American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Кво, бе, да няма нова серия пак?

# 706
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Сакън! Tired
Един път в седмицата ми е предостатъчно...

# 707
  • Мнения: 6 519
Чак на 3.12.  Sad

# 708
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
Впечатления от снощната серия - много ми е нелепа К. Бейтс да я гледам с тая рядка брадица, ужас, как може да се излага така. Бет и Дот пък се улавям, че им гледам само големите джуки и ми иде и на мен да примлясквам като по-лигавата глава, забравих коя коя е.

# 709
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Аз забравих до кой епизод съм стигнала.  Tired

# 710
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бет и Дот пък се улавям, че им гледам само големите джуки и ми иде и на мен да примлясквам като по-лигавата глава, забравих коя коя е.

Да!!!  Shocked

# 711
  • Мнения: 3 735
И аз имам проблем с джуките, определено. Но той си ми е принципен.  Confused

# 712
  • Мнения: 10 948
Аз искам джуките на Ема Робъртс  Heart Eyes С мнооооооого червено червило  Joy

# 713
  • Мнения: 3 735
Ема на мен ми е красива, включая устните, таман са, не са ми джукести. Червилата като цяло къртят. Mr. Green

Аз забравих до кой епизод съм стигнала.  Tired

Но пък затова имаш прекрасен аватар. Много си хубава, пу-пу!  Hug

# 714
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Мерси, Пуциии!  Hug

# 715
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 399
Аз ли първа? Ами добре - тази серия беше забележителна с това, че никой не пя.

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Аз вчера изгледах 6 и 7.

Маааа Петиииииит,  newsm45

# 717
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз ли първа? Ами добре - тази серия беше забележителна с това, че никой не пя.

Ма има серия ли?  Shocked

# 718
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Ъхъ, има. Tired
Единствената ми утеха е, че никой не пее, отивам да гледам.

# 719
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Изтеглих, и аз след малко. Боже, колко ли е тъпо?!

Общи условия

Активация на акаунт