СЕДМОКЛАСНИЦИ пред прага на гимназията-тема 53

  • 50 327
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
Благодаря за новата тема Hug
На децата на kopche и kikkaangelova успех с класирането, специално за kopche-има много интересни възможности за третото "раздаване" Peace
Моя момък също почива активно и вече изцяло е забравил седми клас:-)

# 16
  • Мнения: 56
Успех на всички дечица на трето класиране  Simple Smile
разгледах списъка със свободни места, въпреки, че ние няма да участваме в третото, странно ми стана, че има училища със обявени по 12-14 места, и се запитах-какво става, ако не успеят да си запълнят паралелките? На една приятелка синчето се е записало на второ класиране, но в паралелката му обявяват 12 свободни места, ами ако не се запълнят, какво се случва с вече записалите се деца?  Thinking не ми се вярва да има паралелки с по 14 ученика

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 650
Саш благодаря за темата.  bouquet

Успех на на участниците в трето класиране.

Моята девойка активно спи, поне до обед. Simple Smile
Иначе е сговорчива със всичко е съгласна, но нищо не прави, освен задължителните книги. Сега почвала стихотворенията....... Simple Smile

А, някой има ли инфо за освобождаването от физическо. За докумените, ясно, но заболяванията...

# 18
  • Мнения: 19
Здравейте и благодаря за темата!
Има ли някой линк на заявлението за 3-то класиране? Предварително благодаря!
Същото е като за първо класиране. То така си и пише на него - Заявление за първо (трето) класиране.

Да, разбира се! То съвсем вече оглупях! Много Ви благодаря!

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Благодаря много за темата и за купата Laughing  bouquet.
И аз вчера побутнах списъка към девойката да разгледа местенцата за 133, но и на нея хич не й се занимава. А и вече "познавала" целия си нов клас, имали си група във ФБ, там си искала Laughing.

Успех на всички на третото завъртане, специално на Копчето, усещам, че ще са доволни Simple Smile  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 748
И аз благодаря за темата - както винаги прекрасно оформена!   bouquet
Успех на всички, изчакали трето класиране! Радвам се, че в София и други градове има останали хубави места. Като гледах в Бургас всичко е пълно. "Хванаха" ми окото само две места в Френска, едно в Търговска гимназия и мисля, че беше едно в Строителния техникум. В Английска, Немска, Руска, паралелките с испански - всичко е пълно.

# 21
  • Мнения: 349
Благодаря за темата!!!   bouquet Успех на 3 класиране.

# 22
  • Мнения: 31
Да се запиша,че сме участници в трето класиране.

Според обявените свободни места има варианти. Дерзайте и смело напред! Стискаме палци и Успех.....Да се похвалите идната седмица с желано училища!!! newsm10 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 207
Здравейте, започват почивките ми и по-малко ще следя темата.
Благодаря на Саш!
Благодаря на всички, които ми помогнаха тук и отговаряха на всички въпроси-сложни, глупави, повтарящи се, досадни и ....  bouquet
Надявам се да сте на линия след 5 год. Пак да се готвим заедно за следващия етап!
Благодаря и успех!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 478
Привет и в новата тема! Hug

Някой попита в предната тема за бала ни.  Много нисък- 24,052 за ХУМ и 23,752 за професии, ако съм сметнала правилно, но мисля, не греша. Thinking

Пуснах тази сутрин заявлението- росна -прясна първа и единствена в училищното гнездо! Grinning
Едва ми стигнаха всичките 40 позиции! Joy Joy
Писали сме всичко, та преправяхме с мъжа ми списъка до късно снощи, та полу-заспала и със сетни сили го оформих и подписах.
Дано има шанс някъде нашият младеж! Hug
Даже не сме се консултирали с него вчера. Той си е на ваканция при баба и дядо и не подозира какво сме му намислили. Simple Smile
Смело и решително попълване и ако и (дано!!) бъде приет и не е съгласен, ще му казваме, че е служебно разпределен там!  Mr. Green

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Благодарности за новата тема.   bouquet

Успех на 3 класиране на дечицата на kopche и kikaangelova !

# 26
  • София
  • Мнения: 6 210
И моят син реши да се пробва на трето класиране.
Тъкмо бяхме попривикнали  с мисълта за училището, в което е приет към този момент  Hug, но като разгледа вчера свободните места, реши да пробва до последно.
Дано има късмет... Изкара доста трудна година  Confused.

# 27
  • Мнения: 297
Вени, успех и на вас! Замислих се откога не съм те виждала в темата... спомних си че преди много се забавлявах с твоите постове...и се върнах в архивните ни теми от първи клас. Ако знаете каква носталгия ме налегна, в същото време толкова мило Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, успех и на вас! Замислих се откога не съм те виждала в темата... спомних си че преди много се забавлявах с твоите постове...и се върнах в архивните ни теми от първи клас. Ако знаете каква носталгия ме налегна, в същото време толкова мило Simple Smile
Благодаря ти! Това беше много мило  Heart Eyes Hug!

Сега не ми е толкова забавно  Mr. Green, но съм решила да сложа розовите очила, да дишам дълбоко и да не се отчайвам  Sunglasses.

Успех на всички!

# 29
  • Мнения: 5 353
Здравейте и от мен, благодаря за темата и успех на децата на трето класиране. И в Пловдив има чудесни местенца, дано всички решили да се включат на 3-то  уцелят най-доброто за тях.
И у дома е много лежерно. Синът ми откри фитнеса ( намира се под кооперацията  Simple Smile ) и ежедневно се поти там. Брат му посещава летни интензивни курсове, така че скуката на бъдещия осмокласник е безкрайна.
Вчера ходи на една презентация на проект  - обучение на деца с интерес към : рисуване, модерни танци или журналистика.  Надявах се да се закачи за нещо, но уви... нищо не му допадало...

Общи условия

Активация на акаунт