямам, освен че стават често до тоалетна, но после си заспивам, чак сутрин не ми се става..  smile3507

# 38
  • Мнения: 2 653
Martin Vali, стискам и аз палци. Надявам се всичко да се подреди по най-добрия начин за бебето и за теб! Явно задържате, за да се направи цялата терапия с инжекциите. Лекари те следят, та отдъхни си малко. Поспи, ако можеш. Мисли позитивно и си представяй само хубави неща- как гушкаш бебето, как ще го преобличаш после с хубавите нови дрешки, как ще се разхождате.

@Daniella@, за входната врата е, там винаги държа по някакъв тематичен венец. Имам цяло чекмедже с какви ли не боклуци (по думите на мъжа ми Grinning) и си ги правя сама.

Момичета,   bouquet!

# 39
  • Мнения: 47
Дам, и за мен тази седмица съня е мираж, няма такова въртене, будя се по няколко пъти, а като спя пак го усещам едно като полусън, полубудно състояние. Sad

Памперси и ние имаме да взимаме, обаче и аз се колебая между пуфис и памперс, може да взема от двете и да видя кое ще ми хареса повече като взема да ги ползвам. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 127
chockolina много са сладки дрешките Simple Smile
За памперсите аз взех на на Pampers белите опаковки за сега пък да видим, може после да сменя.

# 41
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен! Правя запис на новата тема.
На първо място честити бебенца на двете мамчета Inked Mom и СаbиНка! Да са им живи и здрави, а те самите бързо да се възстановяват.
По отношение на памперсите от моя предишен опит искам да споделя, че бях най- доволна от памперсите на  Nannys. Моето бебче пиеше много течности и имах чувството, че непрекъснато пикае и само тези памперси успяваха в мисията си  Joy . Освен това в началото получи алергичен обрив от Pampers, но с Nannys  нямахме проблеми. Ползвах ги докато направи 2 години, а след това нямаше нужда, понеже го научихме на гърне Simple Smile . А иначе сега все още почти нищо не сме си взели за бебето. Само кошче люлка и дрешки. Остава ми да купувам всичко останало, но ще го оставя за края на месеца, че в събота заминаваме за Варна. Ще останем една седмица. Ще ходим с влака, понеже в нашето семейство само аз имам книжка  Crazy, а не ми се кара на такова разстояние.
А от бурята нашия квартал беше пощаден. Има само минимални щети и най-важното е, че колата оцеля  Mr. Green .

# 42
  • Мнения: 475
Честита  новата тема !!!
Да я напълним със  все повече хубави новини и пухкави бебчета   newsm30 newsm30 newsm30

Martin Vali стискам палци всичко да е наред!  newsm17

# 43
  • Мнения: 103
Martin Vali, стискам палци и аз.   Praynig  Лекарите си знаят работата- нали си под техните грижи. Бъди спокойна и мисли позитивно.   Hug
 

# 44
  • Варна
  • Мнения: 64
Здравейте Simple Smile
И тук да честитя за новите бебчета Simple Smile И аз вече нямам търпение да видя муцунката на моята бебка  Heart Eyes
В деветия месец съм вече. Започнах малко по малко да пера и гладя, да подреждам нещата. Взехме легло и матрак най-накрая Simple Smile Много съм доволна от леглото, има и колелца и мога да си го местя и през нощта ако трябва ще го слагам плътно до спалнята, ако нещо мрънка да съм на близо. Не съм взимала още памперси, кърпички и разните подобни неща за нея. И за мен трябва да взема нощници, дълбоки бикини и разни дреболии, които все пак си изискват време и обикаляне. Гледам повече да лежа и почивам, че с тия контракции, и нали и на системи бях малко. Инъче нямам разкритие, АГ-то мреглежда миналия понеделник и не беше кой знае колко болезнено, само дето лекарката ми каза "Лелеее, каква е тази теснотия тука " ахахахаах  само ме шашка с тия неща, че ми е тесен таза, че съм много тясна бла бла бла Simple Smile Дано издържи още време малката на топло, че не искам да ни изненадва Simple Smile

chockolina, много сладки неща, и аз взех на Минене пеленки, много ми харесват Simple Smile Гледам, че и от НМ си взела бодита с органичен памук, много са мекички, страхотни са Simple Smile

Martin Vali, бъди спокойна! Всичко ще е наред, важното е, че си под наблюдение и лекарите знаят какво правят  Hug

Да благодарим на Eli, за новата тема Simple Smile Добре, че е тя да се занимава   bouquet

На другите стискам палци да изтраят до термин, бебоците да си чакат на топличко в мама и накрая всички да са щастливи и доволни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт