Звездни компромати- 213 част

  • 60 338
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 340
Зоуи Салдана очаквала близнаци.

Иииих Simple Smile Много я харесвам

# 736
  • Венера
  • Мнения: 858
Случайно попаднах на новата песен на Цветелина Янева и ахнах от изненада. Песента е страхотна, няма нищо чалгарско в нея и клипа е много готин. Из интернет има спорове, защото я пускали по The Voice и по City, но аз не съм я засичала. Говорят, че Пеевски държал тези медии и за това я пускали там. Дори да е така там по и подхожда на песента, а не по Планета. Изненадва ме факта, че това лято вече втора "чалга" ми харесва. Първата е вече обсъжданата тук песен на Галена. От интерес пуснах някакви други нови песни в YouTube, нооо определено, освен тези двете, другото си е класика в жанра.
https://www.youtube.com/watch?v=uDaXUL31SNo

# 737
  • София
  • Мнения: 23 126
Изгледах клипа... Ами гласът й е един такъв - чалгаджийски.  Mr. Green А от текста запомних само "клатя дупе, клатя дупе". Не съм очарована.

# 738
  • Венера
  • Мнения: 858
За гласът съм съгласна, но не знам дали не е защото не мога да се абстрахирам от предните и песни и този глас просто си го свързам с чалга песен.

# 739
  • Мнения: 14 463
Текстът е  Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 1 495
E, не е "Пирамиди, фараони", но си е чалга това за мен. Клипът ми хареса- морски, летен, слънчев, лъскав. И това "клат'чя дупе, клат'чя дупе" е супер просто Simple Smile

Много ми харесаха снимките на Жизел Бюндхен и Брейди. Красиви хора...

# 741
  • София
  • Мнения: 23 126
За гласът съм съгласна, но не знам дали не е защото не мога да се абстрахирам от предните и песни и този глас просто си го свързам с чалга песен.
Аз не съм я слушала никога преди, просто защото не съм фен на жанра, в който се изявява. Клипът си е типично летен, тоест - става.  Grinning

# 742
  • Мнения: 31 377
Чалга си е песента. Peace

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Музиката - чалгаджийска.
Гласът и - чалгаджийски.
Текстът - чалгаджийски. (като гледам какво сте писали, защото аз пуснах първите няколко секунди и не достигнах до текста).
Не виждам как песента да не е чалга.  newsm78

# 744
  • Мнения: 9 144

абсолютно, не съм най-големия музикален експерт,
но за мен ритъмът на въпросната песен е класическа чалга

# 745
  • Мнения: 540
Песента е абсолютна чалга,ама клипът е много добре направен. Личи си,че е инвестирано  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 18 669

абсолютно, не съм най-големия музикален експерт,
но за мен ритъмът на въпросната песен е класическа чалга

Абсолютна чалга е. Още миналата седмица бях неприятно изненадана, когато чух за пръв път песента по TheVoice. Ако не я пускаха там, нямаше и да разбера за тази песен. Ясно е защо Цветито е пропълзяла извън Планета. По същата причина и нейна промоция е правена в софийски клуб, който се слави с това, че по никакъв повод не допуска чалга.

# 747
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И на мен не ми харесва, ако искат и по MTV да я пуснат, за мен си е чалга, Ц. Янева според мен си има глас именно за този жанр. И напъните и извън него не са никак сполучливи.
Докато на Галена песента много ми хареса  Wink

# 748
  • София
  • Мнения: 679
Песента е скучна и си е в стилистиката на Пайнер, тази мадама става, но не е най-добрата певица. /А клипчето дали е направено с паричките от КТБ  Rolling Eyes?/

# 749
  • Мнения: 46 594
Чалга е заради визията на певицата и поведението й пред камера. Тези 2 неща толкова голямо влияние оказват, че и без звук да се гледа, пак ще лъха чалгата.

Общи условия

Активация на акаунт