American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Каква изобщо е сюжетната линия, някой може ли да ми обясни?

# 721
  • Мнения: 4 684
Каква изобщо е сюжетната линия, някой може ли да ми обясни?

Всички да умрат? Rolling Eyes

Скучно ми беше, много. Може да е защото никой не пя. Mr. Green

# 722
  • Мнения: 3 735
За пръв път гледам почти цял епизод с превъртане. Потресаващо скучно. Единственият полъх на свежест дойде от Брекинридж, ако това е тя, но тъй ми се стори. Вчера във фейса EW ме уведоми, че финала бил шокиращ. Ей богу, не разбрах де беше шокът. Ако е бил
Скрит текст:
във ваната
на Лайньо, то о! боже! мой! ooooh! ooooh! ooooh!

# 723
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вчера във фейса EW ме уведоми, че финала бил шокиращ.

Точно заради подобни дебилни изказвания разхаресах EW. Бати тъпаците, чесно.

Брекенридж? И съм я изпуснала? Коя, къде?  Shocked

# 724
  • Мнения: 3 735
Ми единственото ново лице, ма може само тъй да си мисля, де. hahaha

# 725
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ти пък! Да не мислиш, че вече си спомням серията? Забравих я моментално щом набих хикса на плейъра.  hahaha
Иначе не е Александра. Актрисата е близо до килограмите на героинята си...  Blush

Освен тва, я скийте Пепи ква е симпатяга!



Казах ли, че се издразних на постановката с Кати? Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 3 735
Ех, язък, ся трябва да гледам и другите тъпи епизоди, за да видя Александра, баси. Ама много сладка тази.

Тад, Таааад, какво се случи с тееееб! Confused

# 727
  • Мнения: 6 519
Вчера засичам началото на игрален филм с Джеса(от преди 20 години) по тв1000, пак го играеше фриволна съпруга на военен. Отказах се след 10-тата минута  Tired

За серията...ще помълча. Добре, че гледах след Z-та.

# 728
  • Мнения: 9 137
Лате с тая роля Джеската взе втория си Оскар.  hahaha

# 729
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Ъ, явно толкова се е вживяла в ролята си тогава, че 20 години не може да излезе от образ. Tired

# 730
  • Мнения: 6 519
Бум, да. Явно от години е на фатален допинг. Дори и Томи Лий не успя да ме задържи.

# 731
  • Мнения: 3 735
Ъ, явно толкова се е вживяла в ролята си тогава, че 20 години не може да излезе от образ. Tired

 Joy Ужасна си! Ама права...

Лате, не ти ли развали вкуса от З-то?  Confused

# 732
  • Мнения: 6 519
Нее. След като се окъпах в кръвта на маминка, мислите ми се върнаха към Мърфи и компания  Laughing

# 733
# 734
  • Мнения: 6 519
... but I’ll come trudging back for next season.  hahaha

Сарк, как ще озаглавиш новата тема?

Общи условия

Активация на акаунт